شرکت آماری اطمينان شرق

مشخصات شرکت:

مدير عامل شرکت داده پردازي آماري اطمينان شرق

سيد مجتبي فرشچي- مديريت شرکت آماري اطمينان شرق

شرکت داده پردازی آماری اطمينان شرق به شماره ثبت 19161  و شناسه ملی 10380346961 در ارديبهشت ماه 1382 به ثبت رسيد.

اين شرکت داراي کد اقتصادي بوده و آماده عقد قرارداد با ادارات، سازمان ها، شرکت ها و کليه اشخاص حقوقي و حقيقي در راستاي موضوع فعاليت خود مي باشد.

اينجانب ( سيد مجتبي فرشچي ) به عنوان مدير عامل شرکت، داراي مدرک کارشناسي ارشد رشته آمار کاربردي از دانشگاه شهيد بهشتي تهران، داراي سالها تجربه عملياتي در حوزه آمار، تحليل و پردازش هاي آماري مي باشم. براي مشاهده تصوير مدرک کارشناسي ارشد مدير شرکت در رشته آمار - گرايش اقتصادي اجتماعي، مدرک تحصيلي سيد مجتبي فرشچي را کليک نماييد.

مرکز اصلي شرکت در مشهد مقدس قرار دارد، اما خدمات اين شرکت به فارسي زبانان سراسر دنيا ارائه مي گردد. ضمنا در شهرهای تهران، تبريز و بیرجند داراي شعبه مجازي بوده و تلفن ثابت اين شرکت (به شرح شماره های درج شده در پایین تمام صفحات) در اين شهرها و در سراسر کشور آمادگي پاسخگويي به متقاضيان مي باشد.

آدرس اصلي شرکت:

مشهد، خيابان خواجه ربيع 11، خيابان شادي 10، پلاک 3، طبقه 3  - تلفن : 37060110- 051  -  کد پستي: 9149913871

آدرس دفتر ارتباط با مشتريان شرکت:

مشهد، حاشيه بلوار شهيد قرني، بين قرني 23 و 25، ساختمان فرودين، واحد 405 -  تلفن:  37267356- 051 -  کد پستي: 9195811647

موضوع خدمات شرکت:

اين شرکت آماري خدمات خويش را که به صورت مشاوره و ارائه تحليل با نرم افزارهاي آماري و پردازش داده هاي آماري مي باشد ، به صورت اينترنتي و از طريق وب سايتهاي خويش به دستگاهها و ادارات دولتي و خصوصي و دانشجويان و محققان سراسر کشور و حتي به ايرانيان خارج از کشور ارائه مي دهد.

طبق اساسنامه فعاليتهای ما به شرح زير می باشد:

 • انجام تحليل هاي تخصصي آماري بر روي اطلاعات يا داده هاي حاصل از پرسشنامه
 • ارائه مشاوره و خدمات با استفاده از انواع نرم افزارهاي رايانه اي با موضوع تصميم سازي و تحليل آمار و اطلاعات
 • انجام مدل سازي معادلات ساختاري براي متغيرها و داده ها
 • انجام داده کاوي و تحليل داده هاي حجيم
 • اجراي نظرسنجي ها، بازار سنجي ها، ارزيابي ها و سنجش هاي آماري
 • اجراي طرح ها و پروژه هاي آماري و آمارگيري و انواع روشهاي علمي جمع آوري اطلاعات و داده ها
 • مشاوره به اشخاص حقيقي و حقوقي در جهت تصميم گيري بر اساس علم آمار و روشهاي تحليل اطلاعات
 • تهيه گزارشات آماري مديريتي و داشبوردهاي مديريتي تحت وب
 • هر گونه فعاليت مجازي در زمينه داده ها و اطلاعات

اهداف شرکت:

به عنوان يک شرکت آماري رسالتي مهم را بر عهده داريم. آمار علم تصميم سازي و مديريت است. مديران کار کشته و با دانش به نقش و اهميت آمار در تصميم گيري هايي که خواهند گرفت کاملا واقف اند.

يکي از بهترين تعبيرها در زمينه نقش و اهميت آمار را رهبري معظم داشتند که فرمودند :

آمار، پايه و اساس همه برنامه ريزي ها است.

براستي با بهره گيري اصولي از آمار مي توان برنامه ريزي صحيح را به انجام رساند. زيرا تا ما از فعاليت کنوني خويش آمار و اطلاعات دقيق نداشته باشيم، نمي توانيم براي آينده برنامه ريزي دقيق کنيم و هنگامي که براي آينده برنامه نداشته باشيم، به هر کجا که برسيم، مقصد ما همان جاست!!

بهره گيري اصولي و صحيح از آمار در تحقيقات دانشگاهي نيز ارتقا سطح علمي آنها را در پي خواهد داشت و اکثر دانشجويان مقاطع کارشناسي ارشد و دکتري هنگام نگارش پايان نامه خويش به مشاور و تحليلگر مسلط آماري (خصوصا تحليلگر نرم افزار spss) نياز دارند. و ما قصد داريم در اين زمينه نيز به بهترين نحو و با مطمئن ترين روشها نياز اين گروه را برطرف نماييم.

متقاضيان خدمات تحليلي شرکت:

در يک طبقه بندي کلي متقاضيان خدمات تخصصي تحليل آماري اين شرکت که عموما با نرم افزار اس پي اس اس انجام مي شود را مي توان به شرح زير نام برد:

 • مديران دستگاهها، ارگان ها و سازمانهاي دولتي
 • مديران شرکت هاي خصوصي
 • دانشجويان و پژوهش گران رشته هاي مختلف دانشگاهي در مقاطع مختلف

متقاضيان فوق در هر جاي ايران که باشند، مي توانند از خدمات ما بخوبي بهره ببرند.

شهرهاي تحت پوشش فعاليت شرکت:

همان گونه که ذکر شد ما محدوديتي براي ارائه خدمات به متقاضيان در هر نقطه از دنيا که باشند نداريم. در تهران، در مشهد، در تبريز، در شمال يا در جنوب کشور، در هر جايي که باشيد مي توانيد با ارسال درخواست خويش و ايميل نمودن داده ها و يا فرضيات تحقيق از خدمات ما بهره بگيريد.

به ما مي توانيد اعتماد نماييد!

چگونه به شما اعتماد کنم؟

اين ممکن است سوال و يا ابهام شما هنگام ارتباط با ما باشد. بديهي است شما که ماهها زمان صرف آزمايشات علمي و يا تکميل پرسشنامه هاي تحقيق خود نموده ايد و مبالغ قابل توجهي را براي استخراج داده ها و اطلاعات هزينه نموده ايد، به صورت جدي نگران باشيد که اين داده ها و يا نتايج تحقيق و پايان نامه شما در اينترنت منتشر شده و به فروش برسد!

يا اينکه نگران باشيد بعد از پرداخت هزينه تحليل آماري با spss، فرد تحليلگر ديگر پاسخگوي شما نبوده و موبايل خود را خاموش کند!

ممکن است فردي که ادعا مي کند توانايي انجام تحليل آماري را دارد، واقعا توانايي انجام صحيح کار را نداشته باشد و يا اينکه واسطه اي بيش نباشد!

به دلايل زير اين شرکت دانش محور، مطمئن ترين پايگاه براي انجام تجزيه و تحليل هاي آماري در سراسر ايران شناخته مي شود:

 

مطمئن ترين در سراسر کشور

شرکت اطمينان شرق مطمئن ترين و تخصصي ترين محل در سراسر کشور است که مي توانيد به آن اعتماد نموده و به عنوان مشاور آماري خود از خدمات آن بهره ببريد، زيرا:

 1. به عنوان يک شرکت آماري داراي تاييديه صلاحيت از مرکز آمار ايران مي باشد.  مشاهده گواهي تاييد صلاحيت توسط مرکز آمار ايران
 2. داراي نماد اعتماد الکترونيک مي باشد.
 3. داراي نماد ساماندهي. اين نماد نشان دهنده اين است که هويت و صلاحيت ما براي کار تحليل آماري (با نرم افزار spss) بررسي و تاييد شده است.
 4. رويه کاري ما: علاوه بر تمام تاييديه هاي فوق، شيوه دريافت هزينه تحليل در اين شرکت به گونه اي است که بالاترين آرامش را براي شما محقق و دانشجوي گرامي فراهم مي کند و حتي اگر هزاران کيلومتر از دفتر ما فاصله داشته باشيد، نگراني از بابت پرداخت هزينه نخواهيد داشت. بدين صورت که ابتدا با پرداخت بخشی از مبلغ توافق شده تحليل اوليه براي شما ارسال مي گردد، حال شما مي توانيد اين تحليل را بررسي داشته و به استاد راهنما و يا ناظر پروژه خويش ارائه نماييد. بعد از تاييد شيوه انجام کار و نتايج تحليل، از طريق درگاههاي بانکي امن وب سايت شرکت، تسویه حساب کامل صورت می گیرد.

مناسب ترين هزينه تحليل آماري با SPSS

در کنار تمام مشخصات فوق، مناسب ترين قيمت ها و تعرفه ها در خصوص انجام تحليل با نرم افزار اس پي اس اس دريافت مي گردد. که اين نيز به دليل تمام وقت بودن نيروهاي تحليلگر شرکت و تجربه بسيار بالاي آنان مي باشد.

براي مشاهده ليست قيمت هاي آزمون ها و روش هاي آماري نرم افزار spss بر لينک زير کليک نماييد:

تعرفه و قيمت تحليل آماري با spss

 

با مشاهده کليپي کوتاه با اين شرکت آماري آشنا شويد

در پايين تمام صفحات وب سايت امکان مشاهده فيلم معرفي شرکت وجود دارد که از شما دعوت مي شود آنرا ببينيد. يا اينکه آنرا دانلود نماييد.

توصیه می شود پس از شناخت کافي از مشاور آماري با وي ارتباط بگيريد.  سفارش تحلیل آماری:۱۰ نکته مهم و حیاتی را مطالعه داشته باشید.

 

مشاهده تصاویری از نیروهای و محیط کاری شرکت

برای مشاهده تصاویر کلیک نمایید: عکس نیروها و دفتر شرکت

 

سلام؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش تحلیل یا سایر درخواستها) واتساپ می باشد.

2- براي خريداري محصولات اگر در سايت عضو شويد بهتر است، زيرا در آینده با ورود به محيط کاربري خود مي توانيد به محصولات خريداري شده دسترسي داشته باشيد. البته بدون این اقدام نیز خریداری محصول و دریافت لینک آن براحتی امکان پذیر است.

3- براي جستجو در میان کامنت ها از ctrl+f استفاده کنيد. ضمنا امکان جستجو در محتوای سایت از نوار بالای صفحات وجود دارد.

شرکت آماری اطمینان شرق

Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتس آپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
Powered by