درباره ما

شرکت آماری اطمينان شرق

فیلم معرفی این شرکت آماری و خدمات آن

مشخصات شرکت

شرکت داده پردازی آماری اطمينان شرق به شماره ثبت 19161  و شناسه ملی 10380346961 در ارديبهشت ماه 1382 به ثبت رسيد.

اين شرکت داراي کد اقتصادي بوده و آماده عقد قرارداد با ادارات، سازمان ها، شرکت ها و کليه اشخاص حقوقي و حقيقي در راستاي موضوع فعاليت خود مي باشد.

اينجانب ( سيد مجتبي فرشچي ) به عنوان مدير عامل شرکت، داراي مدرک کارشناسي ارشد رشته آمار کاربردي از دانشگاه شهيد بهشتي تهران، داراي سالها تجربه عملياتي در حوزه آمار، تحليل و پردازش هاي آماري مي باشم. براي مشاهده تصوير مدرک کارشناسي ارشد مدير شرکت در رشته آمار – گرايش اقتصادي اجتماعي، مدرک تحصيلي سيد مجتبي فرشچي را کليک نماييد.

سید مجتبی فرشچی
سيد مجتبي فرشچي

مرکز اصلي شرکت در مشهد مقدس قرار دارد، اما خدمات اين شرکت به فارسي زبانان سراسر دنيا ارائه مي گردد. ضمنا در شهرهای تهران، تبريز و بیرجند داراي شعبه مجازي بوده (تنها در مشهد امکان مراجعه حضوری به دفتر شرکت وجود دارد) و تلفن ثابت اين شرکت (به شرح شماره های درج شده در پایین تمام صفحات) در اين شهرها و در سراسر کشور آمادگي پاسخگويي به متقاضيان مي باشد.

آدرس اصلي شرکت:

مشهد، خيابان خواجه ربيع 11، خيابان شادي 10، پلاک 3، طبقه 3  – تلفن : 37060110- 051  –  کد پستي: 9149913871

آدرس دفتر ارتباط با مشتريان شرکت:

مشهد، ميدان سپاد، مجتمع الماس شرق، طبقه سوم، لاين مياني، واحد 62412 (لطفا مراجعه فقط با هماهنگي قبلی) –  تلفن:  37060110- 051

موضوع خدمات شرکت

اين شرکت آماري خدمات خويش را که به صورت مشاوره و ارائه تحليل با نرم افزارهاي آماري و پردازش داده هاي آماري مي باشد ، به صورت اينترنتي و از طريق وب سايتهاي خويش به دستگاهها و ادارات دولتي و خصوصي و دانشجويان و محققان سراسر کشور و حتي به ايرانيان خارج از کشور ارائه مي دهد.

طبق اساسنامه فعاليتهای ما به شرح زير می باشد:

 • انجام تحليل هاي تخصصي آماري بر روي اطلاعات يا داده هاي حاصل از پرسشنامه
 • ارائه مشاوره و خدمات با استفاده از انواع نرم افزارهاي رايانه اي با موضوع تصميم سازي و تحليل آمار و اطلاعات
 • انجام مدل سازي معادلات ساختاري براي متغيرها و داده ها
 • اجراي طرح ها و پروژه هاي آماري و آمارگيري و انواع روشهاي علمي جمع آوري اطلاعات و داده ها
 • مشاوره به اشخاص حقيقي و حقوقي در جهت تصميم گيري بر اساس علم آمار و روشهاي تحليل اطلاعات
 • هر گونه فعاليت مجازي در زمينه داده ها و اطلاعات

اهداف شرکت

به عنوان يک شرکت آماري رسالتي مهم را بر عهده داريم. آمار علم تصميم سازي و مديريت است. مديران کار کشته و با دانش به نقش و اهميت آمار در تصميم گيري هايي که خواهند گرفت کاملا واقف اند.

يکي از بهترين تعبيرها در زمينه نقش و اهميت آمار را رهبري معظم داشتند که فرمودند :

آمار، پايه و اساس همه برنامه ريزي ها است.

براستي با بهره گيري اصولي از آمار مي توان برنامه ريزي صحيح را به انجام رساند. زيرا تا ما از فعاليت کنوني خويش آمار و اطلاعات دقيق نداشته باشيم، نمي توانيم براي آينده برنامه ريزي دقيق کنيم و هنگامي که براي آينده برنامه نداشته باشيم، به هر کجا که برسيم، مقصد ما همان جاست!!

بهره گيري اصولي و صحيح از آمار در تحقيقات دانشگاهي نيز ارتقا سطح علمي آنها را در پي خواهد داشت و اکثر دانشجويان مقاطع کارشناسي ارشد و دکتري هنگام نگارش پايان نامه خويش به مشاور و تحليلگر مسلط آماري (خصوصا تحليلگر نرم افزار spss) نياز دارند. و ما قصد داريم در اين زمينه نيز به بهترين نحو و با مطمئن ترين روشها نياز اين گروه را برطرف نماييم.

متقاضيان خدمات تحليلي شرکت

در يک طبقه بندي کلي متقاضيان خدمات تخصصي تحليل آماري اين شرکت که عموما با نرم افزار اس پي اس اس انجام مي شود را مي توان به شرح زير نام برد:

 • مديران دستگاهها، ارگان ها و سازمانهاي دولتي
 • مديران شرکت هاي خصوصي
 • دانشجويان و پژوهش گران رشته هاي مختلف دانشگاهي در مقاطع مختلف

متقاضيان فوق در هر جاي ايران که باشند، مي توانند از خدمات ما بخوبي بهره ببرند.

شهرهاي تحت پوشش فعاليت شرکت

همان گونه که ذکر شد ما محدوديتي براي ارائه خدمات به متقاضيان در هر نقطه از دنيا که باشند نداريم. در تهران، در مشهد، در تبريز، در شمال يا در جنوب کشور، در هر جايي که باشيد مي توانيد با ارسال درخواست خويش و ايميل نمودن داده ها و يا فرضيات تحقيق از خدمات ما بهره بگيريد.

به ما مي توانيد اعتماد نماييد.

چگونه به “اطمینان شرق” اعتماد کنیم؟

اين ممکن است سوال و يا ابهام شما هنگام ارتباط با ما باشد. بديهي است شما که ماهها زمان صرف آزمايشات علمي و يا تکميل پرسشنامه هاي تحقيق خود نموده ايد و مبالغ قابل توجهي را براي استخراج داده ها و اطلاعات هزينه نموده ايد، به صورت جدي نگران باشيد که اين داده ها و يا نتايج تحقيق و پايان نامه شما در اينترنت منتشر شده و به فروش برسد!

يا اينکه نگران باشيد بعد از پرداخت هزينه تحليل آماري با spss، فرد تحليلگر ديگر پاسخگوي شما نبوده و موبايل خود را خاموش کند!

ممکن است فردي که ادعا مي کند توانايي انجام تحليل آماري را دارد، واقعا توانايي انجام صحيح کار را نداشته باشد و يا اينکه واسطه اي بيش نباشد!

به دلايل زير اين شرکت دانش محور، مطمئن ترين پايگاه براي انجام تجزيه و تحليل هاي آماري در سراسر ايران شناخته مي شود:

 1. به عنوان يک شرکت آماري داراي تاييديه صلاحيت از مرکز آمار ايران مي باشد.  مشاهده گواهي تاييد صلاحيت توسط مرکز آمار ايران
 2. داراي نماد اعتماد الکترونيک مي باشد.
 3. داراي نماد ساماندهي. اين نماد نشان دهنده اين است که هويت و صلاحيت ما براي کار تحليل آماري (با نرم افزار spss) بررسي و تاييد شده است (نماد ساماندهی در سایت اصلی شرکت قابل مشاهده است).
 4. رويه کاري ما: علاوه بر تمام تاييديه هاي فوق، شيوه دريافت هزينه تحليل در اين شرکت به گونه اي است که بالاترين آرامش را براي شما محقق و دانشجوي گرامي فراهم مي کند و حتي اگر هزاران کيلومتر از دفتر ما فاصله داشته باشيد، نگراني از بابت پرداخت هزينه نخواهيد داشت. بدين صورت که ابتدا با پرداخت بخشی از مبلغ توافق شده تحليل اوليه براي شما ارسال مي گردد، حال شما مي توانيد اين تحليل را بررسي داشته و به استاد راهنما و يا ناظر پروژه خويش ارائه نماييد. بعد از تاييد شيوه انجام کار و نتايج تحليل، از طريق درگاههاي بانکي امن وب سايت شرکت، تسویه حساب کامل صورت می گیرد.

هزينه تحليل آماري با SPSS به صورت مناسب

در کنار تمام مشخصات فوق، قيمت ها و تعرفه ها در خصوص انجام تحليل با نرم افزار اس پي اس اس به صورت مناسب دريافت مي گردد. که اين نيز به دليل تمام وقت بودن نيروهاي تحليلگر شرکت و تجربه بسيار بالاي آنان مي باشد.

براي مشاهده ليست قيمت هاي آزمون ها و روش هاي آماري نرم افزار spss بر لينک زير کليک نماييد:

تعرفه و قيمت تحليل آماري با spss

با مشاهده کليپ کوتاه زیر بیشتر با ما آشنا شويد

يا اينکه آنرا دانلود نماييد.

سفارش تحلیل آماری:۱۰ نکته مهم و حیاتی را مطالعه داشته باشید.

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر دانش پژوهان را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام دانشجوی عزیز؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش انجام تحلیل آماری یا مشاوره یا سوال) واتساپ می باشد. زیرا لازم است قبل از هر پاسخی، فایلهای ارسالی شما بررسی شوند. فایلهایی مثل پرسشنامه، داده ها، مدل و فرضیات و امثال آن. یا اینکه به متخصص مربوطه ارجاع گردید.

تحلیل آماری اطمینان شرق

بستن
بستن
Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتساپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتساپ کلیک کنید: