در منوی محصولات این سایت ویدئوهای آموزشی ارزشمندی با قیمت مناسب در زمینه تحلیل آماری خواهید دید
برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای آماری از طریق لینک پایین صفحات سایت برای ما پیام بفرستید
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با SPSS می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !! …..
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
سوالات خود در خصوص هر مطلبی که در سایت مطالعه می کنید را در بخش دیدگاه (در انتهای مطلب) درج نمایید تا به آن پاسخ دهیم. از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوالتان مطلع خواهید شد.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @
spss فصل چهار

نگارش فصل 4 پایان نامه ارشد

در اين مبحث در خصوص فصل چهارم پايان نامه و شيوه نگارش آن صحبت خواهيم نمود.

فصل 4 ام در اغلب پايان نامه ها (خصوصا پايان نامه هايي که از پرسشنامه براي اندازه گيري متغيرها استفاده نموده و تحقيق پيمايشي دارند) همان فصل تحليل آماري است که در آن دانشجو به بيان نتايج تحليل آماري و آزمون فرضيات تحقيق مي پردازد.

عنوان و نام اين فصل پايان نامه را معمولا «نتايج و بحث» مي گذارند.

در اين فصل محقق پس از مقدمه، به توصيف داده ها و مشاهدات و انجام تحليل توصيفي از نتايج حاصله از پرسشنامه مي پردازد (تحليل توصيفي با استفاده از نرم افزار Spss  يا Excel) انجام مي شود. تحليل توصيفي در شناخت داده ها و متغيرهاي تحقيق نقشي مهم دارد.

پس از توصيف متغيرها و داده ها که ممکن است همراه با ترسيم چند نمودار آماري گويا باشد، دانشجو به ارائه نتايج آزمون هاي آماري و بخش استنباط آماري تحقيق خويش مي پردازد. در همين مرحله است که نتايج و خروجي هاي نرم افزار spss يا ساير نرم افزارهاي آماري ارائه مي شود و با تحليل آنها در خصوص تاييد يا رد هر کدام از فرضيه ها تصميم گيري مي شود.

حقيقت اين است که هر محققي که داده اي در اختيار دارد، براي استنباط قبول يا رد فرضيه خويش نياز به علم آمار و استفاده از آزمونهاي آماري دارد و مي بايست با ادبيات آماري (بيان ضريب اطمينان 95 درصد يا 99 درصد و سطح احتمال) نتيجه بگيرد که فرضيه رد شده است يا رد نشده است.

به عنوان يک نمونه، فهرست مطالب فصل چهارم پايان نامه اي که براي آزمون فرضيات از نرم افزار spss استفاده نموده است به قرار زير است:

فصل چهارم: نتايج و بحث

مقدمه

توصيف متغيرهاي تحقيق

 • توصيف آماري متغيرهاي جمعيت شناختي پرسشنامه
 • توصيف آماري سوالات اصلي پرسشنامه

آزمون آماري بر روي معيارها

 • آزمون بررسي نرمال بودن متغيرها (معيارها)
 • زمون t-student براي هر کدام از معيارها
 • مون t-student براي معيار کلي

آزمون قبول يا رد فرضيات تحقيق

 • بررسي فرضيه اول
 • بررسي فرضيه دوم
 • بررسي فرضيه سوم
 • بررسي فرضيه چهارم

قابل ذکر است اين فهرست بندي با توجه به موضوع و رشته هر پايان نامه دستخوش تغييراتي خواهد شد.

ضمنا اعلام مي داريم آمادگي انجام مشاوره فصل 4 پايان نامه شما را داريم.

به ما و تخصص ما مي توانيد اعتماد نماييد زيرا داراي گواهي تاييد صلاحيت از مرکز آمار ايران، نماد ساماندهی، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله مي باشیم.

 

 

5.0
03
درباره حدیثه دهقان

به عنوان یکی از با سابقه ترین پرسنل شرکت آماری اطمینان شرق، تلاش می کنم کار خود در زمینه پیگیری و انجام سفارشات تحلیل با نرم افزار بی بدیل spss را به خوبی انجام دهم. سروش یا واتس آپ من (برای سفارش کار یا هر گونه سوال): 09198180991

17 دیدگاه در شیوه نگارش فصل چهار پايان نامه ارشد، قبول سفارش
 1. فرشته یوسف زاده 22 ژوئن 2018 در 00:27 پاسخ

  با سلام
  ببخشید سوال من در مورد دهک های درآمدی هست میخواستم بدونم چطوری از فایل های هزینه و بودجه خانوار که متوسط سهم هزینه هر دهک گذاشته شده میتونم سهم هزینه ناخالص سرانه هر دهک رو حساب کنم ؟ ایا نیاز به نرم افزار خاص یا نیاز به محاسبه تعداد و ابعاد خانوار هست ؟ (چون من با استفاده از این متوسط سهم هزینه ناخالص سرانه هر دهک میخام نسبت 10 درصد ثروتمندان به 40 درصد فقیران رو محاسبه کنم) ممنون میشم راهنمایی کنید .

  • سید مجتبی فرشچی 23 ژوئن 2018 در 12:09 پاسخ

   سلام؛ این که سهم هزینه ناخالص سرانه را چگونه حساب کنید بستگی به فرمول محاسبه هزینه ناخالص سرانه دارد و این سوال یک سوال آماری نیست. به منابع درسی خود مراجعه نمایید.
   این محاسبات با نرم افزار اکسل انجام می گردد و فکر نکنم به نرم افزار دیگری نیاز باشد. زیرا فرمولهای معمولی ریاضی است.

 2. سلام.وقتتون بخیر
  بنده بر اساس نتایج آزمایشات و روش تحقیق 9 تیمار در اختیار دارم که در سه دمای متفاوت تهیه شده و باید در نهایت میزان اسیدیته و پی اچ و…( در کل 6 عامل) در این نمونه های تولیدی بررسی شود برای هر کدام از پارامترهای ذکر شده هم 3 داده براساس 3 تکرار داریم. برای مثال باید براساس داده های اسیدیته ی به دست آمده(27 داده) نمودار مربوط به آن برای 9 تیمار و در سه دمای 35 .40 و 45 تهیه و تحلیل شود.(برای 5 مورد دیگر هم همین طور)در صورت امکان بفرمایید چه نوع آزمونی مناسب است؟سپاس

  • سید مجتبی فرشچی 16 جولای 2018 در 17:47 پاسخ

   سلام؛ شما لازم است از دستور آنالیز واریانس در نرم افزار spss استفاده نمایید. نکته مهم هنگام کاربرد این آزمون شیوه صحیح ورود داده ها می باشد.
   ما آمادگی انجام این قبیل تحلیل ها و نگارش تحلیل آماری فصل 4 پایان نامه را داریم.

 3. با سلام .آقای فرشچی شما کارای آماری و تحلیل فصل چهار رو انجام میدین .اگه اره لطف کنین نحوه کار و هزینه رو بفرمایید یا شماره تماسی برا ارتباط بذارین.مرسی

  • سید مجتبی فرشچی 7 آگوست 2018 در 17:01 پاسخ

   سلام؛ بله انجام می دهیم. از طریق واتس آپ یا سروش با شماره 09198180991 ارتباط بگیرید. یا این ایمیل: etminan@iran.ir
   حدود زمان انجام تحلیل های فصل 4 یک هفته است. تقریبا این فصل 4 را کامل به شما تحویل می دهیم و در حد برخی اصلاحات ویرایشی می ماند که شما لازم است انجام دهید و در پایان نامه قرار دهید. هزینه ها متغیر است و پس از بررسی کارها اعلام هزینه می گردد.

 4. سلام، ممنونم که همیشه پرسش هایم را پاسخ می دهید.
  آیا از پایان نامه می توان به عنوان یک منبع علمی برای منبع دهی استفاده کرد؟
  فرض کنید کسی بخواهد تیز کارشناسی ارشد یا مقاله ای علمی بنویسد، آیا او می تواند از پایان نامه های دوره کارشناسی به صفت منبع استفاده کند؟

  • سید مجتبی فرشچی 4 دسامبر 2018 در 20:08 پاسخ

   سلام. بله می توانید به عنوان منبع به پایان نامه های دانشگاهی ارجاع دهید.

 5. سلام اقای فرشچی وقت شما بخیر من از طریق شماره وات ساب اطلاعات مربوط به اهداف و فرضییات تحقیق و همچنین فر م کد گذاری متغیرها رو جهت راهنمایی و خرید بسته لازم ارسال کردم ولی پاسخی تا کنون نتونستم دریافت کنم ایا از راه دبگه ای می تونم اقدام بکنم با تشکر و سپاس از سایت خوب شما دکتر مهرشاد

  • سید مجتبی فرشچی 13 ژانویه 2019 در 15:54 پاسخ

   سلام آقای دکتر؛ روز بخیر
   حتما توسط همکاران ما بررسی و در همان واتس آپ پاسخ داده خواهد شد. فعلا واتس آپ کانال اصلی ارتباطی ما با متقاضیان محترم است

 6. سلام.
  از طریق واتس اپ درخواستم را ارسال کردم. لطفا ملاحظه بفرمایید.

  • سید مجتبی فرشچی 30 ژانویه 2019 در 01:31 پاسخ

   سلام. معمولا بررسی و اعلام نظر نصف روز زمان می برد. روزهای جمعه ممکن است فرصت نشود همکاران واتس آپ را پاسخ دهند.

 7. سلام.

  اگه بخوایم حضوری مشاوره بگیریم، امکانش هست؟ وقت قبلی نیاز هست؟

  • سید مجتبی فرشچی 25 فوریه 2019 در 11:24 پاسخ

   سلام. هماهنگی قبلی لازم است. من باب اینکه بدانیم بعد از خریداری محصول مشاوره می توانیم مساله شما را کمک کنیم یا خیر.
   لطفا از طریق واتس آپ یا تلگرام یا یکی از راههای ارتباطی مکتوب، مستندات سوال خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی برای مشاوره تلفنی راهنمایی گردید.

 8. سلام و وقت بخیر.عنوان پایان نامه بنده عوامل موثر بر وفاداری و ماندگاری نیروی انسانی هستش که پرسشنامه آن تهیه شده ،میخواستم بدونم برای فصل 4 قسمت تحلیل استنباطی از چه نرم افزاری استفاده کنم که راحت تر باشه؟

  • سید مجتبی فرشچی 29 ژوئن 2019 در 20:30 پاسخ

   سلام. اگر پرسشنامه طیف لیکرت دارید با spss و اگر هدف شما رتبه بندی عوامل موثر است از روش ahp و نرم افزار اکسپرت چویس استفاده نمایید. سایت ویژه ahp این شرکت:
   http://www.expertchoice.ir

 9. سلام تحقیق بنده مقایسه اثربخشی دو روش تدریس سنتی با نوین بوده که از دو گروه استفاده کردم پیش ازمون وپس ازمون برگزار کردم ایا در فصل چهارم
  t test استفاده میشه وهمبستگی نیاز نیست


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش تحلیل یا سایر درخواستها) واتس آپ می باشد.

2- براي خريداري محصولات اگر در سايت عضو شويد بهتر است، زيرا در آینده با ورود به محيط کاربري خود مي توانيد به محصولات خريداري شده دسترسي داشته باشيد. البته بدون این اقدام نیز خریداری محصول و دریافت لینک آن براحتی امکان پذیر است.

3- براي جستجو در میان کامنت ها از ctrl+f استفاده کنيد. ضمنا امکان جستجو در محتوای سایت از نوار بالای صفحات وجود دارد.

شرکت آماری اطمینان شرق

1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتس آپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
Powered by