در منوی محصولات این سایت ویدئوهای آموزشی ارزشمندی با قیمت مناسب در زمینه تحلیل آماری خواهید دید
برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای آماری از طریق لینک پایین صفحات سایت برای ما پیام بفرستید
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با SPSS می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !! …..
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @
مشاوره آماري فصل 4 پايان نامه

۱- تحلیل آماری فصل ۴ با spss

در بسیاری از رشته ها، از دانشجو انتظار نمی رود که با گذراندن چند واحد مختصر درس آمار، بتواند خود به تنهایی به نرم افزار spss مسلط شده و به تجزیه و تحلیل آماری و اثبات و رد فرضیات تحقیق خویش بپردازد. لذا در این موارد می توان با هماهنگی استاد راهنما از وجود مشاوران خبره و مورد اعتماد بهره گرفت. زیرا آمار علمی است که در اکثر رشته ها و علوم دیگر کاربرد دارد (هنگام تصمیم گیری های علمی و آزمون فرضیات).

همچنین در برخی موارد، پیچیدگی روش آماری به کار رفته در پایان نامه و یا مقاله، لزوم بهره گیری از مشاور آماری با تجربه را دو چندان می نماید.

بهره برداری از تجربیات و دانش مشاور آماری، در نگارش فصل چهارم پایان نامه ها و تجزیه و تحلیل آماری داده های اقتصادی برای مقالات معتبر علمی (ISI) تبلور می یابد.

رسالت “اطمینان شرق”

با توجه به نیاز جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خدمات مشاوره آماری، ما به عنوان یک شرکت با سابقه آماری، رسالت خود می دانیم و تلاش می کنیم، آنگونه که شایسته است در حوزه کاری ارائه خدمات آماری حضور پر رنگ داشته باشیم.

خصوصا که شاهد هستیم افرادی که در زمینه آمار دارای تخصص و تحصیلات مرتبط نبوده و با ادعای دانستن شیوه کار با نرم افزارهای آماری و اخذ وجوه قابل توجه از دانشجویان، مشکلات زیادی را برای آنان آن هم در آخرین مرحله تحصیلاتشان ایجاد می نمایند.

از شما نیز می خواهیم که با سفارش خدمات به مراکز و شرکتهای ثبت شده و معتبر، زمینه حمایت و رشد بیش از پیش آنها را فراهم آورید تا بتوانند کیفیت و دامنه خدمات خویش را افزایش دهند.

البته در برخی رشته ها نیز اساتید محترم تاکید دارند که انجام تحلیل توسط شخص دانشجو انجام شود که برای این موارد نیز ما آمادگی ارائه مشاوره و آموزش (تدریس خصوصی و یا مشاوره تلفنی و تلگرامی) را داریم. ضمن آنکه در بخش محصولات این وب سایت، آموزش های خوبی ارائه شده است.

توصیه می شود قبل از سفارش تحلیل فصل چهارم خود به هر فرد یا موسسه ای، این صفحه را مطالعه نمایید:  ۱۰ نکته بسیار مهم هنگام سفارش تحلیل آماری

 

تحلیل آماری فصل چهارم پایان نامه با spss ، که توسط این شرکت انجام می گردد، شامل مراحل و موارد زیر می باشد:

 

۲-۱- تعیین حجم نمونه

حجم نمونه موضوعی مهم در تحقیقات میدانی می باشد. کم در نظر گرفتن نمونه آماری منجر به افزایش خطا و غیر قابل قبول بودن نتایج تحلیلی و زیاد در نظر گرفتن تعداد نمونه منجر به افزایش قابل توجه در هزینه ها می شود (مانند هزینه تکمیل و پر کردن پرسشنامه یا هزینه بیشتر برای انجام آزمایشات گران). لذا تعیین حجم نمونه بر اساس اصول علمی آماری از خدمات ما به شما محققان گرامی می باشد.

مستندات علمی و فرمول محاسباتی (فرمول کوکران) ارسال خواهد شد.

۲-۲- ورود اطلاعات پرسشنامه در نرم افزار spss

انتقال نتایج حاصل از تکمیل پرسشنامه ها به کامپیوتر و نرم افزار آماری spss کاری وقت گیر و حساس می باشد. اشتباه در ثبت اطلاعات در نرم افزار آماری spss منجر به نتایج نادرست تحلیلی می گردد.

این شرکت آمادگی دارد این خدمت را ارائه نماید. برای این امر لازم است پرسشنامه ها به آدرس این شرکت در مشهد ارسال گردد.

البته در صورتی که در شهر مشهد حضور ندارید یا اینکه مایلید خود کار ورود داده را انجام دهید، ما فایل اکسلی مطابق با پرسشنامه شما طراحی و ارسال خواهیم نمود تا به راحتی بتوانید نسبت به ورود داده اقدام نمایید (در صورتی که مایل باشید تحلیل آماری پرسشنامه را به بسپارید). برای اطلاعات بیشتر، تهیه فایل اکسل ورود داده های پرسشنامه را ببینید.

۳-۲- بررسی پایایی و روایی پرسشنامه

هر پرسشنامه ای قبل از اجرا نیاز به بررسی پایایی و روایی دارد. این بررسی از خدمات این شرکت می باشد.

۴-۲- انجام تحلیل توصیفی داده های پرسشنامه ای

پس از تکمیل و پر کردن اطلاعات پرسشنامه، نیاز به انجام تحلیل توصیفی داده های پرسشنامه می باشد. این قسمت، بخش مهمی از تحلیل آماری را تشکیل می دهد. یک توصیف زیبا از داده ها و مشاهدات، می تواند در تصمیم گیری ها و نتایج بسیار مهم و تاثیر گذار باشد، که از خدمات این شرکت می باشد.

۵-۲- آزمون فرضیات تحقیق

اینجاست که کاربرد علم آمار در اکثریت رشته های دانشگاهی و علوم خود را نشان می دهد. زیرا علم آمار ابزار لازم برای آزمون فرضیات تحقیق را به صورت علمی و مستند در اختیار پژوهشگران و دانشجویان قرار می دهد.

آزمون های آماری زیادی وجود دارد که به فراخور هر فرضیه تحقیق، می تواند برای آزمودن قبول و یا رد شدن فرضیه استفاده شود. انتخاب آزمون آماری مناسب، انجام صحیح آن و تحلیل نتایج و خروجی های نرم افزار spss در جهت تایید یا رد فرضیه، فنی ترین کاری است که یک تحلیلگر خبره آماری می بایست انجام دهد.

۲- نحوه انجام فصل چهارم پایان نامه ارشد و دکتری

برای سفارش تحلیل با نرم افزار spss کافیست با درج تلفن همراه خویش در متن ایمیل به ما ایمیل بزنید، یا اینکه برای ما تلگرام بفرستید و طرح موضوع نمایید. یا به صفحه سفارش تحلیل با spss مراجعه نموده و درخواست خویش را در فرم مربوطه ارسال نمایید.

در اولین گام، به صورت رایگان درخواست شما بررسی خواهد شد و هزینه و مدت زمان انجام کار به شما اعلام خواهد شد. در گام بعدی و در صورت موافقت شما با قیمت و زمان، با دریافت بخش کوچکی از مبلغ توافق شده تحلیل اولیه آماده و برای شما ایمیل یا تلگرام خواهد شد.

پس از بررسی تحلیل اولیه و تایید شما و استاد راهنمای محترم، نسبت به تسویه حساب کامل هزینه تحلیل از طریق درگاه پرداخت سایت یا از طریق روش کارت به کارت، اقدام لازم صورت می پذیرد و تحلیل کامل و نهایی برای شما دانشجوی محترم ارسال خواهد شد. خدمات پشتیبانی این شرکت تا زمان دفاع شما از پایان نامه ادامه خواهد یافت.

قابل ذکر است چنانچه موضوع پایان نامه شما اقتصاد سنجی و مرتبط با پانل دیتا و تحلیل مدل رگرسیون با نرم افزار ایویوز باشد، نمونه قالب بهینه سازی شده فصل ۴ داده های پانلی (تابلویی) را می توانید از لینک زیر (در سایت دیگر این شرکت آماری) دریافت دارید:

قالب فصل ۴ پایان نامه ارشد (داده های پانلی با EViews)

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

4 دیدگاه در انجام تحلیل آماری فصل ۴ پایان نامه ارشد و دکتری با spss
 1. با سلام

  تصمیم به گرفتن مشاوره آماری در خصوص فصل ۴ پایان نامه ام با عنوان “ارتباط بین اطلاعات منتشر شده در محیط آنلاین در راستای برندسازی شخصی و حفظ مخاطب” گرفته ام و امیدوارم در این امر بتوانم از خدمات شما بهره مند شوم.

  با سپاس

  ۰۹۱۲۸۸۶۸۷۰۸

  • سلام.برای مشاوره تحلیل فصل چهار با شماره های پایین همین صفحه تماس بگیرید.
   شماره دارای تلگرام (یا سایر پیام رسان ها مانند سروش و …) ما این است: ۰۹۱۹۸۱۸۰۹۹۱

 2. با سلام
  می خواهم پژوهشی با عنوان : ( بررسی مقایسه ای دموگرافی روش های اقدام به خودکشی در مراجعین به اورژانس بیمارستان رجایی گچساران در سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ ) انجام دهم .

  روش جمع آوری داده های تحقیق من ، از طریق فرم پرسشنامه ای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است که پرسشنامه ویژگی های دموگرافیکی بوده و دارای۱۳ سوال (سن-وضعیت تاهل-میزان تحصیلات-وضعیت اشتغال-دفعات خودکشی-نحوه اقدام به خودکشی-محل زندگی – سابقه بیماری جسمی – سابقه بیماری روانی – تاریخ اقدام به خودکشی – روش اقدام به خودکشی – نتیجه اقدام به خودکشی – سابقه اقدام به خودکشی) می باشد.
  لطفا در صورت امکان ارشاد فرمایید .
  با احترام

  • سید مجتبی فرشچی ۱۳ مهر ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۸ پاسخ

   با سلام؛ به نظر می رسد تحلیل شما از نوع تحلیل توصیفی باشد. چون فرضیه ای مطرح نشده و مقایسه دموگرافی مد نظر است.
   لطفا ۱- پرسشنامه خود ، ۲- داده ها و ۳-پروپوزال یا آنچه که اهداف شما از تحقیق را نشان دهد، از طریق تلگرام یا ایمیل برای ما ارسال نمایید تا قیمت و زمان انجام کار را دقیق به شما اعلام کنیم. این اعلام قیمت و زمان حدود نصف روز از زمان ارسال شما طول می کشد.
   فرشچی


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کليک کنيد: ارتباط با پيام رسان سروش