انجام تحلیل آماري فصل ۴ پايان نامه ارشد و دکتری با SPSS

۱- تحلیل آماری فصل ۴ با SPSS

در بسیاری از رشته ها، از دانشجو انتظار نمی رود که با گذراندن چند واحد مختصر درس آمار، بتواند خود به تنهایی به نرم افزار spss مسلط شده و به تجزیه و تحلیل آماری و اثبات و رد فرضیات تحقیق خویش بپردازد. لذا در این موارد می توان با هماهنگی استاد راهنما از وجود مشاوران خبره و مورد اعتماد بهره گرفت. زیرا آمار علمی است که در اکثر رشته ها و علوم دیگر کاربرد دارد (هنگام تصمیم گیری های علمی و آزمون فرضیات).

همچنین در برخی موارد، پیچیدگی روش آماری به کار رفته در پایان نامه و یا مقاله، لزوم بهره گیری از مشاور آماری با تجربه را دو چندان می نماید.

بهره برداری از تجربیات و دانش مشاور آماری، در نگارش فصل چهارم پایان نامه ها و تجزیه و تحلیل آماری داده های اقتصادی برای مقالات معتبر علمی (ISI) تبلور می یابد.

رسالت “اطمینان شرق”

با توجه به نیاز جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خدمات مشاوره آماری، ما به عنوان یک مجموعه با سابقه آماری، رسالت خود می دانیم و تلاش می کنیم، آنگونه که شایسته است در حوزه کاری ارائه خدمات آماری حضور پر رنگ داشته باشیم.

خصوصا که شاهد هستیم افرادی که در زمینه آمار دارای تخصص و تحصیلات مرتبط نبوده و با ادعای دانستن شیوه کار با نرم افزارهای آماری و اخذ وجوه قابل توجه از دانشجویان، مشکلات زیادی را برای آنان آن هم در آخرین مرحله تحصیلاتشان ایجاد می نمایند.

البته در برخی رشته ها نیز اساتید محترم تاکید دارند که انجام تحلیل توسط شخص دانشجو انجام شود که برای این موارد نیز ما آمادگی ارائه مشاوره و آموزش (ارائه بسته های آموزشی ویدئویی) را داریم. ضمن آنکه در بخش محصولات آموزشی این وب سایت، آموزش های خوبی ارائه شده است.

توصیه می شود قبل از سفارش تحلیل فصل چهارم خود به هر فرد یا موسسه ای، این صفحه را مطالعه نمایید:  ۱۰ نکته بسیار مهم هنگام سفارش تحلیل آماری

تحليل آماري فصل چهارم پایان نامه با spss ، که توسط این مجموعه آماری انجام می گردد، شامل مراحل و موارد زير مي باشد:

۲-۱- تعيين حجم نمونه

حجم نمونه موضوعي مهم در تحقيقات ميداني مي باشد. کم در نظر گرفتن نمونه آماري منجر به افزايش خطا و غير قابل قبول بودن نتايج تحليلي و زياد در نظر گرفتن تعداد نمونه منجر به افزايش قابل توجه در هزينه ها مي شود (مانند هزينه تکميل و پر کردن پرسشنامه يا هزينه بيشتر براي انجام آزمايشات گران). لذا تعيين حجم نمونه بر اساس اصول علمي آماري از خدمات ما به شما محققان گرامي مي باشد.

مستندات علمي و فرمول محاسباتي (فرمول کوکران) ارسال خواهد شد.

۲-۱- ورود اطلاعات پرسشنامه در نرم افزار spss

انتقال نتايج حاصل از تکميل پرسشنامه ها به کامپيوتر و نرم افزار آماري spss کاري وقت گير و حساس مي باشد. اشتباه در ثبت اطلاعات در نرم افزار آماري spss منجر به نتايج نادرست تحليلي مي گردد.

اين مرکز آمادگي دارد اين خدمت را ارائه نمايد. براي اين امر لازم است پرسشنامه ها به آدرس ما در مشهد ارسال گردد. آدرس دقیق پستی را از همکاران ما و از طریق واتساپ بپرسید.

البته در صورتي که در شهر مشهد حضور نداريد يا اينکه مايليد خود کار ورود داده را انجام دهيد، ما فايل اکسلي مطابق با پرسشنامه شما طراحي و ارسال خواهيم نمود تا به راحتي بتوانيد نسبت به ورود داده اقدام نماييد (در صورتي که مايل باشيد تحليل آماري پرسشنامه را به بسپاريد). برای اطلاعات بیشتر، تهیه فایل اکسل ورود داده های پرسشنامه را ببینید.

۳-۱- بررسي پايايي و روايي پرسشنامه

هر پرسشنامه اي قبل از اجرا نياز به بررسي پايايي و روايي دارد. انجام اين بررسي از خدمات ما مي باشد.

۴-۱- انجام تحليل توصيفي داده هاي پرسشنامه اي

پس از تکميل و پر کردن اطلاعات پرسشنامه، نياز به انجام تحليل توصيفي داده هاي پرسشنامه مي باشد. اين قسمت، بخش مهمي از تحليل آماري را تشکيل مي دهد. يک توصيف زيبا از داده ها و مشاهدات، مي تواند در تصميم گيري ها و نتايج بسيار مهم و تاثير گذار باشد، که از خدمات اين مرکز مي باشد.

۵-۱- آزمون فرضيات تحقيق

اينجاست که کاربرد علم آمار در اکثريت رشته هاي دانشگاهي و علوم خود را نشان مي دهد. زيرا علم آمار ابزار لازم براي آزمون فرضيات تحقيق را به صورت علمي و مستند در اختيار پژوهشگران و دانشجويان قرار مي دهد.

آزمون هاي آماري زيادي وجود دارد که به فراخور هر فرضيه تحقيق، مي تواند براي آزمودن قبول و يا رد شدن فرضيه استفاده شود. انتخاب آزمون آماري مناسب، انجام صحيح آن و تحليل نتايج و خروجي هاي نرم افزار spss در جهت تاييد يا رد فرضيه، فني ترين کاري است که يک تحليلگر خبره آماري مي بايست انجام دهد.

۲- فرم سفارش انجام تحلیل آماری

سفارش انجام تحلیل با نرم افزار SPSS

۳- نحوه انجام فصل چهارم پایان نامه ارشد و دکتری

برای سفارش تحلیل با نرم افزار spss کافیست با درج تلفن همراه خویش در متن ایمیل به ما ایمیل بزنید، یا اینکه برای ما تلگرام بفرستید و طرح موضوع نمایید. یا به صفحه سفارش تحلیل با spss مراجعه نموده و درخواست خویش را در فرم مربوطه ارسال نمایید.

در اولین گام، به صورت رایگان درخواست شما بررسی خواهد شد و هزینه و مدت زمان انجام کار به شما اعلام خواهد شد. در گام بعدی و در صورت موافقت شما با قیمت و زمان، با دریافت بخش کوچکی از مبلغ توافق شده تحلیل اولیه آماده و برای شما ایمیل یا تلگرام خواهد شد.

پس از بررسی تحلیل اولیه و تایید شما و استاد راهنمای محترم، نسبت به تسویه حساب کامل هزینه تحلیل از طریق درگاه پرداخت سایت یا از طریق روش کارت به کارت، اقدام لازم صورت می پذیرد و تحلیل کامل و نهایی برای شما دانشجوی محترم ارسال خواهد شد. خدمات پشتیبانی این مرکز تا زمان دفاع شما از پایان نامه ادامه خواهد یافت.

۴- قالب و نمونه فصل چهارم پایان نامه تهیه شده توسط “اطمینان شرق”

در زیر لینک دسترسی به قالب ورد (Word) فصل ۴ پایان نامه که با بررسی چندین فصل چهارم و بهینه گزینی در آنها انجام شده است، فراهم شده است:

۴.۷/۵ - (۲۵ امتیاز)
با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر دانش پژوهان را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. مایلم خدماتی مطمئن و تخصصی در زمینه تحلیل آماری، مشاوره SPSS و آموزش SPSS به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

‫۲۲ دیدگاه ها

 1. با سلام

  تصمیم به گرفتن مشاوره آماری در خصوص فصل ۴ پایان نامه ام با عنوان “ارتباط بین اطلاعات منتشر شده در محیط آنلاین در راستای برندسازی شخصی و حفظ مخاطب” گرفته ام و امیدوارم در این امر بتوانم از خدمات شما بهره مند شوم.

  با سپاس

  ۰۹۱۲۸۸۶۸۷۰۸

  1. سلام.براي مشاوره تحليل فصل چهار با شماره هاي پايين همين صفحه تماس بگيريد.
   شماره داراي واتس آپ (یا سایر پیام رسان ها مانند سروش و …) ما اين است: ۰۹۱۹۸۱۸۰۹۹۱

 2. با سلام
  می خواهم پژوهشی با عنوان : ( بررسی مقایسه ای دموگرافی روش های اقدام به خودکشی در مراجعین به اورژانس بیمارستان رجایی گچساران در سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ ) انجام دهم .

  روش جمع آوری داده های تحقیق من ، از طریق فرم پرسشنامه ای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است که پرسشنامه ویژگی های دموگرافیکی بوده و دارای۱۳ سوال (سن-وضعیت تاهل-میزان تحصیلات-وضعیت اشتغال-دفعات خودکشی-نحوه اقدام به خودکشی-محل زندگی – سابقه بیماری جسمی – سابقه بیماری روانی – تاریخ اقدام به خودکشی – روش اقدام به خودکشی – نتیجه اقدام به خودکشی – سابقه اقدام به خودکشی) می باشد.
  لطفا در صورت امکان ارشاد فرمایید .
  با احترام

  1. با سلام؛ به نظر می رسد تحلیل شما از نوع تحلیل توصیفی باشد. چون فرضیه ای مطرح نشده و مقایسه دموگرافی مد نظر است.
   لطفا ۱- پرسشنامه خود ، ۲- داده ها و ۳-پروپوزال یا آنچه که اهداف شما از تحقیق را نشان دهد، از طریق واتس آپ یا ایمیل برای ما ارسال نمایید تا قیمت و زمان انجام کار را دقیق به شما اعلام کنیم. این اعلام قیمت و زمان حدود نصف روز یا یک روز از زمان ارسال شما طول می کشد.
   فرشچی

 3. سلام . تحلیل اماری پرسشنامه در پژوهش کیفی هم در حیطه کاری شما هست (پایان نامه ارشد) واینکه ایا تجزیه و تحلیل هم انجام می دهید .موضوع ان در رابطه با خشکسالی است.ممنون

  1. سلام؛ تحلیل آماری بر روی داده های کمی قابل انجام است. اگر منظورتان از پژوهش کیفی، اشاره به پرسشنامه هایی است که کیفی ها را تبدیل به کمی ها می کنند، بله این تحلیل ها در حیطه کاری ما هست و انجام می دهیم. با انواع نرم افزارهای آماری. به نوعی تا حد خیلی زیادی فصل ۴ شما شکل می گیرد با دریافت تحلیل از ما.

 4. با سلام،
  می خواستم بپرسم که تحلیل خوشه بندی و طبقه بندی دیتا نیز در تخصص شما نیز هست، پروژه من در خصوص خوشه بندی رفتار کاربران در محیط شبکه های اجتماعی است.
  با تشکر.

  1. سلام. لطفا مستندات (پروپوزال و داده ها) را از طریق واتس آپ یا ایمیل که در پایین صفحات سایت ذکر شده ارسال نمایید تا بررسی و اعلام نظر داشته باشیم که می توانیم یا خیر.

 5. سلام من یک سری داده دارم برای تحلیل فصل چهر پایان نامه در نرم افزار spss برای تحلیل فصل چهار پایان نامه می خواهم انجام دهم لطفا هزینه آن چقدر می شود

  1. سلام. لازم است پرسشنامه و فرضیات و داده ها را ببینیم تا بتوانیم قیمت و زمان را اعلام کنیم خدمت تان. این فرآیند حدود یک روز طول می کشد. در واتس آپ برای ما ارسال نمایید

 6. سلام وقت بخیر من یک سری داده دارم برای فصل ۴ پایان نامم که روی ۲۴۰نفر انجام شده ولی متاسفانه پرسشنامه هام رو دور انداختم بعد از وارد کردن داده ها، روش آماری ازنوع رگرسیون گام به گام هست لطف می کنید بفرمایید چقدر میشه هزینه؟

  1. سلام. اگر داده ها را به تفکیک تک تک سلول ها و افراد ثبت کرده باشید، مشکلی وجود ندارد (اینطور نباشد که جزئیات داده ها در اختیار نباشد).
   لطفا فایل خام پرسشنامه و داده ها را به شماره واتساپ اعلام شده در پایین صفحات سایت ارسال نمایید به همراه مدل رگرسیون مد نظرتان تا برآورد زمان و هزینه انجام گردد.

 7. سلام

  من پرسشنامه خودم رو با پرسا https://porsa.irandoc.ac.ir/ ایجاد کردم و بعد گزارشگیری کردم. خودش آلفای کرونباخ رو برام محاسبه کرده، یه سری نمودار هم داده، فایل اکسل وزن دار هم داده روی جواب‌ها ولی من خیلی بلد نیستم که باید چه جوری استفاده کنم. همه اینها رو در اختیار مشاور شما بزارم میتونید در پایان نامه کمکم کنید؟؟ لطفا راهنمایی کنید.

  1. سلام. آلفای کرونباخی که سامانه محاسبه کرده قبول، اما بعضا اساتید مایلند خروجی SPSS این آزمون مهم آماری را ببینند یا اینکه در پیوست پایان نامه تان قرار داشته باشد.
   بهرحال آنچه ما نیاز داریم برای تجزیه و تحلیل نتایج پرسشنامه های آنلاین و آفلاین، عبارتست از فایل اکسل داده های پرسشنامه ای شما، به گونه ای که تمام جزئیات در آن باشد، یعنی پاسخ های هر فرد پاسخگو به تفکیک هر کدام از سوالات پرسشنامه.
   لطفا این فایل اکسل، به همراه فایل پرسشنامه خام و فرضیات خود را برای همکاران ما از طریق واتساپ یا ایمیل ارسال نمایید تا قیمت و مدت زمان انجام تحلیل آماری خدمت شما بزرگوار اعلام گردد.

 8. سلام با تشکر از سایت و مطالب مفیدتون
  من از شروع نصب برنامه spss با سایت شما همراه بودم و الان خداروشکر با کمک شما تونستم کارمو انجام بدم
  فقط الان برای تفسیر نتایجم سوالی داشتم .من مجبور شدم کار زیادی برای رسیدن به نتایج روی پرسشنامه هام انجام بدم به دلیل تفاوت در دستور نمره گذاری پرسشنامه ها حالا الان ۴فایل مختلف خروجی دارم که هرکدام به یک شکلی معنا دار و همبستگی دارن اما میخوام بهترینش رو انتخاب کنم یک مقدار گیج شدم میتونم این ۴ فایل رو خدمت شما ارسال کنم تا راهنمایی بفرمایید؟

  1. سلام. لطف دارید.
   بدین صورت که فرمودید حقیقتش امکان راهنمایی نداریم. کار تحلیل، تمرکز زیادی لازم دارد و تحلیلگر از ابتدا بایستی خود آنرا وفق اصول آماری انجام دهد.
   اگر مایلید مدل و فرضیات و پرسشنامه را در واتساپ بفرستید تا تحلیل آماری توسط همکاران ما انجام شود.

 9. سلام
  من باید در پایان نامه ارشدم با استفاده از نرم افزارهای spss و pls از رویکرد ANN -SEM استفاده کنم، تیم شما می توانند تحلیل آماری این پایان نامه را انجام دهند؟

 10. سلام، وقت بخیر
  من کار آماری پایان نامه رو با spss انجام دادم، برای فرضیه ها از آزمون مجذور کای برای استقلال استفاده کردم، نتيجه سطح معناداری ۰۰۰۱ /۰
  وارزش ضریب فی۲۷۲/۰شده، میخواستم بپرسم الان میشه تفسیر کرد که رابطه معنی دار با اندازه اثر قوی بین دو متغیر برقرار است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
ورود به واتساپ
1
سوالی دارید؟ در واتساپ طرح نمایید
Scan the code
سلام. چنانچه قصد سوال یا سفارش تحلیل دارید، در هر ساعتی از شبانه روز براحتی می توانید از طریق پیام رسان واتساپ با ما ارتباط بگیرید.
بدین ترتیب که موبایل {09198180991} را در گوشی ذخیره کنید یا کد QR نمایش داده شده روی دکمه زیر را هنگام انتخاب مخاطب جدید در واتساپ اسکن نمایید.
اگر با موبایل سایت را باز کنید، کافیست روی آیکن زیر کلیک تا در موقعیت ارسال واتساپ به ما قرار بگیرید: