در منوی محصولات این سایت ویدئوهای آموزشی ارزشمندی با قیمت مناسب در زمینه تحلیل آماری خواهید دید
برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای آماری از طریق لینک پایین صفحات سایت به ما تلگرام بزنید
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با SPSS می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !! …..
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @
آموزش خصوصی نرم افزار minitab

این شرکت به عنوان مرکز آموزش و تحلیل آماری و با در اختیار فضای اداری مناسب در مرکز شهر مشهد (بلوار شهید قرنی)، آمادگی برگزاری کلاسهای خصوصی آموزش نرم افزارهای آماری را دارد.

یکی از نرم افزارهای توانمند آماری، نرم افزار minitab می باشد. اگر چه این نرم افزار شهرتی همانند spss ندارد، اما در برخی زمینه ها از نرم افزار آماری spss توانمندتر می باشد از جمله در تجزیه و تحلیل سریهای زمانی یا در زمینه کنترل کیفیت آماری (SPC).

با توجه به موارد فوق و برای رفع نیاز جامعه علمی کشور، هم اکنون امکان برگزاری کلاس آموزش این نرم افزار به صورت حضوری فراهم می باشد. مدرس این کلاس آقای خرمی (مولف کتاب تجزیه و تحلیل سریهای زمانی با مینی تب) می باشند و هزینه برگزاری هر جلسه یک ساعت و نیمه مبلغ   ۱۲۰ تومان می باشد. قابل ذکر است امکان خریداری کتاب تالیف شده توسط ایشان، در بخش فروشگاه همین وب سایت فراهم می باشد:   دریافت کتاب تحلیل سریهای زمانی با minitab

با توجه به میزان آشنایی شما با آمار و نرم افزارهای آماری، ممکن است آموزش این نرم افزار از یک تا پنج شش جلسه به طول بیانجامد. ضمن اینکه می توانید درخواست آموزش مبحث خاصی از آن بدهید.

چنانچه در شهر مشهد ساکن و یا مشغول به تحصیل می باشید و مایلید در این کلاس حضور یابید، با تلگرام و تلفن های ما که در پایین تمام صفحات سایت موجود است ارتباط بگیرید.

ضمنا امکانات دفتری ما و محل آموزش را در فیلم ۱۷ثانیه ای زیر می توانید ببینید:

 

دانلود مینی تب ۱۶

یادآوری می گردد در همین وب سایت، می توانید نسخه فراگیر نرم افزار مینی تب یعنی نسخه ۱۶ را دانلود و طبق راهنمای نصب اعلام شده نسبت به نصب این نرم افزار اقدام نمایید:  دانلود و نصب minitab

امکان حضور در دفتر اصلی شرکت در مشهد را ندارم!

چنانچه امکان حضور در دفتر اصلی ما در شهر مشهد و شرکت در کلاس آموزشی را ندارید، می توانید از مشاوره تلگرامی این نرم افزار بهره ببرید و سوالات خود در ارتباط با شیوه کار با این نرم افزار را مطرح نمایید.

همچنین با توجه به سرویس مشاوره تلفنی این شرکت به شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۴۳ که از سراسر ایران قابل شماره گیری می باشد و هزینه مشاوره به آسانی بر روی قبض تلفن لحاظ می گردد (تماس از خط ثابت)، می توانیم پاسخگوی سوالات و ابهامات شما در زمینه کار با این نرم افزار باشیم.

راه حل مناسب دیگری نیز وجود دارد و آن خریداری کتابهای الکترونیکی (PDF)  “تجزیه و تحلیل سریهای زمانی با مینی تب” یا کتاب “آمار کاربردی با مینی تب” به صورت آنلاین از این وب سایت. با دانلود مستقیم از سایت، بلافاصله می توانید کار و آموزش این نرم افزار را بر طبق کتابها شروع نمایید. برای خریداری کتابها به منوی فروشگاه، بخش کتابهای آماری مراجعه نمایید.

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

1 پاسخ به آموزش نرم افزار Minitab در دفتر شرکت آماری (مشهد)
  1. ممنون. به آسونی نمیشه جایی را پیدا کرد که این نرمافزار را آموزش بده و سوالات را جواب بده


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کليک کنيد: پاسخگويي تلگرامی