در منوی محصولات این سایت ویدئوهای آموزشی ارزشمندی با قیمت مناسب در زمینه تحلیل آماری خواهید دید
برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای آماری از طریق لینک پایین صفحات سایت برای ما پیام بفرستید
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با SPSS می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !! …..
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
سوالات خود در خصوص هر مطلبی که در سایت مطالعه می کنید را در بخش دیدگاه (در انتهای مطلب) درج نمایید تا به آن پاسخ دهیم. از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوالتان مطلع خواهید شد.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @
قبول سفارش ورود داده

داده ها و اطلاعات حکم مواد اولیه ای را دارند که می بایست به دست تحلیلگران خبره برسد تا با انجام تجزیه و تحلیل های آماری، ارزش افزوده درون آنان استخراج شده و گزارش تحلیلی آماده گردد. که معمولا هدف از این گزارش تحلیلی قبول یا رد فرضیات پایان نامه می باشد.

اما در خصوص اینکه دانشجو و محقق محترم چطور داده ها را برای ما ارسال نماید، نکات مهمی وجود دارد که رعایت آن باعث صرفه جویی در وقت و زمان می گردد و محقق را به هدف خویش نزدیک تر می سازد.

شیوه ارسال داده های پرسشنامه ای (طیف لیکرت)

هنگامی که دانشجو برای پایان نامه خویش پرسشنامه طراحی و تکمیل نموده است، قاعدتا داده هایی که در اختیار دارد از جنس داده های پرسشنامه ای هست. داده های پرسشنامه ای نیز معمولا از گزینه های طیف لیکرت تشکیل شده اند.

به عنوان مثال گزینه های هر سوال پرسشنامه به روش طیف لیکرت شامل زیر موارد می باشد:

کاملا موافقم، موافقم، بی نظر، مخالفم، کاملا مخالفم.

بهرحال بعد از تکمیل و پر کردن پرسشنامه ها محقق تعدادی پرسشنامه در اختیار دارد که لازم است آنها را به دست شرکت آماری مطمئن برساند تا نسبت به تحلیل آنها اقدام نمایند. دو راه پیش روی محقق می باشد:

۱- ارسال پرسشنامه ها از طریق پست پیشتاز:

در این روش دانشجو کافی است به نزدیک ترین مرکز پستی مراجعه و با ذکر آدرس این شرکت، که در صفحه تماس با ما آمده است، نسبت به ارسال پرسشنامه ها به صورت فیزیکی اقدام نماید.

واقعا به نظر من در شهری مثل تهران این کار ارزان تر ، سریع تر و آسانتر از آن است که دانشجو پرسشنامه را برداشته و به میدان انقلاب مراجعه نماید تا در داخل کوچه های کم عرض و شلوغ فرد یا گروهی را که ادعا می کنند تحلیل آماری می دانند بیابد و پرسشنامه را تحویل آنان نماید (با در نظر گرفتن هزینه های دوری راه و ترافیک سنگین و هزینه تاکسی).

۲- ارسال داده ها از طریق فایل اکسل:

این روش نسبت به روش قبلی مزیت هایی مثل سرعت عمل بالاتر و عدم نیاز به پرداخت هزینه پست و عدم پرداخت هزینه ورود داده توسط تحلیلگران ما را دارد. و البته توانایی دانشجو در کار با نرم افزار اکسل و صرف وقت برای ورود داده را نیز نیاز دارد.

نکته اینجاست که اکثر اوقات دانشجو نمی داند چطور می بایست داده های پرسشنامه ای خویش را در اکسل وارد نماید. بعضا مشاهده شده که دانشجو با صرف وقت خیلی زیاد و به صورت دستی شروع به شمارش تک تک گزینه های پاسخ ها برای هر سوال نموده و آنها را در نرم افزار ثبت و برای تحلیل ارسال نموده است!! غافل از اینکه این نوع ورود داده به هیچ عنوان مناسب برای تحلیل آماری نیست و می بایست کار ورود داده مجددا انجام پذیرد.

بهترین کار در این مرحله این است که دانشجو با شرکت آماری اطمینان شرق ارتباط گرفته و بعد از ارسال فایل پرسشنامه خویش، فایل اکسل ورود داده (طراحی شده توسط این شرکت) را دریافت دارد. در این فایل اکسل، دقیقا گفته می شود که به چه شیوه ای اطلاعات کد گذاری و در وارد اکسل (Excel) گردد.

این فایل متناسب با سوالات پرسشنامه دانشجو و گزینه های سوالات طراحی شده است و به این ترتیب ورود داده ها در نرم افزار کاری بسیار راحت خواهد شد. قابل ذکر است این خدمت با قیمت بسیار مناسبی ارائه می گردد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه ورود داده به SPSS را ببینید.

بعد از ورود داده ها در این فایل اکسل، کافیست داده ها از طریق ایمیل یا تلگرام برای ما ارسال تا عملیات تحلیل آماری و آزمون فرضیات بر روی آن انجام گردد.

شیوه ارسال سایر داده ها و اطلاعات

برای سایر داده های غیر پرسشنامه ای نیز بهترین کار ورود داده ها در نرم افزار اکسل و ارسال آن از طریق ایمیل یا تلگرام می باشد. زیرا مشاهده شده که بعضا دانشجو با صرف وقت زیاد داده ها را در نرم افزارهای آماری ثبت و ذخیره می نماید، که با توجه به تفاوت نسخه های نرم افزارهای آماری یا قدیمی بودن آنها، داده ها غیر قابل استفاده یا مخدوش می شود.

بنابراین درخواست داریم حتی الامکان داده ها را در محیط اکسل ثبت و ذخیره نمایند. انتقال داده ها از اکسل به سایر نرم افزارها همیشه امکان پذیر است.

دریافت فایل ورود داده ها از شرکت

یک بار دیگر این نکته تاکید می شود که چنانچه قصد دارید تحلیل آماری پایان نامه خویش را به ما بسپارید، قبل از شروع به ورود داده ها در کامپیوتر با ما هماهنگ نمایید و طی تماس با ما فایل ورود داده در SPSS را دریافت نمایید.

یادآوری این نکته نیز لازم است که با توجه به تاییدیه ها و مجوزهای ما، هیچ نگرانی بابت ارسال پرسشنامه ها و داده ها به صورت فیزیکی یا فایل نداشته باشید.

لینک خرید این خدمت آماری به قرار زیر است:

تهیه فایل Excel یا Spss برای ورود داده های پرسشنامه

 

 

 

ورود پرسشنامه (در اکسل یا spss) و ارسال براي تحليلگران آماری ما
5 (100%) 2 votes
درباره حدیثه دهقان

به عنوان یکی از با سابقه ترین پرسنل شرکت آماری اطمینان شرق، تلاش می کنم کار خود در زمینه پیگیری و انجام سفارشات تحلیل با نرم افزار بی بدیل spss را به خوبی انجام دهم. سروش یا واتس آپ من (برای سفارش کار یا هر گونه سوال): 09198180991

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛ پس از مطالعه هر مطلب در سايت، مي توانيد سوالات خود را در بخش ديدگاه در پايين آن صفحه درج نماييد. ما پاسخ خواهيم داد و شما از طريق ايميل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهيد شد.

شرکت آماری اطمینان شرق

1
×
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتس آپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
بر روی فلش ها کلیک نمایید تا زیر منوها نمایش داده شود