موضوعات داغ

مدت انجام تحلیل آماري و برآورد هزينه تحلیل با SPSS

1- مدت زمان ارائه تجزيه و تحليل آماري

خدمات تخصصي به پژوهشگران محترم ، با توجه به نوع تحليل و حجم آن، اغلب طي مدت زمان شش روز کاري الي سه هفته ارائه خواهد شد.

برنامه ريزي صورت گرفته براي انجام تحليل در اين مدت زمان کوتاه در  راستاي رضايت دانشجویان بوده و باعث صرفه جويي در وقت  کاهش قابل توجه در مدت زمان اتمام کار پايان نامه و عدم نياز به ثبت نام در ترم بعدي مي شود.

2- برآورد جزئیات هزينه انجام تحلیل آماری با SPSS (مورخه 10/8/1401)

تعيين نرخ حق الزحمه براي انجام تحليلهاي آماري موضوعي پيچيده است که براي شما که قصد دريافت اين خدمات را داريد دقت بسيار در جزئيات آن لازم است و توصيه مي شود نکات ذکر شده در اين صفحه را با صرف وقت مطالعه نماييد. اما به خاطر داشته باشيد که مهم تر از حق الزحمه، توانايي و تخصص  تحليلگر مي باشد که بتواند به خوبي گره از کار پايان نامه شما بگشايد و پس از دريافت تحليل بتوانيد تاييد استاد راهنما را اخذ نماييد.

توجه داشته باشيد که تحليل ناقص، به هيچ عنوان به درد شما نمي خورد و تکميل آن توسط تحليلگر ديگر مستلزم انجام از ابتدا مي باشد. کار تحليلي به گونه اي نيست که يک نفر بتواند ادامه کار نفر ديگر را انجام دهد.

برآورد حق الزحمه خدمات تخصصي آماري (هزینه تحلیل پرسشنامه) بر اساس تعداد فرضيات تحقيق، حجم نمونه و تعداد سوالات پرسشنامه و همچنين تعداد آزمون آماري استفاده شده در تحليل و تعداد مدلها تعيين مي‌گردد.

با توجه سوالات متعدد متقاضيان محترم، به عنوان يك پيش فرض، جهت برآورد حق الزحمه، تحليل آماری يك پايان نامه متعارف براي نرم افزار spss  و ساير نرم افزارها به صورت زير برآورد مي‌گردد:

برآورد هزينه (نرخ) انجام آزمون های SPSS (تعرفه انجام کار spss)

براي نرم افزار معروف و بي بديل SPSS بهاي خدمات به شرح جدول زير و بر اساس موارد درخواستي محقق محترم براي هر مدل درخواستي يا هر متغير موجود در داده ها برآورد مي گردد. قيمتها حدودي و بر حسب تومان مي باشد و اکيدا پيشنهاد مي شود تعيين قيمت دقيق را طي واتساپ، ایتا یا سروش و بعد از ارسال فایلهای حاوی پرسشنامه و فرضیات و داده ها درخواست نماييد؛

موضوع آماريقيمت (تومان)توضيحات
تحلیل توصیفی145000 (بازاي هر 30 سوال پرسشنامه)شامل آماره هاي توصيفي و جداول و نمودارهاي آماري
تعيين حجم نمونه100000همراه با شرح فرمول مربوطه،‌ نحوه محاسبه نمونه و ذکر توضيحات و منبع
پايايي پرسشنامه85000با روش آلفاي کرونباخ يا ساير روشها
روايي پرسشنامه45000 – 65000با روش آماري مربوطه
تست نرمال بودن35000 به ازای هر متغیربررسی نرمال بودن داده ها
آزمون تی (t)95000 به ازای هر فرضیه 
محاسبه يک آماره خاص105000 به ازای هر فرضیه 
آزمون رتبه بندي فريدمن95000 به ازای هر فرضیه 
آزمون هاي ناپارامتريک145000 به ازای هر فرضیه 
تحليل رگرسيون خطی110000 تا 365000 رگرسیون خطی ساده 110 هزار تومان و خطی چند متغیره 365 تومان
آناليز واريانس145000 به ازای هر مدل 
آناليز کوواريانس365000 به ازای هر مدل 
ضریب همبستگی95000 به ازای هر مدلضریب همبستگی پيرسون يا اسپيرمن
تحليل عاملي اکتشافياز 665000 به بالا 
خوشه بندیاز 725000 به بالا 
تحليل مميزياز 745000 به بالا 
مشاوره تلفنی95000 مکالمه تا سقف يک ربع ساعت
ارسال فایل اکسل یا SPSS برای ورود داده ها87000 تا 115000فایل اکسلس 87 و فایل spss به مبلغ 115 هزار تومان
برآورد هزینه خدمات تجزیه و تحلیل آماری توسط مجموعه اطمینان شرق

3- برآورد کلی نرخ تحلیل فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS

با توجه به آزمون های مورد نیاز، برآورد هزينه يک تحليل آماري متعارف (تحلیل پرسشنامه) به شرح زير مي باشد:

 • تحليل آماري پايان نامه مقطع كارشناسي :               حدود  650 تا  950 هزار تومان
 • تحليل آماري پايان نامه مقطع كارشناسي ارشد :      حدود 850 تا یک میلیون و 650 هزار تومان
 • تحليل آماري پايان نامه مقطع دكتري :           حدود 950 تا  یک میلیون و 950 هزار تومان

تمام موارد فوق با احتساب انجام تشريح و توضيح کامل خروجي نرم افزار و انجام تحليل هاي توصيفي مي باشد و بابت اين موارد مبلغ ديگري اخذ نمي گردد.

4- فرم سفارش انجام تحلیل آماری

برای سفارش انجام تحلیل آماری پایان نامه با انواع نرم افزارهای آماری، از طریق پیام رسان ها با ما ارتباط بگیرید و پرسشنامه و مدل و فرضیات خویش را برای بررسی بفرستید، یا اینکه به لینک زیر مراجعه نمایید:

سفارش انجام تحلیل با نرم افزار SPSS

5- نکات مهم قبل از اقدام به سفارش تحلیل آماری

کیفیت خدمات تحلیلی

به اطلاع محققان گرامي مي رساند که با توجه به کيفيت خدمات و وقت و انرژي که توسط کارشناسان اين مجموعه بر روي تحليلها گذاشته مي شود، بهاي خدمات مناسب اعلام شده است. در عين حاليکه انجام تحليل آماري تخصص ويژه ماست و تجربه 19 ساله در انجام آن داشته و کیفيت کار ما بالاتر خواهد بود.

شیوه کاری “اطمینان شرق”

ضمنا شیوه کار ما به این صورت است که پس از درخواست توسط شما ابتدا کار را بررسي نموده و قيمت و زمان اعلام مي نماييم. در صورت موافقت با قيمت، بخشي از مبلغ اخذ و تحليل اوليه ارسال مي گردد. پس از آنکه دانشجو يا استاد راهنما شيوه تحليل و صحت آنرا تاييد نمودند، تسويه حساب کامل و ارسال فايل تحليل نهايي انجام مي گردد.

آیا تحلیل بر روی داده ها واقعا انجام یا خروجی سازی می شود؟

توصيه ما به شما اين است که هنگام سفارش کار به تحليلگران آماري به آنان اعلام نماييد که فايل اصلي نرم افزار آماري را نيز لازم است براي شما ارسال نمايند. زيرا متاسفانه عده اي عملا تحليل شما را با نرم افزار آماري انجام نمي دهند و فقط در فايل آماده اي که دارند خروجي ها را تغيير داده و براي شما مي فرستند. و هنگام سوال استاد راهنما يا هنگام دفاع که شما با تحليلگر تسويه حساب نيز نموده ايد، اصلا فايل نرم افزار و خروجي هاي آن را ندارند که براي شما ارسال کنند! (به همین دلیل دیگر پاسخگو تماسهای شما نخواهند بود)

قیمت کمتر . . .

اين نکته مد نظر باشد که ممکن است افرادي ادعا نمايند که با قيمتهايي کمتر از مبالغ فوق تحليل را انجام مي دهند، اما ممکن است هنگامي که وجه را پرداخت و تحليل را دريافت نموديد ، متوجه شويد که کل مبلغ پرداخت شده را ضرر کرده ايد و مي بايست به تحليلگر ديگري مراجعه نماييد.

هيچ ارزاني بدون دليل نيست. يا اينکه افزادي که براي انجام تحليل قيمتهايي کمتر اعلام مي نمايند، بابت ساير خدمات مانند شرح و توضيح آيتم هاي خروجي نرم افزار، انجام تحليلهاي توصيفي و تهيه جداول و نمودارها، که ما بابت آن وجه جداگانه اي دريافت نمي نماييم مبالغ ديگري درخواست خواهند نمود. جالب است برخي تحليلگران مبلغ انجام تحليل را 199 هزار تومان اعلام مي کنند اما براي ارسال فايل ورود اطلاعات که فايلي در محيط نرم افزار اکسل است با توجه به تعداد متغيرها تا مبلغ 219 هزار تومان درخواست وجه مي نمايند!! در حالي که ما براي ارسال چنين فايل اکسلي تنها 18 هزار تومان درخواست می کنیم.

زمان ارائه تحلیل

همچنين مدت زمان انجام کار در اين مرکز بسيار کم بوده و طي چند روز کاري تحليل آماري تحويل مي شود که اين نکته بسيار مهم نيز باعث صرفه جويي بسيار در وقت شما و عدم نياز به ثبت نام در ترم بعدي و پرداخت شهريه مي شود. (برخی تحلیلگران ممکن است هفته ها و ماهها شما را معطل کنند، زیرا تحلیل آماری کار اصلی آنان نیست)

مراجعه حضوری؟

نکته ديگر اينکه ممکن است با توجه به اينکه خدمات این مرکزبه صورت الکترونيک و غير حضوري انجام مي شود اين تصور پيش آيد که مراجعه به يک تحليلگر به صورت حضوري (با اين ترافيک سنگين و بعد مسافت و وقت کم) شايد مناسب تر باشد، در صورتيکه به عقيده ما اين طور نيست. علت آن نيز تجربه فراوان و تخصص ويژه و البته تعهد ماست. فقط کافي است داده ها و خلاصه اي از تحقيق و فرضيات آنرا واتساپ يا سروش یا ایتا کنيد و تحليل آماري اوليه ما را در اولين فرصت دريافت نماييد. فقط در صورتي که رضايت بخش بوده و استاد تاييد نمود نسبت به تسويه حساب هزينيه اقدام نماييد.

قابل ذکر است تا زمان دفاع پايان نامه با شما خواهيم بود و هر موردي که لازم باشد ارسال خواهيم نمود (بدیهی است در صورتيکه تحليل جديدي درخواست گردد ما به التفاوت هزینه اعلام خواهد شد).

گواهینامه صلاحیت از مرکز آمار ایران و نماد اعتماد الکترونیک

در نهايت توجه شما را به اين نکته جلب مي نماييم که اين مجموعه تخصصی داراي نماد اعتماد الکترونيک بوده و ما به تعهد خود در قبال وجهي که اخذ مي نماييم پايبند هستيم. اين نکته به اين دليل ذکر شد که مواردي به ما مراجعه نموده اند و  درخواست اصلاح تحليل را داشته اند که متاسفانه تحليلگر قبلي با بي مسئوليتي تمام پس از اخذ وجه و انجام ناقص کار حتي ديگر به تلفن مشتري پاسخ نمي دهد!!!

 برای توضیحات بیشتر این صفحه را ملاحظه نمایید:

10 نکته امنیتی و حیاتی هنگام سفارش تحلیل آماری

6- چگونه سفارش تحلیل آماری بدهیم؟ فرآیند کار چگونه است؟

زمان مورد نیاز: 10 روز

برای سفارش انجام تحلیل آماری به مجموعه اطمینان شرق به منو سفارش تحلیل آماری مراجعه نمایید یا اینکه مراحل زیر را به ترتیب به انجام برسانید

 1. ارتباط در پیام رسان ها

  اولین قدم این است که با خانم دهقان در پیام رسان های رایج مانند واتساپ، ایتا یا سروش ارتباط بگیرید و صحبت را آغاز نمایید. شماره همراه ایشان در پایین صفحات سایت آمده است.

 2. ارسال فایلهای لازم برای بررسی

  دومین گام این است که فایلهای لازم همانند پرسشنامه، مدل، فرضیات و داده ها را برای بررسی توسط کارشناسان «اطمینان شرق» ارسال نمایید.

 3. اعلام قیمت و زمان انجام تحلیل آماری

  در سومین گام، با توجه به تحلیل درخواستی محقق محترم، قیمت انجام تحلیل آماری و مدت زمان آن به متقاضی اعلام می گردد.

 4. اعلام موافقت و واریز علی الحساب

  در چهارمین گام، محقق محترم نظر خویش را در خصوص هزینه و زمان لازم برای انجام تحلیل اعلام نموده و نسبت به واریز مبلغی به عنوان علی الحساب اقدام می نماید.

 5. دریافت تحلیل اولیه

  در پنجمین گام و بعد از واریز علی الحساب، در زمان تعیین شده تحلیل اولیه که در آن تقریبا نیمی از تحلیل به انجام رسیده است برای محقق محترم ارسال می گردد. این تحلیل اولیه به گونه ای است که چارچوب کلی تحلیل و نتایج آن مشخص شده است و در صورت نیاز خود محقق یا استاد می تواند از کیفیت روش آماری به کار گرفته شده مطلع گردد.
  همچنین چنانچه تحلیل نیازمند اصلاحاتی باشد، در همین مرحله مشخص می گردد.

 6. تسویه حساب و دریافت تحلیل نهایی

  بعد از تبادل نظر در خصوص تحلیل اولیه و اطمینان از صحت نتایج و بررسی محقق محترم، بعد از تسویه حساب هزینه تحلیل آماری، تحلیلگر مجموعه «اطمینان شرق» تحلیل نهایی و کامل را در قابل فایل ورد برای محقق محترم ارسال می نماید. و بدین ترتیب فرآیند انجام تحلیل آماری به اتمام می رسد.

6- هزینه انجام تحلیل با سایر نرم افزارهای آماری؟

برای اطلاع از هزینه انجام تحلیل با سایر نرم افزارهای تحلیل آماری به صفحات زیر مراجعه نمایید:

7- سوالات احتمالی در خصوص هزینه تحلیل آماری

1- مدت زمان لازم برای انجام تجزیه و تحلیل آماری چند روز است؟

انجام تحلیل آماری معمولا به زمانی در حدود 6 روز الی سه هفته نیاز دارد.

2- برآورد هزینه انجام تحلیل آماری پایان نامه چقدر می باشد؟

برای یک تحلیل آماری متعارف برآوردها به قرار زیر است:
الف- تحليل آماري پايان نامه مقطع كارشناسي : حدود 650 تا 950 هزار تومان
ب- تحليل آماري پايان نامه مقطع كارشناسي ارشد : حدود 850 تا یک میلیون و 650 هزار تومان
ج- تحليل آماري پايان نامه مقطع دكتري : حدود 950 تا یک میلیون و 950 هزار تومان

3- نتیجه اعتماد به هر فردی که ادعا می کند «تحلیل آماری» را می داند چیست؟

صرف اینکه فردی کانالی یا سایتی داشته و ادعا می کند که کار تحلیل آماری را انجام می دهد، نمی تواند ملاک مناسبی برای تحویل کار به وی باشد.
ممکن است بدون بررسی لازم و تحویل کار خویش به فردی که خبره نباشد، علاوه بر از دست دادن وجه پرداختی به وی، زمان زیادی را از دست بدهید و یک ترم عقب بیفتید.

4- مطمئن ترین محل برای سفارش تحلیل آماری کجاست؟

مجموعه تخصصی «اطمینان شرق» که جمعی از کارشناسان ارشد رشته آمار از دانشگاه های شهید بهشتی تهران و فردوسی مشهد است و دارای نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 19 ساله می باشد، مطمئن ترین جا برای سفارش تحلیل آماری می باشد.

4.9/5 - (26 امتیاز)
با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر دانش پژوهان را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. مایلم خدماتی مطمئن و تخصصی در زمینه تحلیل آماری، مشاوره SPSS و آموزش SPSS به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

‫89 دیدگاه ها

 1. سلام خسته نباشید
  فصل 4 پایان نامه تحلیل اماری با spss، پرسشنامه اماده است ، داده اما نداریم.
  در صورتی که انجام می دید ممنون می شن تماس بگیرین
  09371607***

  1. سلام و وقت بخیر
   بله آمادگی انجام فصل 4 پایان نامه شما با spss را داریم. لطفا فایل پرسشنامه، اهداف و فرضیات را برای ما واتس آپ یا سروش نمایید تا قیمت و زمان دقیق انجام تحلیل را به شما اعلام کنیم. (شماره 09198180991)

 2. سلام خسته نباشید من یکسری داده دوکلاسه دارم میخوام با spssشبکه عصبی مصنوعی شو رسم کنم شما در این زمینه تخصص دارید ؟؟واین که روششم میخوام بهم توزیع بدید ؟؟

  1. سلام. سال نو مبارک. خدمت شما عرض کنم که فعلا در زمینه شبکه عصبی خدماتی نداریم و در این زمینه نمی توانیم کمکی به شما بکنیم.
   اما غیر از این مورد تقریبا تمام روشهای آماری و تحلیل های فصل 4 را با نرم افزار spss انجام داده و برای مشاوره و انجام تحلیل فصل 4 پایان نامه در خدمت محققان و دانشجویان سراسر کشور هستیم

 3. با سلام
  آیا فقط در زمینه ی پایان نامه کار میکنید یا تحلیل پروژه های کاری مثل تحلیل آماری خرید و فروش هم انجام میدین؟

  1. سلام، سال خوبی در پیش داشته باشید
   علاوه بر انجام تحلیل آماری برای محققانی که می خواهند مقاله بدهند و دانشجویانی که در حال نگارش پایان نامه هستند (فصل 4 پایان نامه)، در هر حوزه ای که صحبت از تحلیل و استنباط آماری باشد حضور داریم و آماده ارائه خدمات هستیم (از جمله تحلیل اطلاعات خرید و فروش یا داده کاوی و تهیه گزارش آماری برای هر نوع داده ای). ما در این مجموعه تخصصی بر انجام “تحلیل آماری” با هدف افزایش بهره وری تمرکز کرده ایم.

 4. سلام روزشما بخیر
  کار طراحی پرسشنامه رو هم انجام میدین؟ اگه انجام میدین چه اطلاعاتی لازم دارین؟

  1. سلام
   امکان طراحی پرسشنامه spss را نداریم. زیرا برای طراحی سوالات پرسشنامه باید به تخصص و رشته شما مسلط باشیم که از یک تحلیلگر آماری چنین انتظاری نمی رود. فقط طراحی پرسشنامه روش ahp را انجام می دهیم (زیرا امکان تعیین دقیق و ارسال شاخص ها و معیارها برای این نوع پرسنشامه وجود دارد).
   انشاءالله بعد از طراحی و تایید شدن پرسشنامه توسط استاد راهنما خدمت شما خواهیم بود.

 5. با سلام و خسته نباشید من تهران هستم برای من هم امکان تحلیل آماری هست؟

  1. سلام
   بله. اکثریت متقاضیان ما از تهران هستند که به خوبی خدمات می گیرند و رضایت کامل دارند. البته امکان پاسخگویی به صورت حضوری به متقاضیان در تهران را نداریم و فقط تلفن ثابت ما به شماره 02188247683 در دسترس هست (دفتر این مجموعه در مشهد قرار دارد). منتها شیوه کار ما به گونه ای است که شما هنگامی که قصد تسویه حساب حق الزحمه را دارید، مطمئن شده اید که همه چیز مرتب است.
   زیرا هنگام تسویه، تحلیل اولیه را را دریافت کرده اید و شما و استاد راهنما از صحت کار و روش مطمئن شده اید. تحلیل اولیه حدود 40 درصد از کار شماست که با پیش پرداختی که انجام می دهید برایتان ارسال می کنیم. اگر ما انجام کاری را قبول کردیم، می دانیم چطور به نحو احسن آنرا انجام دهیم.
   ضمن احترام به تحلیلگران آماری ای که کار خود را بخوبی انجام می دهند، طبق بارها تجربه خدمت شما عرض کنم که اکثریت آنهایی که در میدان انقلاب تهران ادعای انجام تحلیل آماری دارند، تخصص این کار را ندارند و ممکن است با مشکلات جدی روبرو شوید.

 6. با سلام
  رشته ی من آموزش انگلیسی هست. پایان نامه من به روش فراتحلیل هست. شما کار فراتحلیل انجام میدین؟

  1. سلام
   در خصوص فرا تحلیل فعلا فعالیتی نداریم و نمی توانیم خدمت شما بزرگوار باشیم.

 7. سلام
  آیا کار کیفی هم انجام میدهید؟ تحلیل تم؟ تحلیل مصاحبه به صورت کیفی؟

 8. عرض سلام و خسته نباشید. رشته من آموزش زبان انگلیسی هست. ۴ گروه دارم که با همدیگه باید مقایسه بشن و اینکه کدوم گروه عملکرد بهتری داشته باید مشخص شود. حدود هزینه رو لطفا ایمیل کنید. سایت چک نمیشه لطفا ایمل کنید.

  1. سلام و وقت بخیر؛ اینطوری خیلی کلی مطرح کردید و امکان اعلام برآورد هزینه را نداریم. لطفا فایل پرسشنامه و مدل و فرضیات پایان نامه خود را از طریق ایمیل یا پیام رسان ها (سروش یا واتس آپ) برای ما ارسال نمایید تا برآورد دقیق قیمت و زمان انجام کار را اعلام کنیم. این بررسی از زمان ارسال اطلاعات شما حدود یک روز طول می کشد (به دلیل بررسی امکان انجام کار و مطالعه مستندات کار شما).

 9. سلام
  پرسشنامه ام رو طراحی کردم و فقط میخام تحلیل داده ها انجام بشه و البته پایایی اون هم میخام محاسبه شه.ایا انجام میدید؟
  اگر انجام میدید به چه صورت هس چه اطلاعاتی رو باید براتون ارسال کنم؟

  1. سلام؛ بله انجام می دهیم.
   لطفا فایل پرسشنامه، فرضیات و داده هایتان را از طریق ایمیل یا واتس آپ یا سروش برای ما ارسال نمایید تا بررسی کنیم و قیمت و زمان انجام کار را خدمت تان اعلام کنیم. از زمان ارسال اطلاعات معمولا طی یک روز کاری بررسی و اعلام قیمت انجام می شود.

 10. سلام. من ۵ فصلم هم‌امادس. استاد داده هامو میخواد ولی اونیکه پایان نامه مو نوشته داده هایی قروقاطی برام فرستاده ک حتی اسم شرکت و سال رو توش مشخص نکرده و استاد رد کرد . خیلی ناراحتم و استرس دارم. چه کمکی برا من میتونین بکنین؟ 🙁

  1. سلام؛ متاسفانه این یکی از بدترین سناریوهایی است که ممکن است هنگام سپردن کار آماری به افراد بی مسئولیت و ناوارد برای دانشجویی پیش بیاد.
   شاید یک راه این باشه که خروجی ها را بدهید به یک تحلیلگر آماری خبره و از وی بخواهید که برایتان داده سازی کند. یعنی داده هایی تولید کند که اگر خروجی گرفته شود توسط نرم افزار، نتایجی را بدهد که شما به استاد ارائه کرده اید.

   1. با سلام خدمت شما جناب آقای فرشچی عزیز. شما دم از انصاف و تخصص میزنید و سایر همکاران خود را تخریب میکنید که به چه هدفی برسید؟ شما که در این زمینه خبره هستید یکمی بهتر است اخلاق حرفه ایی را در کار خود رعایت کنید. من هم همکار شما هستم ولی هرگز در مورد سایر دوستان اینگونه سخن به میان نیاورده ام. و کسی را پائین تر از خود ندانسته ام. امیدوارم که توانسته باشم کمکی به مجموعه وزین شما کرده باشم.
    با سپاس

    1. سلام و عرض ادب؛ خدای نکرده به هیچ عنوان قصد جسارت به همکاران خوب خود را ندارم. همکارانی که بهتر از ما کارشان را انجام می دهند.
     منتها من کار افرادی را دیده ام که خود را تحلیلگر آماری می دانند ولی اصلا خروجی نمی گیرند و یک الگو در فایل ورد دارند که طبق آن خروجی سازی می کنند. و وقتی دانشجو نیاز به داده دارد، در اصل داده ای برای آن خروجی فرضی از نرم افزار وجود ندارد. حالا استاد خروجی ها را در اختیار دارد، اما هیچ داده ای با آن خروجی تطابق ندارد!!! و این یعنی مشکلی غیر قابل حل.
     باید خطرات این افرادی که ما آماری ها را بدنام می کنند گوشزد کرد (البته بعید می دانم این افراد تحصیلاتی در رشته آمار داشته باشند).

 11. سلام خسته نباشید بنده فایل اکسل پرسشنامه رو اماده دارم فقط می خواستم تجزیه وتحلیل رو با استفاده از نرم افزار اس پی اس اس انجام بشه وتوضیحاتش رو می خوام. چقدر طول می کشه وهزینش چقدر میشه؟

  1. سلام؛ این موردی که شما نیاز دارید در اصل فصل 4 پایان نامه است. ما تقریبا این فصل را به صورت کامل برای شما نگارش می کنیم. یعنی خروجی ها را از نرم افزار آماری گرفته و سپس تجزیه و تحلیلها و گزارش را تهیه می کنیم. این فرآیند حدود یک هفته زمان می برد. در خصوص هزینه با توجه به تنوع بسیار کارها، کافی است یک سری اطلاعات را برای ما ایمیل کنید تا بررسی و قیمت دقیق اعلام کنیم: فایل پرسشنامه، پروپوزال، فرضیات و امثال آن.

 12. سلام خدا قوت در رشته علوم سیاسی دکتری مسایل ایران تحلیل آماری دارید.برای فصل چهارم دکتری و چند روز طول می کشد برای 25 سوال پرسشنامه.با تشکر

  1. سلام؛ بله آمادگی انجام تحلیل آماری شما را داریم. از طریق ایمیل یا واتس آپ یا سروش، پرسشنامه و فرضیات و داده های خود را برای ما ارسال نمایید تا قیمت و زمان را اعلام کنیم.
   انجام کارها حدود یک هفته طول می کشد

 13. سلام، وقت تون بخیر. ببخشید سوال داشتم اگه موضوع بررسی تاثیر بازی های گروهی بر مهارت های اجتماعی و ارتباطی دانش آموزان 9-11 ساله باشه آیا تعیین جنسیت در موضوع الزامیه؟ یعنی اگه بخوام در پسران انجام بشه باید در موضوع بنویسم دانش آموزان پسر؟ اگه بخوام در هر دو جنس انجام بدم آیا در فرضیه ها باید اشاره کنم به جسیت مثلا بنویسم بررسی تاثیر بازی های گروهی بر مهارت های اجتماعی دانش اموزان پسر و دختر 9-11 ساله یا جنسیت باید جداگانه نوشته شود؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. سلام؛ اگر فقط بر روی جنسیت خاصی می خواهید تحقیقات کنید، لازم است در عنوان و در فرضیات خود دقیقا بنویسید. فرضیه باید کامل نوشته شود و دقیق.

  1. سلام؛ بله. پرسشنامه و فرضیات تان را از طریق واتس آپ یا ایمیل برای ما بفرستید. اطلاعات تماس با ما در پایین تمام صفحات سایت هست.

 14. سلام خسته نباشید ببخشید من کار تحقیقاتی انجام دادم مربوط به کار کارگران گلخانه و نمودار های کمیت و کیفیت را از طریق اکسل نصب کردم الان خواستم رابطه این نمودارها رو با هم مقایسه کنم و شما این کار رو انجام بدید امکانش هست؟

  1. سلام؛ شما قصد دارید علاوه بر توصیف داده ها، روابط بین متغیرها را نیز بررسی نموده و از آن نتیجه گیری نمایید. بله برای ارائه تحلیل آماری آماده ایم.
   به شماره 09198180991 واتس آپ بزنید و نمودارها و کاری که تا کنون انجام شده را بفرستید. یا ایمیل: etminan@iran.ir

   1. ممنون لطف میکنید من واستون ایمیل کردم با عنوان نمودارهای کمی و کیفی ممنون میشم بررسی کنید و جواب بدید که هزینه و مدت زمان انجام کار رو بدونم

    1. البته خدمتتون بگم کار تحقیقاتی من در مورد کارم هست که مسیول کنترل کیقیت هستم و مربوط به نگارش پایان نامه نیست اما میخواستم گزارش دقیقی از رابطه بین کمیت و کیفیت کار بدم ممنون میشم بررسی کنید

  1. سلام؛ چه نموداری مد نظر شماست؟ ترسیم نمودارهای آماری در اکسل به راحتی توسط خود شما قابل انجام است.
   کلا بر اساس نمودار هزینه تحلیل اعلام نمی شود. بلکه بر اساس آزمون آماری است که حق الزحمه اعلام می شود.
   پروپوزال و فرضیات و پرسشنامه تان را از طریق ایمیل etminan@iran.ir بفرستید تا هزینه تحلیل را اعلام کنیم.

 15. سلام وقت بخیر
  من کار آماری پایان نامه ام رو یه آقایی انجام دادن ولی کامل نیست داده ها در spss موجود هست بعضی قسمتاش رو فقط میخوام امکان انجامش وجود داره و اینکه تا زمان دفاع وقت زیادی ندارم

  ممنون میشم زود جواب بدین

  1. سلام؛ واقعا تحلیل آماری کاری نیست که یک تحلیلگر جدید بتواند ادامه کار تحلیلگر قبلی را انجام دهد.
   و اینکه اون فردی که ناقص انجام داده، برای کنترل صحت کارش هم که شده لازمه تمام خروجی ها مجددا گرفته شود و تحلیلهای صحیح بر اساس آنها نوشته شود. به همین علت است که من هر جا که توانستم گفته ام که کار آماری را به افراد خبره این کار بدهید نه به هر فردی که ادعا می کند این کار را می تواند انجام دهد. و حتما مجوزها و مدارک لازم را از طرف بخواهید. شما الان هم زمان را از دست دادید و هم وجه را.
   اگر مایلید ما تحلیل را از ابتدا و به صورت کامل و دقیق برای شما انجام خواهیم داد. این بنای تحلیل آماری لازم است از خشت اول راست گذاشته شود تا به نتیجه نهایی و مطلوب برسد. اینطوری در نهایت در زمان کوتاه تری نیز به نتیجه خواهید رسید.
   مستندات و تحلیل انجام شده را برای ما در ایمیل یا واتس اپ ارسال نمایید (شیوه تماس با ما در پایین تمام صفحات سایت آمده)

 16. سلام دوست عزیز ببخشیدمن سوالم خیلی مرتبط با این صفحه نیست البته اگه پاسخ بدید ممنون خواهم شد
  دختر رشته آمار قبول شده نگران اینده شغلیش هستیم نظر شما به عنوان کسی که که در این زمینه فعالیت میکنه چیه ؟

  1. سلام؛ شخصا نظرم این است که این رشته کمترین میزان بیکاری را دارد. زیرا رشته ای کاملا کاربردی در ادارات و دستگاه های کشور است.
   از نظر اینکه در آینده بتوانند در بازار آزاد کار کنند نیز اگر آنرا با حوزه های کاربردی دیگری تلفیق کنند موفقیت زیادی خواهند داشت. زیرا رشته آمار رشته ای است که به تنهایی به کاری نمی آید اما اگر با علوم دیگر ترکیب شود بسیار بسیار اثربخش خواهد شد، خصوصا آی تی.
   آمار رشته تحصیلی قابل قبول و خوبی است. در مورد خود من در ابتدای مسیر دانشگاه، حقیقتش انتخاب اولم رشته آمار نبود اما الان بسیار راضی هستم که یک تحلیلگر آماری هستم.
   آرزوی موفقیت دارم برای دختر شما و برای همه افرادی که در حال تحصیل علم آمار هستند. این علم در آینده کشور و دنیا حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

 17. سلام و وقت بخیر
  اولین سوالم این هست که من پرسشنامم رو طراحی کردم ولی نمیدونم بین چندنفر باید پخش کنم چون زمان دفاع یکی از دانشجویان داور به این مساله تاکید کردند که بعنوان مثال 60 نفر کارشناس که پرسشنامه رو پر کردند از کجا بدست اومده؟
  دوم اینکه رشته من معماری داخلیه میخوام قیمتی که برای فصل 4 زحمت میکشید انجام میدید رو بدونم؟

  1. سلام؛ 1- اینکه بین چند نفر پخش کنید همان مساله معروف تعیین حجم نمونه با فرمول کوکران است. این دو صفحه سایت ما به صورت کامل به این مساله پرداخته اند:
   محاسبه آنلاین حجم نمونه با فرمول کوکران
   روشهای نمونه گیری و تعیین حجم نمونه
   2- هزینه تحلیل آماری فصل 4 به صورت دقیق بعد از بررسی پرسشنامه و فرضیات شما قابل برآورد است. لطفا از طریق ایمیل یا واتس آپ (مطابق اطلاعات تماس با ما پایین صفحات سایت) یا از طریق این فرم الکترونیکی : فرم سفارش تحلیل آماری فصل 4 پایان نامه درخواست خود را ارسال تا برآورد قیمت و زمان برای شما ارسال گردد.

 18. با سلام خدمت شما ببخشید تحلیل رگرسیون لجستیک هم انجام می دهید با داده های بورسی؟

  1. سلام؛ بله. به نظر می رسد داده های شما پانل دیتا هستند و متغیر وابسته تان صفر و یکی. داده های پانل را با spss نمی شود تجزیه و تحلیل کرد و لازم است از نرم افزار ایویوز استفاده شود.
   به این سایت ما مراجعه و درخواست تحلیل آماری با ایویوز را کلیک نمایید: تحلیل با نرم افزار EViews

 19. سلام
  من دانشجوی معماری هستم
  برای پروژه ام پرسشنامه ای با 33 سوال اماده کردم
  و به تعداد 100 عدد بین مردم منتشر شده و به آن جواب دادن
  میخواهم طبق تحلیل و امار، متوجه شم از مجموع جواب ها چند درصد به گزینه های هر سوال جواب داده شده
  مثلا از مجوع 100 نفر جواب دهنده نسبت به سوال 1، چند درصد جواب ها به گزینه خیلی کم، کم، متوسط، زیاد یا خیلی زیاد بوده
  ایا در زمان کوتاه تحلیل این کار انجام پذیر هست؟

  1. سلام. این که درصد پاسخ ها به هر گزینه را می خواهید از خروجی های اولیه نرم افزار spss یا سایر نرم افزارهای آماری است، که در spss از طریق گزینه جدول فراوانی انجام می شود.
   با توجه به میزان سختی و فنی بودن تحلیلها، معمولا زمان انجام تحلیل آماری در مجموعه ما در بازه 3 تا 7 روزه است. از طریق واتس آپ ، سروش یا ایمیل پرسشنامه و داده ها را ارسال نمایید تا برآورد قیمت و زمان دقیق اعلام نماییم.

 20. با سلام بنده چند سفارش پروژه برای کارآماری و روایی پرسشنامه سفارش داده ام ..حدود سه روز پیش هم از طریق ایمیل و سایت و هم از طریق واتس آپ با عنوان شناخت تاثیر میزان ادراک محیطی روستاییان دهستان سامن شهرستان ملایر در مقابله با خشکسالی،رشته تحصيلي: جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی گرايش: توسعه پایدار،
  ومن تا 20 آبان بیشترفرصت تحویل ندارم..
  3 روز هست که هیچ جوابی داده نشده ات..لطفا پیگیری بفرمایید ما عجله داریم..به اسم کیومرث الوند

  1. سلام. پاسخ شما ارسال شده است. توجه شود که 3 روز تعطیل عمومی بوده است.
   معمولا طی یک روز کاری بررسی تحلیل ها و مطالعه مستندات شما توسط همکاران ما انجام و پاسخ را ارسال می کنند.

 21. سلام
  بنده پرسشنامه خود را تهیه و توزیع کرده‌ام و پاسخ‌ها را هم گردآوری کرده‌ام. برای تحلیل و نوشتن فصل چهارم، نیاز به یک استاد تحلیل آماری دارم، که به بنده آموزش‌های لازم را بدهد و بتوانم حضوراً سؤالات خود را از ایشان بپرسم.
  آیا چنین خدماتی می‌توانید ارائه کنید؟ تشکر

  1. سلام. به صورت حضوری امکان نداریم مگر اینکه در شهر مشهد حضور داشته باشید.
   اگر در مشهد هستید می توانید در قالب کلاس آموزش spss و با محوریت تحلیل پایان نامه خود، این نرم افزار را به صورت خصوصی آموزش ببینید.
   اگر در مشهد نیستید، می توانیم تحلیل آماری فصل 4 شما را انجام داده و شما با مشاهده خروجی ها و تحلیلها در جریان شیوه تحلیل قرار خواهید گرفت. در صورتی که هنگام سفارش تحلیل، طرح درخواست نموده باشید، بعد از دریافت تحلیل به صورت تلفنی یا تماس واتس آپ می توانید سوالات خود را در خصوص شیوه کار و چگونگی خروجی گرفتن را بپرسید.
   توجه داشته باشید که تسویه حساب مالی با این مرکز زمانی انجام می شود که دانشجو از تایید تحلیل آماری اولیه توسط استاد اطمینان حاصل نموده است.

 22. سلام. من سه‌شنبه هفته گذشته نصف پول انجام کارم رو فرستادم اما بعد از 10 روز هنوز تحلیل اولیه برای من فرستاده نشده است.( زمان اعلامی 5 روز بود) به کارشناس هم اعلام کردم، گفتند پیگیری می‌شود اما نتیجه‌ای اعلام نشده.. میشه راهنمایی کنید.

  1. سلام. همکاران ما با شما در ارتباط نزدیک هستند. کار شما نوعی خاص از رگرسیون است (رگرسیون پواسن) که از ابتدا متوجه این نوع از رگرسیون خاص کار شما نشده بودیم. انشاءالله فردا تحلیل اولیه ارسال می شود و در تحلیل نهایی سعی خواهیم نمود جبران کنیم.
   هر مشکلی در هر کجای کارهای مجموعه باشد شخصا رسیدگی خواهم کرد.
   ایمیل مستقیم من (فرشچی): etminan2@iran.ir – همراه: 09155136129

 23. درود. زمانی که بخواهیم همبستگی بین چند متغیر رو بگیریم که یکی متغیر اصلیه و جدا و 4 متغیر دیگه ، متغیر عای یک مولفه دیگه هستند که میخوان در اصل ارتباطشون با مولفه دیگه سنجیده بشه از آزمون همبستگی پیرسون paritial استفاده میکنیم؟

  1. سلام. به نظرم باید از مدل سازی معادلات ساختاری استفاده کنید و در قالب برآورد یک مدل به این نتیجه برسید.

 24. با سلام
  من از پایان نامه خود دفاع کردم و کلیه کارهای اماری ام انجام شده الان از موضوع پایان نامه ام 2-3 تا مقاله میخواهم استخراج کنم، ولی یه کوچولو تغییرات در داده هایم میخواهم انجام بدهم، راهنمایی می فرمایید با تشکر

  1. سلام. اگر در داده ها کوچکترین تغییراتی دهید، لازم است کلیه آزمون ها و خروجی های spss مجدد گرفته و تحلیل شوند. کلا کار جدیدی می شود. تیم ما آماده همکاری و انجام کار می باشد.

 25. سلام وقت بخیر
  کار انجام امار پایان نامه(فصل 4) بدون داده را انجام میدهید؟ پرسشنامه ها و پروپزال موجود می باشد

 26. سلام و وقت بخیر
  رشته ی من آموزش زبان است و درحال حاضر مشغول جمع آوری اطلاعات در مرحله ی مطالعه ی پایلوت هستم.
  اطلاعات خود را وارد spss کردم، چون از قبل با این برنامه آشنایی داشتم. اما فعلا در محاسبات توصیفی و روایی به مشکل خورده ام.
  راهنمایی میفرمایید
  با سپاس

  1. سلام. نحوه محاسبه آلفای کرونباخ با spss عنوان یکی از محصولات سایت است که از منو محصولات قابل خریداری است.
   می توانید فرضیات و پرسشنامه خود را ارسال کنید (در واتس آپ) و از مشاوره تلفنی استفاده نمایید. همچنین می توانیم تحلیل فصل 4 شما را برایتان انجام دهیم و بعد شما با بررسی تحلیل انجام شده دریابید چگونه آزمون های آماری انجام شده و تحلیل شده اند و با کمک آنها فرضیات تایید یا رد شده اند.

 27. سلام
  آیا با نرم افزار Statistica یا SAS تحلیل انجام می دهید؟ نیاز به محاسبه شاخص Cp Mallows هست

  1. سلام. معمولا با این نرم افزارها خیلی کار نمی کنیم. بهرحال درخواست خود را از طریق ایمیل یا واتس آپ با فرم سفارش تحلیل بفرستید تا همکاران ما دقیق بررسی و اعلام نظر کنند.

 28. سلام و خسته نباشید
  برای روایی سازه پرسشنامه هم میتونم از شما کمک بگیرم؟

  1. سلام. بله انجام می دهیم. درخواست و جزئیات و فایل ها را در واتس آپ یا ایمیل ارسال نمایید.

 29. حجم جامعه اماری من 2000 خانوار هستش که هیچ تفاوتی با هم ندارند و به لیست آنها نیز دسترسی ندارم. قرار هستش که بین 400 نفر از اینها بصورت تصادفی پرسش نامه توزیع کنم. این 400 نفر را چگونه پیدا کنم؟ به هر کس که برخوردم پرسش نامه بدم پُر کنه تا 400 تا تکمیل بشه؟

  1. از نقشه استفاده کنید و روی نقشه طوری انتخاب کنید که از تمام نقاط منطقه در نمونه شما باشند.

 30. سلام
  برای استخراج شاخصهای آماری بورس اوراق بهادار تهران از کدام نرم افزار استفاده می کنید؟ (ره آورد نوین یا تدبیرپرداز)

  1. سلام. چون ما عملا این کار را انجام نمی دهید دقیقا نمی دانیم. ممکن است در دانشگاه شما دسترسی به این نرم افزارها وجود داشته باشد و دانشگاه لایسنس فعال داشته باشد.

 31. عرض سلام یک سوال داشتم، من داده های آماریمو از طریق چولگی و کشیدگی برسی میکنم همه ی نتایج بین 2- تا 2+ قرار میگیرند و نرماله ؛ اما از طریق آزمون K-S که برسی میکنم Sig کمتر از 5 صدم میشه و نرمال نمیشه دلیلش چیه ؟ تعداد نمونه ها 75 تا است، از طیف لیکرت 7 گزینه ای هم استفاده کردم در پرسشنامه

  1. سلام. نتیجه آزمون مهم است و ملاک عمل شما باشد. چولگی و کشیدگی فقط یکی از خواص داده های نرمال است. سوالات با پاسخ های طیف لیکرت معمولا توزیع نرمال ندارند.

  1. سلام. اطلاعات مورد نیاز (پرسشنامه، فرضیات و داده ها ) را در واتس آپ برای ما ارسال تا قیمت و زمان انجام تحلیل را اعلام کنیم.

 32. سلام خسته نباشید
  بنده پرسشنامه های پایان نامه ام رو جمع آوری کردم و بعضی از پرسشنامه ها برخی سوالات جواب داده نشده. این موارد رو چطور وارد نرم افزار بکنم آیا خالی باید بمونه یا راه حلی داره؟
  و برای اینکه سفارش تحلیل آماری رو به شما بدم آیا باید داده های پرسشنامه رو خودم وارد spss کنم؟

  1. سلام. مواردی که پاسخ داده نشده است عملا از حجم نمونه شما کسر شده است. قاعدتا هنگام توزیع پرسشنامه لازم است درصدی بیشتر توزیع پرسشنامه داشته باشید تا این مساله را پوشش دهد. باز هم در این خصوص به همکاران ما هنگام سفارش صحبت داشته باشید تا راهی پیدا کنند.
   بعد از توافق برای انجام تحلیل ، فایل ورود داده ای در اکسل در اختیار شما قرار داده می شود تا طبق آن به راحتی داده ها را ثبت کنید. البته ارسال پستی پرسشنامه ها هم یک راه حل است.
   از طریق واتس آپ با ما ارتباط بگیرید تا قیمت و زمان انجام تحلیل خدمت شما اعلام گردد.

 33. سلام
  هزینه هاتون مال سال 2017 هست. آمی کنید؟
  می تونیم برای هزینه های جدیدتون تماس بگیریم؟

   1. سلام. تقریبا با همین هزینه های اعلامی قبل کار را انجام می دهیم. ما تا بتوانیم هزینه های مشاوره آماری را برای دانشجویان و محققان پایین نگه می داریم.
    با توجه به تفاوت تحلیلها و داده های هر پژوهش با پژوهش دیگر بهترین کار این است که از طریق واتس آپ یا ایمیل اطلاعات خود شامل پرسشنامه، مدل، فرضیات و داده ها را بفرستید تا بررسی نموده و قیمت و زمان دقیق انجام تحلیل را خدمت تان اعلام کنیم. این بررسی کار حدود یک روز کاری زمان نیاز دارد. بدون این بررسی دقیق مستندات نمی توان قیمتی دقیق تعیین نمود.

 34. با سلام. آیا شما با روش انگاره نگاری به کمک نرم افزار concept system هم کار تحلیل پایان نامه انجام می دهید؟

 35. با سلام و خسته نباشید من برای پایان نامم یک پرسشنامه لیکرت طراحی کردم که باید بین افراد پخش کنم و برای تجزیه و تحلیل این پرسشنامه ها احتیاج به کمک دارم. ممنون میشم در مورد هزینه ها و مدت زمان یک مقداری اطلاعات بدید و اینکه میتونم به زبان انگلیسی هم تحویل بگیرم یا نه ؟
  با تشکر

  1. سلام. به زبان انگلیسی فعلا خدمات نداریم. می توانید تحلیل ما را بدهید ترجمه کنند.
   برای اطلاع از قیمت و زمان انجام کار، به ما واتساپ بزنید و فایل پرسشنامه و داده ها و فرضیات خود را ارسال نمایید.

 36. باسلام برای رشته زیست که داده های خامی از انجام سنجش ها و پارامترهای رشد در اختیاز هست امکان انجام فصل 4میسر هست؟باتشکر

  1. سلام . فرضیه ندارید؟ لطفا داده های خود و مدل و آزمون آماری مد نظر را از طریق واتساپ برای همکاران ما ارسال تا بررسی و نتیجه را خدمت تان اعلام کنند.

 37. سلام
  چند سوال داشتم اگر امکانش هست لطفا راهنمایی بفرمایید
  1)برای درست بودن یا نا درست بودن مدل در پژوهش چه آزمونی نیاز است؟ منظورم این است که بدونیم مذل درست ترسیم شده یا خیر
  2) برای اینکه ضریب همبستگی در پژوهش سنجیده شود آیا فقط ضریب متغیرها مد نظر است یا تک تک سوالات باید بررسی شوند اظ نظر همبستگی؟
  3) اگر بخواهیم آزمونهای خاصی توسط موسسه شما انجام بشه آیا امکانش است؟ مثلا پایایی ترکیبی-همبستگی -آزمون درست بودن مدل-(هزینه این موارد تقریبا پقدر میشه برای پژوهش با 4 متغیر ، 82 سوال، مدل میانجی دارد، 8 فرضیه

  1. سلام.
   1- مجموعه آزمون های مدل سازی معادلات ساختاری برای تایید مدل
   2- ضریب متغیرها مهم است، اما گاهی در داخل متغیرها نیز همبستگی سوالات کنترل می شود
   3- ما سفارش تحلیل را به صورت کامل می توانیم قبول کنیم نه اینکه فقط بخشی از آن. یک خیاط در صورتی که از اول تا آخر دوخت لباس به وی سپرده شود، می تواند لباس برازنده ای بدوزد.
   برای اطلاعات بیشتر به همکاران ما واتساپ بزنید و مستندات را ارسال تا بررسی و قیمت و زمان انجام تحلیل را به شما اعلام کنند.

 38. سلام لطفا بفرمایید تحلیل داده های کیفی با نرم افزار Maxqda انجام می دهید یا خیر
  ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
  0
  سبد خرید شما
  سبد خرید شما خالی استرفتن به فروشگاه