اهميت ورود صحيح داده ها در نرم افزار اس پي اس اس

ورود داده ها به شیوه صحیح و اصولی آن در نرم افزار spss، بسیار موضوع مهمی می باشد. به چند جهت:

  • ورود داده، کاری بسیار وقت گیر و خسته کننده می باشد و لذا اشتباه در انجام آن و لزوم دوباره کاری، زمان و وقت ارزشمند دانشجویان را هنگام نگارش و انجام تحلیل فصل 4 پایان نامه، هدر می دهد.
  • نرم افزار spss به گونه ای است که ورود داده ناصحیح را تشخیص نداده و معمولا برای ارائه خروجی، هیچ خطایی نمی دهد. بنابراین ورود نادرست داده ها، منجر به تحلیل نادرست شده و در نتیجه استنباط نادرست و مشکلات بسیار در اتمام پایان نامه خواهد شد.

ویدئوی زیر را مشاهده نمایید:

اهميت ورود صحيح داده ها در اس پي اس اس
اهميت ورود صحيح داده ها در اس پي اس اس

اهميت ورود صحيح داده ها در اس پي اس اس

ویدئوهای فوق بخشی از بسته آموزش ویدئویی زیر می باشد که می توانید با مراجعه به منو بسته های آموزشی این سایت نسبت به دریافت آن ( یا دریافت سایر آموزشهای ویدئویی این شرکت آماری) اقدام نمایید:

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر دانش پژوهان را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.
برچسب ها

سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام دانشجوی عزیز؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش انجام تحلیل آماری یا مشاوره یا سوال) واتساپ می باشد. زیرا لازم است قبل از هر پاسخی، فایلهای ارسالی شما بررسی شوند. فایلهایی مثل پرسشنامه، داده ها، مدل و فرضیات و امثال آن. یا اینکه به متخصص مربوطه ارجاع گردید.

تحلیل آماری اطمینان شرق

بستن
بستن
Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتساپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتساپ کلیک کنید: