دانلود minitab 16

معرفی مختصر مینی تب

نرم افزار Minitab یا مینی تب، یکی از نرم افزارهای خوب آماری است که در برخی زمینه ها توانمندیهای خوبی داشته و مورد توجه قرار گرفته است. این نرم افزار در زمینه تحلیل سری های زمانی بسیار توانمند می باشد و اغلب پژوهشگران و دانشجویان برای تجزیه و تحلیل سریهای زمانی و مدل یابی و پیش بینی سری زمانی، از این نرم افزار استفاده می کنند.

همچنین این نرم افزار در زمینه کنترل کیفیت آماری حرفهای بسیاری برای گفتن دارد. SPC یا کنترل آماری فرآیند  عبارت است از یک روش قانونمند و علمی برای نشان دادن و کنترل فرآیندهای تولید کالا یا خدمات، با استفاده از آمار.

تصویری از محیط کار این نرم افزار را در همین صفحه ملاحظه می نمایید. با کلیک بر روی آن، اندازه کامل تصویر را ببینید.

آموزش مینی تب (معرفی دو کتاب قابل دانلود در این سایت)

در خصوص نرم افزار مینی تب کتابهای خوب را به راحتی در فروشگاه های کتاب سطح شهر نمی توانید بیابید. اما در فروشگاه اینترنتی این وب سایت می توانید دو کتاب ارزشمند در زمینه آموزش و کار با نرم افزار مینی تب را با قیمت بسیار مناسب دریافت نمایید.

با مطالعه کتاب تجزیه و تحلیل سریهای زمانی با Minitab- دکتر بزرگنیا و مصطفی خرمی ، به مبحث سری های زمانی و مدلهای آرما و آریما و تبدیلات کاکس-باکس و مانند آن در نرم افزار مینی تب تسلط کامل خواهید یافت.

و با مطالعه کتاب آمار کاربردی با Minitab انجام آزمون ها و روشهای پایه علم آمار با این نرم افزار عالی را خواهید آموخت.

برای خریداری کتاب ها، کتابهای آماری را ببینید.

دانلود نرم افزار minitab 16

نسخه ۱۶ نرم افزار مینی تب، نسخه ای کامل و نسبتا جدید از این نرم افزار می باشد که به راحتی بر روی انواع ویندوزها نصب می شود. البته نسخه های جدیدتر نیز عرضه شده، اما ما به عنوان یک بهره بردار از این نرم افزار هنوز احساس نیاز به نسخه های جدیدتر نکرده ایم. زیرا قاعدتا نسخه های جدیدتر هنگام نصب و کرک مسائل بیشتری را خواهند داشت.

همراه با فایل نصب نرم افزار، راهنمای نصب در قابل فایل Word و pdf ارائه شده است تا طبق آن نسبت به نصب اقدام نمایید.

قابل ذکر است در خصوص این نرم افزار مطالب دیگری نیز بر روی این وب سایت مشاهده خواهید نمود. ضمنا در خصوص تجزیه و تحلیل داده ها با این نرم افزار آمادگی مشاوره (به صورت تلفنی یا از طریق تلگرام) و انجام تحلیل را داریم.

این نرم افزار آماری را مستقیما از هاست شرکت آماری اطمینان شرق در قالب فایل ZIP ، با حجم ۶۰ مگ، که فاقد هر گونه رمز گذاری می باشد، دانلود خواهید نمود. برای دانلود از لینک زیر استفاده نمایید:

 

دانلود مینی تب ۱۶

 

راهنمای نصب

همانطور که در بالا ذکر شد، راهنمای نصب در داخل فایل زیپ شده فوق موجود است.

ابتدا لازم است فولدر حاوی فایل نصبی را از حالت zip شده خارج کنید. سپس با کلیک بر روی فایل Setup و طبق راهنمای، نرم افزار را نصب نمایید. نصب این نرم افزار آسان بوده و قاعدتا مشکلی نباید بوجود آید.

توجه شود که در خصوص اینکه چرا این نرم افزار روی سیستم شما نصب نمی شود، ما نمی توانیم کمکی به شما کنیم و لازم است با متخصص نرم افزار هماهنگ نمایید. لذا لطفا در این خصوص با تلفن های ما تماس نگیرید و مشکلات خود را در بخش دیدگاه این صفحه مطرح تا پاسخ دهیم (درج نظر و دیدگاه نیاز به عضویت در سایت ندارد).

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • پنج × 4 =

کليک کنيد: پاسخگويي تلگرامی