قوانین کلی

  1. هر گونه اطلاعات ارسال شده توسط دانشجویان و محققان برای این شرکت، مانند داده ها و اطلاعات پرسشنامه، مدارک مربوط به پایان نامه یا مقاله و امثال آن، محرمانه تلقی شده و در اختیار هیچ فرد دیگری قرار داده نخواهد شد.
  2.  خرید و یا فروش پایان نامه، پروژه دانشجویی و تحلیل آماری آماده در این شرکت انجام نمی گردد.

قوانین مربوط به دریافت خدمات تخصصی آماری

شیوه کار ما در هنگام دریافت سفارش تحلیل آماری

شیوه کار ما هنگام دریافت سفارش تحلیل آماری به این صورت است که پس از دریافت سفارش تحلیل آماری یا مشاوره آماری، ابتدا قیمت و زمان انجام کار به متقاضی محترم اعلام می گردد. در صورت موافقت وی، بدون اخذ وجهی، “تحلیل اولیه” ارسال می گردد. بدین ترتیب دانشجو می تواند بخشی از نتایج کار و صحت روش آماری به کار رفته را بررسی نماید (در صورت لزوم با استاد راهنمای خویش مطرح و مشورت نماید). آنگاه پس از تایید کار، نسبت به واریز هزینه تحلیل آماری اقدام نماید. پس از تسویه حساب تحلیل کامل و نهایی ارسال خواهد شد.

این شیوه کار که ابداع کننده آن در هشت سال پیش این شرکت بوده است و تقریبا به وجه مشخصه ما با سایر تحلیلگران آماری تبدیل شده است، بیشترین ریسک را برای ما دارد، زیرا در مواردی در عین حالیکه کار تحلیلی توسط این شرکت به انجام رسیده است، متقاضی نسبت به واریز هزینه اقدام نمی نماید و بر اساس همان تحلیل اولیه، خود کار را به سرانجام رسانده و یا به گروهی دیگر می سپارد. ما عمل این گروه قلیل که از نظر شرعی خود را مدیون نموده اند، از حساب جامعه فرهیختگان دانشگاهی جدا فرض نموده و همچنان این شیوه کار را حفظ نموده ایم. زیرا برای ما آرامش و اطمینان شما هنگام دریافت خدمات آماری مهم می باشد.

دریافت مشاوره تلفنی آماری

مشاوره تلفنی آماری، خدمتی است منحصر به فرد در تمام ایران که توسط این شرکت انجام می شود. برای دریافت خدمت مشاوره تلفنی آماری و پرسیدن سوالات خود در خصوص نرم افزار spss یا در خصوص آزمون های آماری و شیوه کار با سایر نرم افزارهای آماری، لطفا فقط با خط مشاوره این شرکت به شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۴۳  تماس بگیرید (تماس می بایست از خط تلفن ثابت انجام شود و نیاز به گرفتن صفر یا کد شهرستان ندارد- هزینه مشاوره روی قبض تلفن لحاظ خواهد شد). سایر خطوط تلفن شرکت مخصوص دریافت سفارشات تحلیل آماری می باشد و هنگام پاسخگویی به این خطوط همکاران ما آمادگی پاسخگویی به سوالات فنی شما را ندارند.

 

 

لطفا امتیاز دهید

درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • چهار + نه =