در منوی محصولات این سایت ویدئوهای آموزشی ارزشمندی با قیمت مناسب در زمینه تحلیل آماری خواهید دید
برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای آماری از طریق لینک پایین صفحات سایت برای ما پیام بفرستید
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با SPSS می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !! …..
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
سوالات خود در خصوص هر مطلبی که در سایت مطالعه می کنید را در بخش دیدگاه (در انتهای مطلب) درج نمایید تا به آن پاسخ دهیم. از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوالتان مطلع خواهید شد.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @
مقررات و قواعد اطمینان شرق

قوانين کلي

  1. هر گونه اطلاعات ارسال شده توسط دانشجويان و محققان براي اين شرکت، مانند داده ها و اطلاعات پرسشنامه، مدارک مربوط به پايان نامه يا مقاله و امثال آن، محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ فرد ديگري قرار داده نخواهد شد.
  2.  خريد و يا فروش پايان نامه، پروژه دانشجويي و تحليل آماري آماده در اين شرکت انجام نمي گردد.

قوانين مربوط به دريافت خدمات تخصصي آماري

شيوه کار ما در هنگام دريافت سفارش تحليل آماري

شيوه کار ما هنگام دريافت سفارش تحليل آماري به اين صورت است که پس از دريافت سفارش تحليل آماري يا مشاوره آماري، ابتدا به صورت رایگان درخواست متقاضی محترم بررسی شده و قيمت و زمان انجام کار اعلام مي گردد. در صورت موافقت وي، با دریافت بخش کوچکی از مبلغ توافق شده، “تحليل اوليه” ارسال مي گردد. بدين ترتيب دانشجو مي تواند بخشي از نتايج کار و صحت روش آماري به کار رفته را بررسي نمايد (در صورت لزوم با استاد راهنماي خويش مطرح و مشورت نمايد). آنگاه پس از تاييد کار، با فکری مطمئن نسبت به تسویه حساب هزينه تحليل آماري و دریافت گزارش کامل اقدام نمايد.

این شیوه اطمینان بخش ترین روش ممکن برای تعامل کاری می باشد.

دريافت مشاوره تلفني آماري

مشاوره تلفنی آماری، خدمتی است منحصر به فرد در تمام ایران که توسط این شرکت انجام می شود. براي دريافت خدمت مشاوره تلفني آماري و پرسيدن سوالات خود در خصوص نرم افزار spss يا در خصوص آزمون هاي آماري و شيوه کار با ساير نرم افزارهاي آماري، لطفا فقط با خط مشاوره اين شرکت به شماره 9099071743  تماس بگيريد (تماس مي بايست از خط تلفن ثابت انجام شود و نياز به گرفتن صفر یا کد شهرستان ندارد- هزینه مشاوره روی قبض تلفن لحاظ خواهد شد). ساير خطوط تلفن شرکت مخصوص دريافت سفارشات تحليل آماري مي باشد و هنگام پاسخگویی به این خطوط همکاران ما آمادگی پاسخگویی به سوالات فنی شما را ندارند.

البته برای دریافت مشاوره آماری با 40 درصد تخفیف نسبت به روش فوق، می توانید محصول زیر را خریداری نمایید:

بسته مشاوره آماری (تلفنی+ تلگرامی+ ایمیلی)

 

 

قوانين و مقررات هنگام سفارش انجام تحلیل آماری spss
امتیاز شما به این نوشته
اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛ پس از مطالعه هر مطلب در سايت، مي توانيد سوالات خود را در بخش ديدگاه در پايين آن صفحه درج نماييد. ما پاسخ خواهيم داد و شما از طريق ايميل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهيد شد.

شرکت آماری اطمینان شرق