قوانين و مقررات هنگام سفارش انجام تحلیل آماری spss

قوانين کلي

  1. هر گونه اطلاعات ارسال شده توسط دانشجويان و محققان براي اين شرکت، مانند داده ها و اطلاعات پرسشنامه، مدارک مربوط به پايان نامه يا مقاله و امثال آن، محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ فرد ديگري قرار داده نخواهد شد.
  2.  خريد و يا فروش پايان نامه، پروژه دانشجويي و تحليل آماري آماده در اين شرکت انجام نمي گردد.

قوانين مربوط به دريافت خدمات تخصصي آماري

شيوه کار ما در هنگام دريافت سفارش تحليل آماري

شيوه کار ما هنگام دريافت سفارش تحليل آماري به اين صورت است که پس از دريافت سفارش تحليل آماري يا مشاوره آماري، ابتدا به صورت رایگان درخواست متقاضی محترم بررسی شده و قيمت و زمان انجام کار اعلام مي گردد. در صورت موافقت وي، با دریافت بخشی از مبلغ توافق شده، “تحليل اوليه” ارسال مي گردد. بدين ترتيب دانشجو مي تواند بخشي از نتايج کار و صحت روش آماري به کار رفته را بررسي نمايد (در صورت لزوم با استاد راهنماي خويش مطرح و مشورت نمايد). آنگاه پس از تاييد کار، با فکری مطمئن نسبت به تسویه حساب هزينه تحليل آماري و دریافت گزارش کامل اقدام نمايد.

این شیوه اطمینان بخش ترین روش ممکن برای تعامل کاری می باشد.

دريافت مشاوره تلفني آماري

مشاوره تلفنی آماری، خدمتی است منحصر به فرد در تمام ایران که توسط این شرکت انجام می شود. براي دريافت خدمت مشاوره تلفني آماري و پرسيدن سوالات خود در خصوص نرم افزار spss يا در خصوص آزمون هاي آماري و شيوه کار با ساير نرم افزارهاي آماري، محصول زیر را خریداری نمایید:

بسته مشاوره تلفنی آماری

با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر دانش پژوهان را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد.
برچسب ها

سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

سلام دانشجوی عزیز؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش انجام تحلیل آماری یا مشاوره یا سوال) واتساپ می باشد. زیرا لازم است قبل از هر پاسخی، فایلهای ارسالی شما بررسی شوند. فایلهایی مثل پرسشنامه، داده ها، مدل و فرضیات و امثال آن. یا اینکه به متخصص مربوطه ارجاع گردید.

تحلیل آماری اطمینان شرق

بستن
بستن
Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتساپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتساپ کلیک کنید: