معرفی فصل ۴ پایان نامه بر اساس آمار توصیفی با Excel یا SPSS

در ویدئوی زیر، قالب فصل چهارم پایان نامه ای، که در آن نیاز به انجام تحلیل آمار توصیفی می باشد را ملاحظه می نمایید:

معرفی فصل 4 پایان نامه بر اساس آمار توصیفی با اکسل یا SPSS
معرفی فصل 4 پایان نامه بر اساس آمار توصیفی با اکسل یا SPSS

معرفی فصل 4 پایان نامه بر اساس آمار توصیفی با اکسل یا SPSS

با دریافت بسته های آموزشی این شرکت آماری که در آن قالب فصل 4 پایان نامه به صورت فایل Word ارائه می شود، در زمان نگارش پایان نامه خود صرفه جویی بسیاری خواهید نمود، ضمن آنکه تحلیلی جامع و کامل هنگام مواجه با خروجی های نرم افزار SPSS در اختیار خواهید داشت.

ویدئوهای فوق بخشی از بسته آموزش ویدئویی زیر می باشد که می توانید با مراجعه به منو بسته های آموزشی این سایت نسبت به دریافت آن ( یا دریافت سایر آموزشهای ویدئویی این شرکت آماری) اقدام نمایید:

یا این بسته آموزشی:

چنانچه مایل باشید این شرکت آماری نسبت به انجام تجزیه و تحلیل آماری فصل چهارم شما اقدام نماید، از منو سایت، سفارش تحلیل آماری را کلیک نمایید.

توجه شود که قالب ورد فصل 4 پایان نامه برای سایر روشها و آزمونهای آماری نیز وجود دارد. مانند قالب فصل 4 تحلیل عاملی اکتشافی

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر دانش پژوهان را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.
برچسب ها

سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام دانشجوی عزیز؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش انجام تحلیل آماری یا مشاوره یا سوال) واتساپ می باشد. زیرا لازم است قبل از هر پاسخی، فایلهای ارسالی شما بررسی شوند. فایلهایی مثل پرسشنامه، داده ها، مدل و فرضیات و امثال آن. یا اینکه به متخصص مربوطه ارجاع گردید.

تحلیل آماری اطمینان شرق

بستن
بستن
Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتساپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتساپ کلیک کنید: