در منوی محصولات این سایت ویدئوهای آموزشی ارزشمندی با قیمت مناسب در زمینه تحلیل آماری خواهید دید
برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای آماری از طریق لینک پایین صفحات سایت برای ما پیام بفرستید
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با SPSS می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !! …..
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @
spss فصل چهار

نگارش فصل ۴ پایان نامه ارشد

در این مبحث در خصوص فصل چهارم پایان نامه و شیوه نگارش آن صحبت خواهیم نمود.

فصل ۴ ام در اغلب پایان نامه ها (خصوصا پایان نامه هایی که از پرسشنامه برای اندازه گیری متغیرها استفاده نموده و تحقیق پیمایشی دارند) همان فصل تحلیل آماری است که در آن دانشجو به بیان نتایج تحلیل آماری و آزمون فرضیات تحقیق می پردازد.

عنوان و نام این فصل پایان نامه را معمولا «نتایج و بحث» می گذارند.

در این فصل محقق پس از مقدمه، به توصیف داده ها و مشاهدات و انجام تحلیل توصیفی از نتایج حاصله از پرسشنامه می پردازد (تحلیل توصیفی با استفاده از نرم افزار Spss  یا Excel) انجام می شود. تحلیل توصیفی در شناخت داده ها و متغیرهای تحقیق نقشی مهم دارد.

پس از توصیف متغیرها و داده ها که ممکن است همراه با ترسیم چند نمودار آماری گویا باشد، دانشجو به ارائه نتایج آزمون های آماری و بخش استنباط آماری تحقیق خویش می پردازد. در همین مرحله است که نتایج و خروجی های نرم افزار spss یا سایر نرم افزارهای آماری ارائه می شود و با تحلیل آنها در خصوص تایید یا رد هر کدام از فرضیه ها تصمیم گیری می شود.

حقیقت این است که هر محققی که داده ای در اختیار دارد، برای استنباط قبول یا رد فرضیه خویش نیاز به علم آمار و استفاده از آزمونهای آماری دارد و می بایست با ادبیات آماری (بیان ضریب اطمینان ۹۵ درصد یا ۹۹ درصد و سطح احتمال) نتیجه بگیرد که فرضیه رد شده است یا رد نشده است.

به عنوان یک نمونه، فهرست مطالب فصل چهارم پایان نامه ای که برای آزمون فرضیات از نرم افزار spss استفاده نموده است به قرار زیر است:

فصل چهارم: نتایج و بحث

مقدمه

توصیف متغیرهای تحقیق

  • توصیف آماری متغیرهای جمعیت شناختی پرسشنامه
  • توصیف آماری سوالات اصلی پرسشنامه

آزمون آماری بر روی معیارها

  • آزمون بررسی نرمال بودن متغیرها (معیارها)
  • زمون t-student برای هر کدام از معیارها
  • مون t-student برای معیار کلی

آزمون قبول یا رد فرضیات تحقیق

  • بررسی فرضیه اول
  • بررسی فرضیه دوم
  • بررسی فرضیه سوم
  • بررسی فرضیه چهارم

قابل ذکر است این فهرست بندی با توجه به موضوع و رشته هر پایان نامه دستخوش تغییراتی خواهد شد.

ضمنا اعلام می داریم آمادگی انجام مشاوره فصل ۴ پایان نامه شما را داریم.

به ما و تخصص ما می توانید اعتماد نمایید زیرا دارای گواهی تایید صلاحیت از مرکز آمار ایران، نماد ساماندهی، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه ۱۴ ساله می باشیم.

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره حدیثه دهقان

به عنوان یکی از با سابقه ترین پرسنل شرکت آماری اطمینان شرق، تلاش می کنم کار خود در زمینه پیگیری و انجام سفارشات تحلیل با نرم افزار بی بدیل spss را به خوبی انجام دهم. تلگرام من (برای سفارش کار یا هر گونه سوال): 09198180991

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کليک کنيد: ارتباط با پيام رسان سروش