مشاوره آماري فصل 4 پايان نامه

1- تحلیل آماری فصل 4 با SPSS

در بسیاری از رشته ها، از دانشجو انتظار نمی رود که با گذراندن چند واحد مختصر درس آمار، بتواند خود به تنهایی به نرم افزار spss مسلط شده و به تجزیه و تحلیل آماری و اثبات و رد فرضیات تحقیق خویش بپردازد. لذا در این موارد می توان با هماهنگی استاد راهنما از وجود مشاوران خبره و مورد اعتماد بهره گرفت. زیرا آمار علمی است که در اکثر رشته ها و علوم دیگر کاربرد دارد (هنگام تصمیم گیری های علمی و آزمون فرضیات).

همچنین در برخی موارد، پیچیدگی روش آماری به کار رفته در پایان نامه و یا مقاله، لزوم بهره گیری از مشاور آماری با تجربه را دو چندان می نماید.

بهره برداری از تجربیات و دانش مشاور آماری، در نگارش فصل چهارم پایان نامه ها و تجزیه و تحلیل آماری داده های اقتصادی برای مقالات معتبر علمی (ISI) تبلور می یابد.

رسالت “اطمینان شرق”

با توجه به نیاز جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خدمات مشاوره آماری، ما به عنوان یک شرکت با سابقه آماری، رسالت خود می دانیم و تلاش می کنیم، آنگونه که شایسته است در حوزه کاری ارائه خدمات آماری حضور پر رنگ داشته باشیم.

خصوصا که شاهد هستیم افرادی که در زمینه آمار دارای تخصص و تحصیلات مرتبط نبوده و با ادعای دانستن شیوه کار با نرم افزارهای آماری و اخذ وجوه قابل توجه از دانشجویان، مشکلات زیادی را برای آنان آن هم در آخرین مرحله تحصیلاتشان ایجاد می نمایند.

از شما نیز می خواهیم که با سفارش خدمات به مراکز و شرکتهای ثبت شده و معتبر، زمینه حمایت و رشد بیش از پیش آنها را فراهم آورید تا بتوانند کیفیت و دامنه خدمات خویش را افزایش دهند.

البته در برخی رشته ها نیز اساتید محترم تاکید دارند که انجام تحلیل توسط شخص دانشجو انجام شود که برای این موارد نیز ما آمادگی ارائه مشاوره و آموزش (تدریس خصوصی و یا مشاوره تلفنی و تلگرامی) را داریم. ضمن آنکه در بخش محصولات این وب سایت، آموزش های خوبی ارائه شده است.

توصیه می شود قبل از سفارش تحلیل فصل چهارم خود به هر فرد یا موسسه ای، این صفحه را مطالعه نمایید:  10 نکته بسیار مهم هنگام سفارش تحلیل آماری

تحليل آماري فصل چهارم پایان نامه با spss ، که توسط این شرکت انجام می گردد، شامل مراحل و موارد زير مي باشد:

2-1- تعيين حجم نمونه

حجم نمونه موضوعي مهم در تحقيقات ميداني مي باشد. کم در نظر گرفتن نمونه آماري منجر به افزايش خطا و غير قابل قبول بودن نتايج تحليلي و زياد در نظر گرفتن تعداد نمونه منجر به افزايش قابل توجه در هزينه ها مي شود (مانند هزينه تکميل و پر کردن پرسشنامه يا هزينه بيشتر براي انجام آزمايشات گران). لذا تعيين حجم نمونه بر اساس اصول علمي آماري از خدمات ما به شما محققان گرامي مي باشد.

مستندات علمي و فرمول محاسباتي (فرمول کوکران) ارسال خواهد شد.

2-1- ورود اطلاعات پرسشنامه در نرم افزار spss

انتقال نتايج حاصل از تکميل پرسشنامه ها به کامپيوتر و نرم افزار آماري spss کاري وقت گير و حساس مي باشد. اشتباه در ثبت اطلاعات در نرم افزار آماري spss منجر به نتايج نادرست تحليلي مي گردد.

اين شرکت آمادگي دارد اين خدمت را ارائه نمايد. براي اين امر لازم است پرسشنامه ها به آدرس اين شرکت در مشهد ارسال گردد.

البته در صورتي که در شهر مشهد حضور نداريد يا اينکه مايليد خود کار ورود داده را انجام دهيد، ما فايل اکسلي مطابق با پرسشنامه شما طراحي و ارسال خواهيم نمود تا به راحتي بتوانيد نسبت به ورود داده اقدام نماييد (در صورتي که مايل باشيد تحليل آماري پرسشنامه را به بسپاريد). برای اطلاعات بیشتر، تهیه فایل اکسل ورود داده های پرسشنامه را ببینید.

3-1- بررسي پايايي و روايي پرسشنامه

هر پرسشنامه اي قبل از اجرا نياز به بررسي پايايي و روايي دارد. اين بررسي از خدمات اين شرکت مي باشد.

4-1- انجام تحليل توصيفي داده هاي پرسشنامه اي

پس از تکميل و پر کردن اطلاعات پرسشنامه، نياز به انجام تحليل توصيفي داده هاي پرسشنامه مي باشد. اين قسمت، بخش مهمي از تحليل آماري را تشکيل مي دهد. يک توصيف زيبا از داده ها و مشاهدات، مي تواند در تصميم گيري ها و نتايج بسيار مهم و تاثير گذار باشد، که از خدمات اين شرکت مي باشد.

5-1- آزمون فرضيات تحقيق

اينجاست که کاربرد علم آمار در اکثريت رشته هاي دانشگاهي و علوم خود را نشان مي دهد. زيرا علم آمار ابزار لازم براي آزمون فرضيات تحقيق را به صورت علمي و مستند در اختيار پژوهشگران و دانشجويان قرار مي دهد.

آزمون هاي آماري زيادي وجود دارد که به فراخور هر فرضيه تحقيق، مي تواند براي آزمودن قبول و يا رد شدن فرضيه استفاده شود. انتخاب آزمون آماري مناسب، انجام صحيح آن و تحليل نتايج و خروجي هاي نرم افزار spss در جهت تاييد يا رد فرضيه، فني ترين کاري است که يک تحليلگر خبره آماري مي بايست انجام دهد.

2- نحوه انجام فصل چهارم پایان نامه ارشد و دکتری

برای سفارش تحلیل با نرم افزار spss کافیست با درج تلفن همراه خویش در متن ایمیل به ما ایمیل بزنید، یا اینکه برای ما تلگرام بفرستید و طرح موضوع نمایید. یا به صفحه سفارش تحلیل با spss مراجعه نموده و درخواست خویش را در فرم مربوطه ارسال نمایید.

در اولین گام، به صورت رایگان درخواست شما بررسی خواهد شد و هزینه و مدت زمان انجام کار به شما اعلام خواهد شد. در گام بعدی و در صورت موافقت شما با قیمت و زمان، با دریافت بخش کوچکی از مبلغ توافق شده تحلیل اولیه آماده و برای شما ایمیل یا تلگرام خواهد شد.

پس از بررسی تحلیل اولیه و تایید شما و استاد راهنمای محترم، نسبت به تسویه حساب کامل هزینه تحلیل از طریق درگاه پرداخت سایت یا از طریق روش کارت به کارت، اقدام لازم صورت می پذیرد و تحلیل کامل و نهایی برای شما دانشجوی محترم ارسال خواهد شد. خدمات پشتیبانی این شرکت تا زمان دفاع شما از پایان نامه ادامه خواهد یافت.

3- قالب و نمونه فصل سوم و چهارم پایان نامه تهیه شده توسط “اطمینان شرق”

در زیر لینک دسترسی به قالب ورد (Word) فصل های 3 و 4 پایان نامه که با بررسی چندین فصل سوم و چهارم و بهینه گزینی در آنها انجام شده است، فراهم شده است:

درباره ی سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

10 پاسخ به انجام تحلیل آماري فصل 4 پايان نامه ارشد و دکتری با SPSS
 1. امیر نیک خواه 30 ژانویه 2017 در 23:33 پاسخ

  با سلام

  تصمیم به گرفتن مشاوره آماری در خصوص فصل 4 پایان نامه ام با عنوان “ارتباط بین اطلاعات منتشر شده در محیط آنلاین در راستای برندسازی شخصی و حفظ مخاطب” گرفته ام و امیدوارم در این امر بتوانم از خدمات شما بهره مند شوم.

  با سپاس

  09128868708

  • سلام.براي مشاوره تحليل فصل چهار با شماره هاي پايين همين صفحه تماس بگيريد.
   شماره داراي واتس آپ (یا سایر پیام رسان ها مانند سروش و …) ما اين است: 09198180991

 2. با سلام
  می خواهم پژوهشی با عنوان : ( بررسی مقایسه ای دموگرافی روش های اقدام به خودکشی در مراجعین به اورژانس بیمارستان رجایی گچساران در سالهای 1394 و 1395 ) انجام دهم .

  روش جمع آوری داده های تحقیق من ، از طریق فرم پرسشنامه ای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است که پرسشنامه ویژگی های دموگرافیکی بوده و دارای13 سوال (سن-وضعیت تاهل-میزان تحصیلات-وضعیت اشتغال-دفعات خودکشی-نحوه اقدام به خودکشی-محل زندگی – سابقه بیماری جسمی – سابقه بیماری روانی – تاریخ اقدام به خودکشی – روش اقدام به خودکشی – نتیجه اقدام به خودکشی – سابقه اقدام به خودکشی) می باشد.
  لطفا در صورت امکان ارشاد فرمایید .
  با احترام

  • سید مجتبی فرشچی 5 اکتبر 2017 در 12:28 پاسخ

   با سلام؛ به نظر می رسد تحلیل شما از نوع تحلیل توصیفی باشد. چون فرضیه ای مطرح نشده و مقایسه دموگرافی مد نظر است.
   لطفا 1- پرسشنامه خود ، 2- داده ها و 3-پروپوزال یا آنچه که اهداف شما از تحقیق را نشان دهد، از طریق واتس آپ یا ایمیل برای ما ارسال نمایید تا قیمت و زمان انجام کار را دقیق به شما اعلام کنیم. این اعلام قیمت و زمان حدود نصف روز یا یک روز از زمان ارسال شما طول می کشد.
   فرشچی

 3. سلام . تحلیل اماری پرسشنامه در پژوهش کیفی هم در حیطه کاری شما هست (پایان نامه ارشد) واینکه ایا تجزیه و تحلیل هم انجام می دهید .موضوع ان در رابطه با خشکسالی است.ممنون

  • سید مجتبی فرشچی 15 آگوست 2018 در 03:26 پاسخ

   سلام؛ تحلیل آماری بر روی داده های کمی قابل انجام است. اگر منظورتان از پژوهش کیفی، اشاره به پرسشنامه هایی است که کیفی ها را تبدیل به کمی ها می کنند، بله این تحلیل ها در حیطه کاری ما هست و انجام می دهیم. با انواع نرم افزارهای آماری. به نوعی تا حد خیلی زیادی فصل 4 شما شکل می گیرد با دریافت تحلیل از ما.

 4. با سلام،
  می خواستم بپرسم که تحلیل خوشه بندی و طبقه بندی دیتا نیز در تخصص شما نیز هست، پروژه من در خصوص خوشه بندی رفتار کاربران در محیط شبکه های اجتماعی است.
  با تشکر.

  • سید مجتبی فرشچی 12 نوامبر 2018 در 14:42 پاسخ

   سلام. لطفا مستندات (پروپوزال و داده ها) را از طریق واتس آپ یا ایمیل که در پایین صفحات سایت ذکر شده ارسال نمایید تا بررسی و اعلام نظر داشته باشیم که می توانیم یا خیر.

 5. سلام من یک سری داده دارم برای تحلیل فصل چهر پایان نامه در نرم افزار spss برای تحلیل فصل چهار پایان نامه می خواهم انجام دهم لطفا هزینه آن چقدر می شود

  • سید مجتبی فرشچی 29 ژوئن 2019 در 20:26 پاسخ

   سلام. لازم است پرسشنامه و فرضیات و داده ها را ببینیم تا بتوانیم قیمت و زمان را اعلام کنیم خدمت تان. این فرآیند حدود یک روز طول می کشد. در واتس آپ برای ما ارسال نمایید


[بالا]

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش تحلیل یا سایر درخواستها) واتساپ می باشد.

2- براي خريداري محصولات اگر در سايت عضو شويد بهتر است، زيرا در آینده با ورود به محيط کاربري خود مي توانيد به محصولات خريداري شده دسترسي داشته باشيد. البته بدون این اقدام نیز خریداری محصول و دریافت لینک آن براحتی امکان پذیر است.

3- براي جستجو در میان کامنت ها از ctrl+f استفاده کنيد. ضمنا امکان جستجو در محتوای سایت از نوار بالای صفحات وجود دارد.

شرکت آماری اطمینان شرق

Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتس آپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
Powered by