معرفی فصل ۴ پایان نامه بر اساس آمار توصیفی با Excel یا SPSS

در ویدئوی زیر، قالب فصل چهارم پایان نامه ای، که در آن نیاز به انجام تحلیل آمار توصیفی می باشد را ملاحظه می نمایید:

معرفی فصل 4 پایان نامه بر اساس آمار توصیفی با اکسل یا SPSS
معرفی فصل ۴ پایان نامه بر اساس آمار توصیفی با اکسل یا SPSS

معرفی فصل ۴ پایان نامه بر اساس آمار توصیفی با اکسل یا SPSS

با دریافت بسته های آموزشی این مجموعه تخصصی آماری که در آن قالب فصل ۴ پایان نامه به صورت فایل Word ارائه می شود، در زمان نگارش پایان نامه خود صرفه جویی بسیاری خواهید نمود، ضمن آنکه تحلیلی جامع و کامل هنگام مواجه با خروجی های نرم افزار SPSS در اختیار خواهید داشت.

ویدئوهای فوق بخشی از بسته آموزش ویدئویی زیر می باشد که می توانید با مراجعه به منو بسته های آموزشی این سایت نسبت به دریافت آن ( یا دریافت سایر آموزشهای ویدئویی ما) اقدام نمایید:

یا این بسته آموزشی:

چنانچه مایل باشید این مرکز تحلیل آماری نسبت به انجام تجزیه و تحلیل آماری فصل چهارم شما اقدام نماید، از منو سایت، سفارش تحلیل آماری را کلیک نمایید.

توجه شود که قالب ورد فصل ۴ پایان نامه برای سایر روشها و آزمونهای آماری نیز وجود دارد. مانند قالب فصل ۴ تحلیل عاملی اکتشافی

۴.۲/۵ - (۴ امتیاز)
با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر دانش پژوهان را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. مایلم خدماتی مطمئن و تخصصی در زمینه تحلیل آماری، مشاوره SPSS و آموزش SPSS به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام دانش پژوه عزیز؛

1- بهترین راه ارتباط با ما واتساپ (09198180991) می باشد. زیرا قبل از هر اعلام نظری، لازم است فایلهای شما را ببینیم.

2- آموزش های ویدئویی ما، کار با نرم افزار محبوب SPSS را برای شما ممکن و حتی آسان خواهد نمود. ضمن اینکه آمادگی قبول انجام تحلیل آماری را نیز داریم.

مشاور آماری اطمینان شرق

Open chat
1
سوالی دارید؟ در واتساپ طرح نمایید
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتساپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتساپ کلیک کنید: