دانلود نرم افزار SPSS 26 (اس پی اس اس) + ویدئوی آموزش نصب

1- دانلود نرم افزار SPSS (نسخه های 26، 22 و 16) برای ویندوزهای 7 و 10

در این صفحه می توانید نسخه های مختلف نرم افزار معروف SPSS، به همراه آموزش ویدئویی شیوه نصب و کرک آن را دانلود نمایید (نسخه های 26، 22 و 16 بر روی ویندوزهای 10 و 7). فایل دانلود شده برای استفاده هیچ گونه رمزی نیاز ندارد.

خواهشمند است برای سوال در خصوص نصب نرم افزار با ما تماس تلفنی برقرار ننموده و نسبت به مطالعه کامنتهای پایین صفحه اقدام تا از تجربه سایر دانش پژوهان بهره مند شوید. برای جستجو در میان کامنت ها از کلیدهای ترکیبی f + Ctrl استفاده نمایید.

2- دانلود SPSS 26

برای دانلود جدید ترین و بروز ترین نسخه نرم افزار SPSS، یعنی ورژن 26 این نرم افزار بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا عملیات دانلود آغاز شود. البته توصیه می شود ابتدا فیلم آموزش نصب این نسخه را ببینید و با توجه به نوع ویندوز خود (ویندوز 64 یا 32 بیتی) فایل نصبی مناسب را دانلود نمایید:

برای دانلود کلیک کنید: دانلود SPSS 26 – برای ویندوز 32 بیتی – حجم 700 مگ

دانلود فقط lservrc (فایل کرک)

برای دانلود کلیک کنید: دانلود SPSS 26 – برای ویندوز 64 بیتی – حجم 608 مگ

دانلود فقط lservrc (فایل کرک)

1-2- خطا هنگام قرار دادن فایل نصبی در فولدری با نام فارسی

اگر این فایل دانلودی را در فولدری با نام فارسی بگذارید، این خطا را مشاهده خواهید نمود. بنابراین هنگام نصب یا کار با نرم افزار اس پی اس اس، از انتخاب نام فارسی برای فایلهایتان یا قراردادن در فولدری با نام فارسی اجتناب و از اسامی انگلیسی یا فینگلیش استفاده کنید:

خطا هنگام نصب spss
خطا هنگام نصب spss (نام فولدر فارسی انتخاب نکنید)

3- فیلم آموزش نصب SPSS 26 بر روی ویندوز 10

در فیلم زیر به صورت کامل و با ذکر جزئیات نحوه نصب نرم افزار SPSS 26 بر روی ویندوز 10 بیان شده است. خواهشمند است برای سوال در خصوص نحوه نصب با شماره های ما تماس نگیرید و پاسخ سوالات خود را در بخش دیدگاه در پایین این صفحه بیابید:

نحوه نصب نرم افزار اس پی اس اس
play-rounded-fill
فیلم آموزش نصب SPSS 26 بر روی ویندوز 10

نحوه نصب نرم افزار اس پی اس اس

دانلود ویدئوی آموزش شیوه نصب اس پی اس اس (فیلم فوق).

4- دانلود SPSS 22

در نسخه ۲۲ نرم افزار spss فضای کاربری زیباتر شده است. البته خروجی ها و نمودارهای خروجی تغییر خاصی ننموده است.

نسخه 22 spss حدود 800 مگا بایت حجم دارد که از طریق لینک زیر می توانید نسبت به دانلود آن اقدام نمایید. راهنمای نصب در داخل فایل زیپ قرار دارد. فایل فاقد هر گونه رمز می باشد.

این spss ها روی ویندوز 7 به خوبی نصب شده و کار می کنند. در خصوص سایر ویندوزها دوستان اعلام نظر نمایند. برای دانلود و دریافت فایل نصبی و راهنمای نصب spss بر لینک زیر کلیک نمایید:

برای دانلود کلیک کنید:  دانلود spss نسخه 22- برای ویندوزهای 64bit – حجم 774 مگ

دانلود فقط License Key و lservrc (فایل کرک)

برای دانلود کلیک کنید:  دانلود spss نسخه 22- برای ویندوزهای 32bit  – حجم 746 مگ

دانلود فقط License Key و lservrc (فایل کرک)

5- آموزش تصویری (عکس) نصب 22 SPSS روی ویندوز 7

نصب این نرم افزار برای افرادی که با کامپیوتر آشنایی خوبی دارند سخت نبوده و با راهنمای نصبی که داخل بسته دانلودی فوق گنجانده شده به راحتی قابل انجام است، اما از آنجایی که دیدم برخی عزیزان هنگام نصب نرم افزار با ابهامات زیادی روبرو می شوند، در اینجا به صورت تصویری و گام به گام روش نصب spss 22 را بیان می کنیم. توجه شود که این تصاویر مربوط به نصب بر روی ویندوز 7 است و در سایر ویندوزها ممکن است کمی تفاوت داشته باشد. لطفا همه مراحل را با دقت انجام دهید.

1- ابتدا ببینید که ویندوز شما 64 یا 32 بیتی است و با توجه به آن، نسبت به دانلود بسته مربوطه اقدام نمایید.

2- فایل زیپ شده را با نرم افزار Win zip یا مشابه آن از حالت فشرده خارج نمایید. در طی این مراحل نام فارسی برای فولدرها انتخاب نکنید.

4- در فولدری که با نام SPSS 22- xxbit است، بر روی فایل نصبی به نام  SPSS_Statistics_22_TR_win64_  دوبار کلیک نموده و وارد عملیات نصب شوید.

5- طی نصب با این پیغام مواجه خواهید شد. مطابق تصویر انتخاب کنید:

دانلود و نصب spss

6- در پیغام بعدی می پرسد که آیا مایلید غیر از زبان انگلیسی از زبان دیگری به عنوان راهنمای استفاده نرم افزار بهره ببرید یا خیر، که مطابق تصویر انتخابی ننموده و next را بزنید:

راهنمای نصب spss

7- برای پنجره بعدی، مطابق تصویر گزینه no را که پیش فرض است می توانید انتخاب کنید:

راهنمای نصب spss

8- برای این پنجره نیز، مطابق تصویر گزینه yes را که پیش فرض است می توانید انتخاب کنید:

راهنمای نصب spss

9- حال مسیر نصب نرم افزار را که به طور پیش فرض درایو c است می توانید تایید کنید یا در صورت پر بودن این درآیو آنرا تغییر دهید. می توانید این مسیر را یادداشت کنید زیرا در مراحل بعدی نیاز دارید فایلی داخل آن کپی نمایید:

راهنمای نصب spss

10- در این مرحله نصب انجام شده است و لازم است کد لایسنس یا شماره سریال را وارد کنید. بر روی ok کلیک کنید:

راهنمای نصب spss

11- به این پنجره خواهید رسید، در این مرحله دست نگه دارید و کاری انجام ندهید و به شماره بعدی توجه کنید:

راهنمای نصب spss

12- حال بر روی پنجره قبلی اقدامی انجام نداده و به فولدری که دانلود کرده و از زیپ خارج نموده اید بروید و فایل lservrc را کپی و در محل نصب نرم افزار paste نمایید. اینکه محل نصب نرم افزار را در هر ویندوزی چطور پیدا کنید، در فایلی به نام راهنمای نصب به همراه spss 22 دانلود کرده اید و می توانید به آن مراجعه نمایید.

13- در فولدر مرحله قبل، بر روی فایل License Key دبل کلیک نموده و سریال نامبر را کپی نمایید.

14- حال بر روی دکمه next در پنجره مرحله 12 کلیک کنید تا به تصویر زیر برسید. در اینجا سریال نامبر را paste نموده و next را کلیک کنید:

راهنمای نصب spss

15- با اتمام مراحل نصب، با صفحه زیر روبرو خواهید شد. حال می توانید از این نرم افزار آماری معروف استفاده کنید:

راهنمای نصب spss

16- موفق باشید. لطفا تجربیات خود از شیوه نصب این نرم افزار را در بخش دیدگاه (پایین صفحه) بیان کنید تا مورد استفاده سایر محققان و دانشجویان نیز قرار بگیرد. ما نیز در حد وسع نکات لازم در خصوص نصب را بیان خواهیم کرد.

6- دانلود SPSS 16

کم دردسر ترین نسخه این نرم افزار که کمترین مشکل را برای نصب و کرک کردن دارد، نسخه ۱۶ این نرم افزار می باشد که با حجم تقریبی ۱۹۵ مگ در اینجا برای دانلود و نصب شما فرهیخته گرامی قرار داده ایم.

توجه شود که چنانچه ویندوز شما جدید است بهتر است از نسخه های بالاتر این نرم افزار آماری که در همین صفحه فایل نصبی آن موجود است استفاده نمایید.

راهنمای نصب و شیوه کرک و سریال نامبر آن نیز در فایل زیپ موجود است.

برای دانلود و دریافت فایل نصبی و راهنمای نصب spss به لینک زیر مراجعه نمایید ( بر لینک زیر کلیک نمایید):

کلیک کنید تا دانلود شروع شود: دانلود  spss نسخه 16

دانلود فقط فایل سریال نامبر نسخه 16 نرم افزار اس پی اس اس

مشاوره spss

توجه شود در خصوص اينکه چرا نرم افزار روي سيستم شما نصب نمي شود ما نمي توانيم به شما کمک کنيم و با متخصص نرم افزار کامپیوتر و ویندوز تماس بگيريد. لطفا برای اشکال در نصب نرم افزار تماس تلفنی نگیرید.

7- انجام تحلیل فصل 4 پایان نامه با SPSS

برای سفارش تحلیل فصل 4 پایان نامه خود، پرسشنامه و داده ها و فرضیات را برای ما ارسال نمایید تا برآورد قیمت و زمان انجام کار صورت پذیرد.

در این خصوص کافیست در پیام رسان هایی مانند ایتا یا سروش و امثال آن با ما ارتباط بگیرید (به شماره 09198180991 – خانم دهقان).

8- آیا آموزش های ویدئویی برای کار با نرم افزار spss موجود است؟

بله، در منو محصولات همین وب سایت می توانید آموزش هایی ویدئویی خریداری نمایید و با کمک آنها به راحتی به کار با نرم افزار بی بدیل spss اقدام کنید و با کسب مهارت در کار با این نرم افزار، توانمندی های عملی خود را ارتقا دهید.

تجربه نشان می دهد آنهایی که توانمندی کار با نرم افزار اس پی اس اس را دارند بهتر و راحت تر مقاله می دهند و از نظر علمی به نحوه معنی داری موفق تر خواهند بود.

9- سوالات متداول در خصوص دانلود SPSS

1- آیا نرم افزار آماری SPSS را می توان به صورت رایگان دانلود نموده و استفاده نمود؟دانلود spss 26

بله، در وب سایت شرکت آماری اطمینان شرق می توانید بهترین و کاربردی ترین نسخه را دانلود نموده و پس از کرک نمودن استفاده نمایید.

2- بهترین نسخه نرم افزار SPSS کدام نسخه است؟

با توجه به تجربه کاربری ما (به عنوان یک تحلیلگر آماری)، نسخه 26 این نرم افزار آماری برای انجام تحلیل های آماری مناسب است و بخوبی بر روی ویندوزهای 7 و 10 نصب می شود.

3- آیا در این سایت، چگونه نصب کردن SPSS آموزش داده می شود؟

بله، آموزش چگونگی نصب برنامه اس پی اس اس به صورت ویدئویی در همین صفحه سایت «اطمینان شرق» وجود دارد.

4- اگر در هنگام نصب برنامه spss به مشکل برخوردم، چکار کنم؟

در این صفحه صدها دیدگاه (کامنت) وجود دارد و همه گونه اشکالات احتمالی در این دیدگاه ها مورد سوال و جواب واقع شده است. با مطالعه آنها به احتمال 95 درصد موفق به نصب موفق spss خواهید شد.

5- آیا سفارش انجام تحلیل آماری پایان نامه با SPSS پذیرفته می شود؟

بله، برای سفارش انجام تحلیل آماری پایان نامه خود، کافیست با ما در پیام رسان ها ارتباط بگیرید و پرسشنامه و مدل و فرضیات خود را ارسال نمایید تا بررسی و اعلام نتیجه صورت پذیرد (به شماره همراه 09198180991- خانم دهقان).
این برای افرادی است که تحلیل آماری پیچیده ای دارند یا فرصت انجام آنرا ندارند، وگرنه برای دانشجویان عزیز بهترین گزینه یادگیری نرم افزار spss است. آموزش های ویدئویی ما در این مسیر کمک شایانی خواهد نمود.

6- آیا مجموعه «اطمینان شرق» آموزش های ویدئویی برای کار با نرم افزار spss نیز دارد؟

بله، چند آموزش ویدئویی ارائه شده است که مشخصه آنها بیان مطالب آماری با زبانی ساده و روان بوده و برای استفاده دانشجویان و محققان رشته هایی غیر از رشته آمار، بهترین گزینه می باشد. این آموزش ها دارای پشتیبانی در پیام رسان ها می باشد.
برای دریافت این آموزش ها به منو محصولات این سایت مراجعه نمایید.

7- تفاوت دانشجویی که از توانایی انجام تحلیل با نرم افزار spss برخوردار می باشد با سایر دانشجویان در چیست؟

دانشجویان و محققانی که خود با نرم افزار آماری کار می کنند، به دلیل مهارت در انجام تحلیل آماری، می توانند مقالات بیشتری داده و از نظر علمی رشد بهتری داشته باشند. آمار ابزاری است که محققان بایستی آنرا در اختیار داشته باشند.

4.8/5 - (51 امتیاز)
با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحات سایت، می توانید سوالات و نظرات خود را پیرامون آن مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایر دانش پژوهان را بخوانید. برای جستجو میان کامنتها از Ctrl + f استفاده نمایید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهید شد. دوستانی که اطلاعات فنی دارند، لطفا به سوالات پاسخ دیگران دهند (لینک درج نشود).

سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. مایلم خدماتی مطمئن و تخصصی در زمینه تحلیل آماری، مشاوره SPSS و آموزش SPSS به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

‫504 دیدگاه ها

 1. سلام خوب عستین من یه کمکی میخاستم از کسی ک این برنامه رو بلده چ کسی میتونه کمکم کنه؟

  1. سلام. خدمت شما هستيم. براي انجام تحلیل آماری با spss و دريافت پاسخ سوالات خود در ارتباط با اين نرم افزار از طریق واتساپ با خط 09198180991 ارتباط بگيريد.
   ضمنا اگر سوالات تان را در بخش دیدگاه پایین همین صفحه درج کنید پاسخ خواهیم داد و با ایمیل از پاسخ ما به سوال تان مطلع خواهید شد.

    1. عالی عالی عالی
     دستتون دردنکنه
     ممنووووووون
     خدایی دمتون گرم عالی از توضیحات عالییییییی

   1. سلام من نصب کردم تمام مراحل هم که توی ویدیو توضیح داده بودید انجام دادم ولی نرم افزار run نمیشه . با راست کلیک و run as administrator برنامه ارور میده side by side configuration is incorrect. میشه کمکم کنید لطفا

 2. با سلام خسته نباشید
  ورژن 17 مربوط به SPSS را می خواستم. امکانش هست راهنماییم بفرمایید؟
  با تشکر

  1. سلام
   این نسخه از نرم افزار spss را نداریم. علت خاصی دارد که نسخه 17 را می خواهید؟
   می توانید نسخه 16 را از سایت ما نصب کنید. یا نسخه 22.

   1. حقیقتش یه تمرینی را استادمون بهم داده گفته با ورژن 17 انجام بدید
    وگرنه فرق بین 16 و 17 را من نمی دانم

    1. تفاوتی خاصی نمی کنند. می توانید spss 16 را نصب کنید که کم حجم و سبک است. و اگر سیستم کامپیوتری تان جدید است و طی دو سه سال اخیر خریده اید، نسخه 22 را نصب کنید که محیط کاربری زیباتری دارد. در کل غیر از مسائل ظاهری اتفاق خاصی در نسخه های جدید اس پی اس اس نیفتاده است

 3. سلام .خوب هستین؟باتشکر از لطف شما….من توی قسمت Variable viewe اطلاعاتم رو وارد spss16 کردم.الان میخوام به SPSS22 منتقلشون کنم.چجوری میتونم این کار رو بکنم؟
  ضمنا توی قسمت Variable viewe اطلاعات رو که وارد میکردم 64 تا variableبیشتر نمیشه وارد کرد.ینی جدولش تا شماره64 هستش.ولی من 71 مغیر دارم.میشه راهنمایی کنید؟

  1. سلام. اطلاعاتی که وارد نرم افزار spss 16 کرده اید را با نامی انگلیسی ذخیره کنید. بعد به راحتی در نرم افزار spss 22 از منوی open این فایل را باز کنید و مابقی اقدامات را روی این فایل انجام دهید. تفاوت نسخه های spss مثل تفاوت بین word 2003 با word 2010 است. مشکلی در باز کردن فایل با نسخه های بالاتر اس پی اس اس ندارید. توجه نمایید که نام فایل یا فولدر آنرا فارسی انتخاب نکنید.
   برای تعریف متغیر در نرم افزار spss محدودیتی وجود ندارد. از مساله خود عکس بگیرید و در سروش برای ما ارسال نمایید (09198180991) تا ببینیم مساله چیست.
   ضمنا توجه داشته باشید که مساله ورود داده های پرسشنامه به spss خیلی مهم است و اگر درست اقدام نشود ممکن است هفته ها وقت خود را هدر بدهید. این محصول ما را تهیه نمایید:
   تهیه فایل ورود داده های پرسشنامه به spss

 4. با سلام واحترام
  برنامه spss نسخه 22- برای ویندوزهای 32bit را از سایت شما دانلود کرده ام برای نصب اقدام شد ولی پسورد نیاز می باشد.
  ممکن است راهنمایی بفرمایید برای نصب چه باید کرد؟؟؟ با تشکر

  1. سلام و عرض ارادت؛
   اینکه پس ورد می خواهد نشان می دهد در کرک کردن نرم افزار مشکلی وجود دارد. برنامه را uninstall کنید و سپس با دقت طبق فایل راهنمای نصب که داخل فولدر دانلودی از سایت ما هست نسبت به نصب اقدام نمایید. راهنمای تصویری نصب spss22 هم که در همین صفحه ذکر شده، مطالعه کنید. راهنمای نصب به قرار زیر است:
   1- با کلیک بر روی فایل نصبی نرم افزار را نصب کنيد.
   2- نرم افزار را اجرا نکنيد و اگر در حالت اجرا قرار داد آن را ببنديد.
   3- فايل lservrc را در محل نصب نرم افزار کپي کنيد و جايگزين فايل قبلي نماييد.
   4- کد لايسنس را با استفاده از License Authorization Wizard وارد کنيد.
   5- نرم افزار را اجرا کنيد و از خروجي هاي آن لذت ببريد!

   1. میشه بگین چجوری در محل نصب فایلو اجرا گنم چون اون گزینه رو در ویندوز 7 من نداره

    1. سلام. برای شکستن قفل نرم افزار لازمه محل نصب برنامه روی درایوهای سیستم خود را پیدا کنید. در فایل راهنما گفته شده و در فیلم هم توضیح داده شده. فیلم نحوه نصب را ببینید.

   2. با سلام .من تمام مراحل رو طبق ویدیو انجام دادم برای نسخه 26 . موقع باز کردن برنامه این پیغام میاد this application has failed to start bcs its side-by-side configuration is incorrect. pls see the application event log or use the command-line sxstrace.exe tool for more detail……میشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟ برای نسخه 25 هم همین پیام اومد

 5. با سلام من نرم افزار را در ویندوز 10 نصب کردم و هنگامی که آزمون رو اجرا میکنم میانگین ها و موارد دیگر را گرد می کند و دقیق نیست باید چطور مشکل رو حل کنم

  1. سلام؛ تا بحال به چنین مساله ای برخورد نکرده ام حقیقتش. نرم افزار spss نتایج را گرد نمی کند و با اعشار بالا نتایج را نشان می دهد.
   می توانید نصب نسخه بالاتر spss را امتحان کنید.

  2. سلام
   دقیقا من هم با ورژن 22 همین مشکل را دارم و نمیدونم چرا اعشار را نشون نمیده!

 6. سلام.ببخشید در این مرحله که گفتین : فايل lservrc را در محل نصب نرم افزار کپي کنيد و جايگزين فايل قبلي نماييد.باید جایگزین کدوم فایل بشه دقیقا؟ این مرحله رو متوجه نمیشم.ممنون میشم راهنماییم کنین.

  1. سلام؛ هنگام کپي کردن از آنجايي که اين فايل قبلا وجود داشته است، ويندوز پيام مي دهدکه آيا جايگزين فايل قبلي بکنم يا خير؟ و شما تاييد کنيد که اين جايگذاري انجام گردد

 7. با سلام و خسته نباشید. ببخشید آقای فرشچی من وقتی خروجی میگیرم روی سیستمهای دیگه همشون یه نتیجه میدن ولی وقتی با لپ تاپ خودم انجام میدم نتیجه ای متفاوت با بقیه سیستمها نشون میده .مطمئنم مشکل از سیستم من هست .حالانمیدونم مشکل از تنظیماتش هست یا من بد نرم افزار رو نصب میکنم.نسخه ی مورد استفادم spss22 هست .ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام؛ قاعدتا نبايد کوچکترين تفاوتي داشته باشد. نتايج کلا تفاوت مي کند يا اينکه در حد خيلي جزئي و چند صدم تفاوت وجود دارد؟
   اگر تفاوت خروجي ها زياد است قاعدتا فايل داده هاي متفاوتي را استفاده مي کنيد که خروجي هاي متفاوتي مي گيريد يا اينکه هنگام کار با نرم افزار شرايط خاصي را به نرم افزار اعمال کرده ايد.

   1. سلام خسته نباشید
    در اخر نصب پیام میده که فایلی که درون پوشه 26 باید باشه وجود نداره… من همین نسخه 26 رو دانلود کردم نمیدونم چرا به جای فایلهای که توی ویدئو اموزشی هست فقط دوتاش رو دارم

    1. سلام. تمامی فایلها درون فایل زیپ شده موجود است. مجدد فایل اولیه را از حالت فشرده خارج کنید .

     1. سلام
      من هم همین مشکل دارم و با راه حل شما مشکل حل نشد، لطفا فایل ورژن ۲۶ ، ۶۴ بیتی بررسی کنید.

     2. سلام. از اینترنت پر سرعت استفاده کنید و در نهایت حجم فایل زیپ دانلود شده را با حجم اعلامی ما مقایسه کنید. اگر کمتر بود نشان میدهد به صورت کامل دانلود نشده اما مرورگر پیام می دهد که دانلود تمام شده. در این مواقع مجدد دانلود کنید.

 8. با سلام…موقع نصب spss 22 سئوال می کنه که در کامپیوتر شما تغییراتی اعمال میشه ادامه می دهید؟
  جوابمان بله باشه، مشکلی در محتویات کامپیوتر ایجاد نمی کنه؟

  1. سلام؛ بهرحال هر نرم افزاری که بخواهد نصب شود، تغییراتی در کامپیوتر شما ایجاد می کند.
   قاعدتا مشکلی از بابت نصب این نرم افزار گزارش نشده است. همانند سایر نرم افزارهای روتین دیگر است

 9. باسلام وسپاس اس پی اس اس ۲۲رانمیتوانم دانلودکنم ایادانلودرایکان است ممنون

  1. سلام؛ بله قطعا دانلود نرم افزار رایگان است. چه مشکلی در دانلود وجود دارد؟ اگر دوستان به مشکلی برخورد نمودید، جزئیات و نوع خطا را ذکر نمایند.
   الان که من خودم تست کردم با کلیک بر روی لینک دانلود، بلافاصله دانلود شروع می شود و مشکلی نیست

   1. سلام وقتتون بخیر
    برنامهspssورژن اندروید(بتونیم توی گوشی نصب کنیم)داره؟؟

    1. سلام. این نسخه هایی که در سایت ما هست برای اندروید و نصب روی گوشی مناسب نیست و حتما بایستی ویندوز داشته باشید.
     اما اینکه کلا آیا spss نسخه اندروید دارد یا خیر را اطلاع ندارم. دوستانی که میدانند لطفا اعلام نظر داشته باشند.

 10. باسلام و خسته نباشید
  . بعد از نصب نرم افزار چگونه آن را بر روی دسکتاپ منتقل کنیم؟ با تشکر

  1. سلام؛ برنامه را در لیست برنامه های ویندوز خود پیدا کنید، بعد کافی است آنرا درگ کنید روی دسکتاپ. یعنی کلیک کرده و نگه دارید تا برنامه را بکشید و روی دسک تاپ قرار دهید.

 11. سلام.من spss22رو از همین سایت دانلود و نصب کردم و اطلاعاتم رو ذخیره کردم.الان ارور میده و اطلاعات بالانمیاد.خودشم همینطور.چکار کنم؟

  1. سلام؛ اسم فایل و مسیر قرار دادن آن در هارد خود را فارسی انتخاب نکنید. معمولا با اسم فایل که فارسی باشند مشکل دارد این نرم افزار.
   قاعدتا نباید مساله دیگری باشد

 12. منظور از اطاعات همون داده و متغیر ها برای گرفتن اوت پوت هستش که ذخیره کردم.
  الان نه فایل اوت پوت بالا میاد نه خودspss

  1. احتمالا همون مساله نام فایل است که نباید به صورت فارسی باشد، که الان توضیح دادم

 13. سلام مدلی که قراره من با spss برآورد کنم 68 تا متغیر داره . میخواستم بپرسم این نسخه محدودیت تعداد متغیر داره یا نه؟ مرسی از لطفتون
  ضمنا من spss 16 رو دانلود کردم و موقع ورود متغیر ها تا 41 متغیر اجازه میده وارد کنم .

  1. سلام؛ 68 تا متغیر به راحتی در نرم افزار spss قابل تجزیه و تحلیل می باشد. توجه شود که این نرم افزار کرک شده است و محدودیت خاصی ندارد.

 14. با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم ببینم با نرم افزار Spss 22 تجزیه به مولفه اصلی یا همون PCA را چجوری باید انجام بدم؟

  1. سلام؛ تحلیل مولفه های اصلی از مباحث فنی و سنگین علم آمار و نرم افزار spss است. به کتابهای آموزشی spss مراجعه نمایید.
   اگر مایلید ما این کار را برایتان انجام دهیم، از طریق ایمیل یا واتس آپ یا فرم سفارش تحلیل در همین سایت، با ما ارتباط بگیرید.

 15. باسلام

  بعد از نصب و بلافاصله پس از وارد کردن کد لایسنس, ارور ابن را میدهد که کد لایسنس غلط است و دیگر به هیچ عنوان وارد صفحه لایسنس نمیشود!!!

  1. سلام؛ مراحل نصب به صورت تصویری و دقیق ذکر شده است و روزانه و به صورت مرتب دانلود و نصب نرم افزار از طریق سایت ما انجام می گردد.
   آنچه نصب شده را لغو نصب کنید و به توضیحات هر مرحله دقت زیاد داشته و مجدد عمل نصب و کرک کردن را انجام دهید. شرایط خاصی اگر در سیستم خود دارید آنرا غیر فعال کنید.
   توجه کنید که این راهنمای تصویری برای نصب نسخه 22 اس پی اس اس است و برای نسخه 16، فایل راهنمای نصب جداگانه ای وجود دارد که در فولدر دانلودی قرار داده شده است. فیلم آموزش نصب بر روی ویندوز 10 نیز قرار داده شده است

 16. سلام وقت بخيرنرم افزارspssبايدروي كامپيوترنصبشوديا برروي تبلت هم ميشودممنونم

  1. سلام. در تبلت چون ویندوز ندارید و سیستم عامل اندروید است بعید می دانم نرم افزار spss نصب شود

 17. سلام،وقت بخیر
  من از نسخه 16 استفاده میکنم وزمانی که میخوام دیتاهارو save میکنم با توجه به اینکه نام فایل رو لاتین تایپ میکنم ولی هیچ دیتایی save نمی شود. و اینکه اصلا به من out put نمی دهد.مشکل چیه؟

  1. سلام. شاید مسیر و فولدری که قصد نصب دارید نام فارسی دارد. یا اینکه نرم افزار با ویندوز شما هماهنگی ندارد.
   اگر ویندوز جدید دارید, نسخه 22 را نصب کنید

 18. من نسخه 22 را هم نصب کردم ولی موقع ورود دیتا به جای عدد علامت (؟) می آید.مسیر و فولدر هم نام لاتین دارند.ویندوز 10 و 64 بیتی است.ممنون میشم راهنماییم کنید…..

  1. ممکن است کی بردتان یا زبان سیستم شما ایراد داشته باشد. مشکل از نرم افزارهای روی سیستم شماست
   برنامه spss از برنامه های خوش نصب است و کمتر فردی بعد از نصب دچار مشکل می شود

 19. سلام من spss22 رو دانلود کردم و طبق راهنمای شما برای نصب پیش رفتم ولی وقتی سریال نامبر رو میزنم میگه failed و مثل اینکه اروری در مورد فایل lservrc میده ولی من همون موقعی که شما گفتید این فایل رو توی محل نصب نرم افزار پیست میکنم.مشکلش چیه؟؟

  1. سلام. سریال نامبر را با دقت کپی کنید که کاراکتری اضافه و کم نشود. اگر آنتی ویروس فعال دارید قبل از نصب غیر فعال کنید. بهرحال باید ببینید علت این مساله چیست.
   از نصب خارج کنید برنامه spss را و مجدد طبق روند تعریف شده نصب کنید

 20. سلام
  سپاس از زحمات شما.
  من ورژن 16 را نصب کردم.اما در هیچ مرحله ای از نصب سریال نامبر رو از من نخواست که کپی بکنم
  مشکل چی هستش؟

  1. سلام. شاید قبلا این نسخه را روی سیستم تان نصب کرده بودید و در نصب مجدد سریال نامبر نخواسته.
   اگر در کار با نرم افزار مشکلی ندارید، مهم نیست. اگر نرم افزار مشکل دارد، نسخه 22 را دقیقا طبق راهنما نصب و کرک کنید

 21. با سلام
  مشکلی که در همه ورژنهای spss دارم اینه که با وجود اینکه داده هام دارای decimal بالا هستند اما زمانی که گراف scatter Dot رو انجام میدهم اعداد را گرد می کند و فقط عدد صحیح را بدون هیچ اعشاری نمایش میدهد.
  متشکرم

  1. سلام. جزئیات این نوع نمودار spss را حضور ذهن ندارم, اما من خودم برای ترسیم نمودارها اکثرا نرم افزار اکسل را به spss ترجیح می دهم. با یک کپی پیست ساده می توانید داده ها را به اکسل ببرید و نمودار مد نظر خود را ترسیم کنید.

 22. سلام ببخشید من اولین بار ندونستم مرحله ی 11 ندونستم از خودم enable رو زدم یه بعد کلا رفت الان هر چقد نصب میکنم تا 11 میره اکی رو هم میاره ولی دیگه میمونه هیچی نیس!چیکار میتونم بکنم؟

  1. سلام. uninstall کنین و بعد کامپیوتر را ریست کنین. بعد مجدد وفق راهنمای تصویری نصب کنید. موقع نصب آنتی ویروس را غیر فعال کنین
   نسخه دیگری از نرم افزار را امتحان کنید

 23. سلام وقتتون بخیر
  من تمامی مراحلی که شما گفتید را انجام دادم اما وقتی که برنامه را اجرا می کنم دوباره روی صفحه بیغام می لد که مراحل اخر را انجام بده و اینکه شما گفتید برنامه را اجرا نکنید دقیقا یعنی چی؟

  1. سلام. منظورم از اینکه گفتم برنامه را اجرا نکنید این است که بعد از نصب برنامه و قبل از تکمیل تمام مراحل ذکر شده در این صفحه، بر روی آیکن spss دوبار کلیک نکنید که برنامه باز شود.
   به عبارت دیگر برنامه تقریبا نصب شده اما شما آنرا باز نکنید تا کار کنید و مراحل بعدی را ادامه دهید.

 24. سلام به دلیل تغییر ویندوز spssحذف شد و دوباره از این سایت دانلود کردم الان موقع انالیز از 400 داده حدود 360 تا رو انالیز میکنه و تحلیلهای جدیدم با قبلی اصلا همخونی نداره بنظرتون مشکل از چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام. اشکال از نصب spss نیست چون تحلیل را انجام می دهد. علت در داده هاست. احتمالا با فرمت نامناسبی از اکسل به spss ایمپورت شده اند یا کاراکترهای فارسی دارند. مثلا به جای ممیز که در انگلیسی . است از / استفاده شده است. یا عدد با فاصله در نرم افزار ثبت شده و امثال آن.

 25. سلام .من میخوام spss را کتاب خدیجه علی ابادی و صمدی یاد بگیرم . ولی کتابی که دارم بر اساس نسخه 13 نوشنه شده . 13 کجا 22 کجا . آیا فرق زیادی دارن؟

  1. سلام. نسخه 13 قدیمی شده است اما آزمون های آماری در spss مدت های زیادی است که تغییر نکرده است. ممکن است بتوانید با همان کتاب کار کنید. بهتر است نسخه 16 را از همین وب سایت نصب کنید تا نزدیک تر باشد به کتاب شما

 26. سلام من بعد از نصب برای وارد کردن کد لايسنس مشکل دارم و پیام میده که کد لایسنس باlservrc هماهنگ نسیت. با اینکه همه مراحل رو رفتم و lservrc در محل نسب کپی کردم . لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  1. سلام. احتمالا یکی از مراحل از قلم افتاده یا اینکه به دلیل آنتی ویروس است (آنرا غیر فعال کنید). در محل نصب درایو یا فولدری نام فارسی نداشته باشد.

 27. salam khaste nabashid man spss 22 ro nasb kardam to ghesmate akaharash ke code ro vared kardam ye seri nevehste umad ama mese gofte shoma varede barname nashodam dobare az aval umade alan bayad chikar konam barname nasb beshe?

  1. سلام. آن نصب را غیر فعال (uninstall) کنید و از اول دقیقا طبق دستورالعمل نصب نمایید. به جزئیات ذکر شده دقت داشته باشید

   1. سلام خسته نباشید
    من نسخه ۲۶ طبق اموزش شما نصب کردم اما متاستفانه هرچی کلیک کردم باز نکرد
    الان من چطور میتونم ان اینستال بکنم

    1. سلام. برای Uninstall کردن در برنامه های ویندوز وارد control panel بشوید و بعد در بخش Programs and Features برنامه spss را پیدا و انتخاب کرده و گزینه Uninstall را بزنید تا برنامه از نصب خارج شود.

 28. سلام نرم افزار نسخه 22 طبق دستورالعمل نصب کردم
  هر بخشی که میخوام باز کنم مثلا از بخش analyze >compare means بخوام یکی از آزمون ها زو انتخاب کنم این پیامو میده
  you must have data in DATA EDITOR to complete this action
  دوتا گزینه open data file و cancel رو داره
  چکارکنم؟

  1. سلام. نصب نرم افزار ظاهرا موفق بوده است.
   برای کار کردن با نرم افزار اول باید داده به آن بدهید. بدون داده که نرم افزار نمی تواند عملیاتی و آزمونی انجام دهد.

 29. با سلام و خسته نباشید. خواستم بپرسم چرا spss من تا نصف دانلود میشه و بعد دانلود قط میشه؟ لطفا راهنمایی فرماید. با تشکر

  1. سلام. مدتی بعد مجدد امتحان کنید. یا روی سیستم دیگری.
   احتمال دارد از سرعت کم شبکه اینترنت شما یا از سمت سرورهای ما اختلالی بوده باشد

 30. سلام، من تو صفحه ویزارد که میخوام برنامه رو نصب کنم ګزینه های انګلیسی next , cancel با یه زبان دیګه نمایش داده میشه دلیلش مربوط به ویندوزم میشه یا تنظیمات داره که بتونم انګلیسی انتخاب کنم

  1. سلام. پیش فرض این مرحله 6 و فرآیند نصب به زبان انگلیسی است. اگر غیر از این است از تنظیمات ویندوز شماست.

 31. سلام دیتا وارد کردم ولی فایل رو میخوام به جای دیگه انتقال بدم دیگه باز نمیشه خطا میده. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  1. سلام. احتمالا اسم فایل یا مسیر جدید آن دارای کلمات فارسی است. فارسی نباشد اسم فایل و فولدرهای موارد مربوط به spss

   1. سلام من تو همون قسمت اول serial number نمیدونم باید چی بزنم
    نسخه۲۶برای ویندوز۷دانلود کردم

 32. سلام. من نرم افزار spss22 رو نصب کردم و همه مراحل بخوبی جلو رفت.. ویندوز 7 دارم ولی کد رو که کپی و پیست کردم قبول نمیکنه و اخطار میده که نامعتبره! چکار باید بکنم؟؟

  1. سلام. احتمالا در مراحل نصب مواردی از قلم افتاده. آنتی ویروس را غیر فعال کنید یا اگر سیستم شما وضعیت خاصی دارد آنرا اصلاح کنید.
   در ویندوز 7 نسخه 22 اس پی اس اس براحتی کار می کند

 33. سلام من اون ابتدای نصب صفحه واردکردن لایسنس رو بستم و الان نمی دونم چطور می تونم دوباره اون صفحه رو بیارم تا کدی که دادید رو وارد کنم.

  1. سلام. به نظر میاد لازمه نرم افزار را uninstall کرده و مجدد نصب نمایید.

 34. سلام.من ورژن 22 رو تا الان دو بار نصب کردم. هر سری نصب شده ولی خروجی آنالیزی که به من میده صحیح نیست و با سیستم بقیه فرق داره.خواهش میکنم اگر میدونید مشکل چیه بهم بگید. کار پایان نامه من لنگ این برنامه مونده

  1. سلام. اگر نرم افزار خروجی می دهد قطعا مساله ای بابت نصب نرم افزار وجود ندارد.
   اما اینکه می گویید آنالیز داده شده صحیح نیست، به خاطر تفاوت در تعریف داده ها یا نوع گزینه های تعیین شده هنگام خروجی گرفتن از spss است. داده ها را کنترل کنید. و گرنه قاعدتا نباید هیچ تفاوتی بین خروجی ها باشد.

 35. سلام. ممنون بابت پاسخ دهی شما. من مشکل خروجی نرم افزار رو که همش صفر بود رو حل کردم ولی حالا مشکل دیگه اینه که تو قسمت رگرسیون برای بررسی همبستگی میان متغییر ها گراف نمیده. اصلا ورژن 22 به ویندوز 10 میخوره؟ ممکنه اگر یک ورژن دیگه نصب کنم مشکل حل بشه؟

  1. سلام. مساله از داده ها یا تعریف دستور رگرسیون در نرم افزار spss است.
   قطعا مشکل از ورژن 22 و ویندوز 10 نیست. با تغییر نرم افزار مساله حل نمی شود. دستورات و فرآیند کار را کنترل کنید.

 36. با سلام و خسته نباشید
  متاسفانه مراحل کار را یک یه یک جلو رفتم و نتوانستم نصب کنم. حتی آنتی ویروس را هم خاموش کردم ولی همش پیغام fail می دهد. وقتی فایل Iservrc را کپی پیست میکنم اصلا پیغام replace نمیدهد.

  1. سلام. احتمالا محل نصب نرم افزار را درست انتخاب نمی کنید که پیغام replace را دریافت نمی کنید. اون فایل را در محل نصب نرم افزار باید کپی کنید.

 37. سلام وقت بخیر . من نسخه ی 22 را دان کردم در مراحل نصب دقت کردم با عکسای تصویر شما اصلا یکی نیست اخه ؟ در مرحله سوم برای من i accept do not و i accept it lisense آورده ؟ بعدشم اینکه ویدیو آموزش نصبش کجاست؟

  1. سلام. قاعدتا باید تصاویر نصب این نسخه یکی باشد. بهرحال راهنمای تصویری را بررسی کنید و شبیه آن در خصوص نصب برنامه اقدام کنید.
   ویدئو آموزش نصب نداریم. به صورت تصویری و عکس ارائه شده.

 38. سلام و خداقوت خدمت شما
  در ورژن 16 نمیشه با زبان فارسی کار کرد؟
  فقط انگلیسی رو قبول میکنه

  1. سلام. تا حد قابل قبولی می شود. اسم فایل و فولدرها نباید فارسی باشد. اما می توانید نام متغیرهای را فارسی بزنید و در خروجی ها نامهای فارسی داشته باشید. توجه کنید که اگر نام اصلی متغیر را فارسی بزنید خطا می دهد بلکه باید در قسمت لیبل (که در برگه تعریف متغیرها قرار دارد، نه برگه ورود داده ها) فارسی بنویسید.
   در spss 22 هم می شود اینکار را کرد.

 39. سلام و وقت شما بخیر باشه. من هردو نرم افزار spss 16 و 22 را بر روی ویندوز 8 نصب کردم . خیلی راحت و بدون دردسر بود و در هر مرحله خود نرم افزار پیغام لازم رو میداد. ممنونم از شما و سایت خوبتون

 40. ممنون ازتون خیلی عالی نصب شد
  فقط من بدون وارد کردن سریال نامبر نصب رو انجام دادم یعنی از من نخواست
  مشکلی امم با باز شدن برنامه و سیو کردن فایل های خروجی ندارم
  آیا نصب بدون وارد کردن سریال نامبر مشکلی ایجاد میکنه؟
  درضمن سیستمم ویندوز 7 هستش نسخه 32 بیت

  1. خواهش. نه اشکالی ندارد که سریال نامبر نخواسته. مهم این است که نرم افزار بخوبی کارش را انجام می دهد.

 41. سلام و خسته نباشید
  من نسخه 24 را در سیستم نصب کرده ام تمامی مراحل را کامل کردم و نصب به صورت کامل در درایو سی نصب شده است ولی مشکی که الان دادم این است که فایل ان را در صفحه دسکتاپ ندارم و نمی دانم از کجا باید ان را اجرا کنم

  1. سلام. از برنامه های نصب شده ویندوز خود آنرا بیابید و اجرا کنید. می توانید در قسمت نام برنامه ها سرچ کنید کلمه “spss” را.

 42. سلام . وقت بخیر
  من فیلم های آموزشی را در سایت نگاه کردم ولی اطلاعات در صفحه اس پی اس اس وارد نمیشه و چندتا علامت سوال میاد جاش.

  1. سلام. احتمالا از کیبرد و سیستم شما باشد. اعداد را انگلیسی تایپ کنید. یا از یک اکسل ایمپورت کنید ببینید چه می شود.

 43. سلام ، ممنون، با توضیحاتی که دادین به راحتی نصب شد. توفیق روز افزون برای شما آرزومندم

 44. با سلام
  من نرم افزار رو نصب کردم و با موفقیت انجام شد ولی شورت کات در صفحه ندارم و نمیدانم چجوری بازش کنم.لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام. از منو برنامه های ویندوز نرم افزار را پیدا کنید. یا همانجا “spss” را سرچ کنید.

 45. سلام
  این فایلی که گفتید در محل نصب کپی کنیم با چیزی جایگزین نمیشه! یعنی قبلا فایلی به این اسم نیست که بخواد باهاش جاگزین شه! و واسه همین کد لایسنس را قبول نمی کنه!

  1. سلام. احتمالا محل نصب را به درستی انتخاب ننموده اید و گرنه قاعدتا باید جایگزین فایلی دیگر شود.

 46. سلام
  من ی سوال داشتم من وقتی بر روی بر روی فایل License Key دبل کلیک میکنم اصلا سریال نامبر برام نمیاره و فقط گواهی نامه شما رو براام میاره

  1. سلام. عجیبه . چون فایل License Key فرمت txt دارد و گواهی نامه ما فایلی جداگانه است و فرمت عکس دارد. مجدد تلاش کنید

  1. سلام. داخل فایل زیپ شده که هنگام دانلود دریافت می کنید، وجود دارد.

   1. سلام تو نسخه ۲۶ برای ویندوز۶۴بیتی فایل لایسنس خالیه و اجرای برنامه با مشکل مواجه میشه

    1. سلام . احتمالا آنتی ویروس آنرا پاک کرده است. لینک دانلود همین فایل لایسنس به تنهایی در صفحه قرار داده شد. آنرا مجدد دانلود کنید یا اینکه فایل زیپ اصلی را بعد از غیر فعال کردن آنتی ویروس مجدد از حالت فشرده خارج کنید.

 47. سلام روز بخیر
  من تو انجام فصل چهار پایان نامه دچار مشکل شدم
  یه سری داده به عنوان جواب پرسشنامه دادم به نرم افزار spss حالا این داده ها یا نرمال نیست یا آلفای کرونباخشون درست نیس .
  گیج شدم که چجوری عدد بدم که هم sig بیشتر از .05 باشه هم آلفای کرونباخ بیشتر از .07 ممنون می شم اگر راهنمایی کنید

  1. سلام. در آزمون نرمالیتی می بایست دقت کافی به عمل آید. اگر داده ها نرمال نباشند از روشهای ناپارامتری می بایست استفاده کرد.
   در صورتی که آلفای کرونباخ پایین باشد باید با روشهای آنرا افزایش داد. از جمله شناسایی و حذف سوالات نامناسب (فیلم آموزشی مربوطه را از منو محصولات این سایت دریافت نمایید).
   در صورت تمایل می توانید انجام این تحلیل را به همکاران ما بسپارید. تسویه حساب نهایی بعد از تایید استاد.

 48. سلام
  ممنونم از مطالب بسیار مفید و کاربردیتون من به راحتی تونستم دانلود کنم البته با توجه به توضیحات کاملی که تو سایت دادین متشکرم.

 49. سلام خسته نباشید یک سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید من داخل نرم افزار داده ها رو که میدم و مثلا برای داده هام واریانس میگیرم در قسمت out put کلا رقم اعشار رو نمیاورد و ویندوزم 8 هست میخاستم بدونم مشگل از دانلود ناقص برنامه هست یا تو ویندوز 8 جواب نمی دهد ممنونم.

  1. سلام. بعید می دانم از نصب نرم افزار باشد. شاید داده های شما نتایج رند دارند. با داده های دیگری امتحان کنید. آزمون های دیگر را امتحان کنید.
   یک فایل داده جدید به صورت دستی و بدون ایمپورت از اکسل ایجاد کنید. توجه کنید که به جای ممیز که . است از / استفاده نکنید.

 50. سلام و خسته نباشید
  شرمنده من هر چقد داده وارد میکنم سیو نمیشه با نام انگلیسی هم وارد میکنم ولی اصن داده ها سیو نمیشن چیکار کنم؟

  1. سلام. ببینید پیغام سیستم چی هست. شاید اون درایو پر است. شاید در فولدری با نام فارسی قصد سیو کردن دارید . . .

 51. سلام. من ورژن ۲۲ رو دارم ولی وقتی دیشب تا حالا خواستم باز کنم خطای server login میده. چطور باید حلش کنم؟

  1. سلام. احتمالا از تداخل با سایر نرم افزارهای سیستم شماست.

 52. ممنون از وقتی که برای راهنمایی سوال کنندگان صرف می کنید.خدا خیرتون بده.

  1. خواهش. بزرگوارید. چه خوب می شود اگر سایر متخصصین آمار هم بیایند و با اعلام نظر خود پاسخ ها را چکش کاری کنند. دوست داریم در اینترنت محتوای آماری خوبی وجود داشته باشد که سوالات دانشجویان را پوشش دهد.

 53. این spss که گذاشتید ظاهرا محدودیت داره. من 50 تا داده دارم ولی بیشتر از 40 تا قبول نمیکنه.

  1. اینطور نیست. هیچ محدودیتی ندارد. شاید کاراکتر ناشناسی در میان داده ها هست که خطا می دهد

 54. با سلام و خسته نباشید
  من نرم افزار spss نسخه 32 بیتی را دانلود کردم، ویندوزم هم 7 است. حالا برا نصبش نمیدونم باید چکار کنم. طبق مراحلی که شما تو سایت اشاره کردین و اون فایل راهنمای نصب اصلا جور در نمیاد. اصلا معلوم نیست کجا باید Iservrc و Lisense را وارد کنم. لطفا راهنمایی کنید.

  1. سلام. روزانه افراد زیادی از این سایت نرم افزار spss را دانلود و نصب می کنند. در راهنما و تصاویر نصب دقت بیشتری داشته باشید. کار خیلی سختی نیست نصب spss و کرک آن.

 55. سلام
  امکانش هست فایل txt سریال رو به صورت جدا برای دانلود بذارید ؟ (نسخه 24)

  ممنون

  1. سلام. نسخه 24 را نداریم. فقط نسخه 22 که فایل کرک داخل فایل دانلود شده هست.

 56. با سلام. من موقع نصب نرم افزار نمیتونم کد لایسنس رو کپی کنم.خودم دستی وارد میکنم.اما اواسط نصب هم اخطار میده و برنامه نصب نمیشه.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام. به کوچکی و بزرگی حروف هنگام وارد کردن کد لایسنس خیلی دقت کنید. چرا کپی نمی کنید؟

 57. سلام و عرض ادب برنامه spss ری لب تابم نصب بود ولی الان ارور میده باز نمیکنه ارور 2085 مینویسه بنظرتون مشکل از کجاست

  1. سلام. نمیدانم. ممکنه به خاطر تداخل با سایر برنامه های نصبی. مجدد نصب کنید.

 58. سلام
  بعد از نصب spss آیکون analyze فقط شامل سه گزینه است.
  انگار کامل نصب نشده؟
  چرا؟

  1. سلام. ابتدا یک فایل داده ایجاد و ذخیره کنید و بعد منو آنالیز را مجدد کنترل کنید.

 59. سلام من نرم افزار رو نصب کردم ولی تو مرحله ی اخر مشکل دارم و میگه کد لایسنس اشتباهه

  1. سلام. مراحل نصب را مجدد و با دقت کنترل کنید. کد اشتباه نیست

 60. این نسخه spss 22 که گذاشتید مشکل داره و خروجی غلط میده. من زمانی مشکوک شدم که همبستگی پیش آزمون و پس آزمونم رو صفر اعلام کرد! همون داده ها رو با spss 16 و مینی تب تحلیل کردم و همبستگی 0.8 بود! نتیجه تست نرمالیتی و آزمون لوین و آنووا و آنکووا هم در spss16 و مینی تب متفاوته. نتیجه اون دوتا عین همه ولی با نتیجه spss22 فرق داره.

  دوستانی که از این نسخه استفاده میکنید متوجه این مشکل باشید. از نسخه دیگری استفاده کنید یا حداقل خروجی ها رو چک کنید تا از درستیش مطمئن بشید.

  1. امکان نداره نرم افزار خروجی اشتباه بدهد. اینکه خروجی صفر داده نشان می دهد داده های شما را نشناخته است. مثلا کاراکتر نامناسبی داشته است.

   1. خیر، داده ها تماما عدد هستند و من دستی وارد اس پی اس اس کردم، از جایی ایمپورت نکردم که احیانا مشکل تفاوت فرمت داشته باشه. از نظر داده پرت و میسینگ ولیو هم چک کردم و مطمئنم کاراکتر غیرعددی داخلشون نیست. همون فایل داده رو اس پی اس اس ۱۶ و مینی‌تب به درستی پردازش میکنن و خروجیشون کاملا مشابه هم و متفاوت از نسخه ۲۲ هست.

    ضمنا دو نفر دیگه از دوستانم هم با اس پی اس اس ۲۲ مشکل مشابهی داشتند و همبستگی‌هاشون صفر میشد.

 61. سلام
  میخواهم داده ای از جنس تاریخ به تقویم شمسی را در spss وارد کنم مثلا ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ که type آن را در variable view از نوع yyyy/mm/dd انتخاب کردم ولی به محض ورود داده آن را تبدیل به تاریخی دیگر می کند مثلا می شود ۱۵۸۳/۰۶/۲۵
  لطفا راهنمایی کنید چگونه این مشکل را برطرف سازم
  ممنون از سایت خوبتون

  1. سلام. به جای 1394 معادل میلادی آنرا بزنید. یا اینکه به جای آن بزنید 1994.

 62. سلام وقت بخیر
  من spss16 رو برا ویندوز 10 نصب کردم، هر چی می نوشتم و سیو می کردم بعدا که دوبره باز می کردم هیچکدوم از داده هام رو نشون نمیداد!!
  spss22 رو که نصب کردم درست شد اما یه مشکلی که دارم اینه کهمثلا فراوانی که می گیرم، 46.6 درصد رو 46.0 نشون میده!!!
  و مجبور میشم خودم دوباره محاسبه کنم دستی!
  ب نظرتون مشکل از کجا می تونه باشه؟
  ممنون بابت وقتی که برای پاسخ دادن میذارید

  1. سلام. 1- شاید اسم فارسی برای داده ها انتخاب می کردید یا در فولدری با نام فارسی ذخیره می کردید.
   2- تعجب است. چون نرم افزار با چندین رقم اعشار خروجی می دهد. شاید در تنظیمات نرم افزار تغییراتی ایجاد کرده اید.
   می توانید نصب نسخه بالاتر spss را امتحان کنید.

 63. سلام وقتتون به خیر
  اطلاعاتمو با spssورژن22 وارد کردم اما الان میخوام وارد ورژن 16 کنم اما نمیشه لطفا راهنماییم کنید چه جوری اطلاعاتمو میتونم تغییر بدم؟

  1. سلام. در spss 22 گزینه save as را برای ذخیره داده ها با فرمت مناسب انتخاب کنید. در این پنجره می توانید نسخه های پایین تر spss یا اکسل را انتخاب کنید.

  1. سلام. احتمالا تیک انرا در آخرین مرحله نصب نزده اید. بهرحال اشکالی ندارد و از ویندوز خود بخش تمام نرم افزارها، آنرا بیابید و اجرا کنید.

 64. سلام..وقتتون بخیر
  من نسخه 22 برنامه رو روی لپ تاپم دانلود کردم وتمام مراحل نصب را انجام دادم ولی short cutروی دسک تاپ نمیاد و حتی وقتی spss win را اجرا میکنم باز فقط مراحل نصب تکرار میشه..از قسمت برنامه های control panel هم برای باز کردن نرم افزار استفاده کردم ولی جواب نداد..
  به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

  1. سلام. شاید نرم افزار به صورت کامل نصب نشده است. در بخش کلیه برنامه های ویدوز خود spss را سرچ کنید و برنامه را بیابید. علامت این برنامه یک زیکما به رنگ سفید در زمینه آبی فیروزه ای است.

 65. سلام. من نسخه ی 22 رو نصب کردم ولی متاسفانه وقتیLicense code رو وارد میکنم برنامه قبول نمیکنه. اگه میشه راهنمایی بفرمایید

  1. سلام. ممکن است بخشی از آنرا جا انداخته باشید. از فایل مربوطه به صورت کپی پیست این کد را کپی کرده و در محل مورد نظر پیست (paste) کنید.

 66. سلام خسته نباشید از خرداد ماه تا الان نرم افزار spss18 روی سیستمم نصب داشتم و باهاش کار می کردم در حین کار یک خطا داد spss client error , و الان تحت هیچ شرایطی باز نمیشه و همین خطا رو میده من به داده هام احتیاج دارم نسخه 23 نصب کردم ولی داده ها باز نشد چه راهی وجود داره فایل های spss باز بشه و دسترسی به داده های قبلی ام داشته باشم

  1. سلام. عجیبه، معمولا نسخه های بالاتر امکان باز کردن فایل نسخه های قدیمی تر را دارند.
   اسم فایلهایتان فارسی نباشد و در محل فولدر با نام فارسی نباشند.

 67. سلام آقای فرشچی ، وقت به خیر
  من میخواستم برای کارهای روزمره یه لپ تاپ باcpu i3(نسل3) و هارد 128 گیگابایت ssd و گرافیک intel hd graphics 4000 بخرم ولی نگرانم که spss روش نصب نشه چون شنیدم برخی دوستان نتونستن روی i3 نصب کنن. لطفا در مورد نرم افزار CCD هم راهنمایی بفرمایید .
  خیلی ممنونم

  1. سلام. برای نسخه های جدید spss ممکنه به مشکل برخورد کنید. اما نسخه 16 این نرم افزار نصب خواهد شد. نسخه 16 خروجی های و آزمون های نسخه بالاتر را دارد منتها مثل نسخ بالا، شیک نیست.

  1. سلام. اطلاع نداریم. لطفا هر وقت جواب را یافتید، نتیجه و لینک دانلود را در اینجا اعلام نمایید تا سایرین استفاده کنند.

 68. سلام
  وقت بخیر
  هنگام وارد کردن لیبل این پیغام داده میشه
  text value unmappable in current server locale
  علت میفرمایید

  1. سلام. احتمالا از برخی کاراکترهای خاص استفاده کرده اید.
   اگر مشکل حل نشد فارسی ننویسید و انگلیسی یا فینگلیش بنویسید.

 69. فایل دانلود نمی شود برای spss 22. 64bit ممنون می شوم اگر آن را اصلاح کنید. با تشکر

  1. الان تست کردم مشکلی نبود. ممکن است در برخی موارد خیلی نادر سرور دچار اختلال عملکرد باشد. در این مواقع یک ساعت بعد مجدد امتحان نمایید.
   بهتر است از اینترنت پر سرعت ثابت استفاده شود و حتی الامکان بر روی کامپیوتر.

 70. سلام وقتتون بخیر. من یک فایل رو در اس پی اس اس تعریف کردم ولی هنگام ورود داده ها در اس پی اس اس فایل تعریف شده را نشان نمی دهدو فقط عدد را شان می دهد. مشکل از کجاست؟

  1. سلام. متوجه منظور شما از “تعریف فایل در spss” را متوجه نشدم.
   نکته: برای فایلهای خود نام فارسی انتخاب نکنید و یا در فولدر با نام فارسی نگذارید. از نامهای انگلیسی استفاده کنید.

 71. سلام وقت بخیر من هم مثل دوستانی که بالا ذکر کردند نسخه 22 رو نصب کردم ولی لایسنس کد رو قبول نمیکنه
  ان اینستال کردم مجدد امتحان کردم بازم نشدممنون میشم راهنمایی ویا اصلاح کنید

  1. سلام. ویندوز شما چیست؟
   توجه کنید که ورود کد لایسنس مرحله آخر است و قبل از آن
   1- نباید برنامه را اجرا کنید
   2- فایل lservrc را در محل نصب کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.

 72. باسلام.جناب لایسنس نسخه 22 سوخته.اگه میشه برامون اصلاحش کنید.یه گیگ اینترنت هدر نره انشالله….
  بازم ممنون

  1. سلام. تا کنون چنین نشنیدم لایسنس spss بسوزد.
   توجه کنید که ورود کد لایسنس مرحله آخر است و قبل از آن
   1- نباید برنامه را اجرا کنید
   2- فایل lservrc را در محل نصب کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
   سایر دوستان بعد از نصب موفق اعلام کنند تا از درستی عملکرد فایل مطمئن شویم.
   ضمنا نسخه 16 این نرم افزار را هم می توانید نصب کنید که کمترین مشکلاتی از این دست دارد: https://www.spss-iran.com/index_files/spsspackage.htm

 73. سلام من هر نسخه ای رو که دانلود کردم و استفاده می کنم، جواب نهایی حل مسئله های آماری رو درست و دقیق بهم نمیده و خودش جوابهارو روند شده برام میاره. چکار کنم؟

  1. سلام. احتمالا مساله از سیستم رایانه شما و نرم افزارهای موجود روی آن است. روی سیستم دیگری امتحان کنید

 74. با سلام و عرض خسته نباشی خدمت دوستان عزیز
  با اجازه از مدیر در مورد مشکلی که بعضی دوستان در وارد کردن سریال نرم افزار داشتن خواستم مطلبی بگم شاید به کار شما عزیزان بیاد
  وقتی که فایل lservrc رو داخل پوشه نرم افزار کپی میکنید به 2نکته توجه کنید
  1- روی فایل راست کلیک کنید تیک READONLY رو بردارید
  2- در سربرگ SECURITY به users دسترسی full بدهید

  من خودم چندین بار با پیغام fail روبرو شدم و از این طریق تونستم مشکل رو بر طرف کنم
  موفق باشید

  1. سلام. متشکر از شما دوست گرامی. این جزئیات بسیار ارزشمند هستند.

 75. فعلا در حال نصب هستم ولی اینکه به همه سولات پاسخ دادید برام جالب بود که ازتون تشکر می کنم .

 76. سلام من این نرم افزارو با تمام توضیحات نصب رفتم جلو و به مرحله آخر میرسم و سریال نامبر رو هم که وارد میکنم همه چی اوکی میشه ولی وارد نرم افزار نمیشه مشکل از کجاست؟ ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام. کمی طول می کشد نرم افزار بالا بیاید.
   با چه پیغام خطایی مواجه می شوید؟

 77. سلام
  ببخشید یه سوال داشتم من الان پرسشنامه رو پر کردم نمی دونم چه جوری داده ها رو وارد نرم افزار کنم کسی می تونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

  1. سلام. می توانید از کتابهای نرم افزار spss یا ویدئوهایی که در این زمینه وجود دارد استفاده نمایید.
   البته مجموعه ما این خدمت را نیز ارائه می کند که فایل ورود داده در اکسل یا spss برای پرسشنامه شما تهیه کند و آنگاه خود به راحتی نسبت به ورود داده ها اقدام نمایید. به همکار ما واتساپ بزنید یا ایمیل و پرسشنامه را ارسال نموده و طرح موضوع داشته باشید. توضیحات در این صفحه سایت: https://www.spss-iran.com/product/data-file/
   بعد از ورود داده ها آماده انجام تحلیل آماری فصل 4 پایان نامه شما نیز هستیم.

 78. با سلام ببخشید من نسخه 32 را دانلود کردم و تا اخر رفتن مراحل را و به فینیش رسید. اما نرم افزار باز نمیشه. چه کار باید بکنم؟ الان دیدم کاربر آخر هم همین مشکل را داشت. ممنون

  1. سلام. اگر ویندوز پیام داده که نرم افزار نصب شده دیگر نباید مشکلی وجود داشته باشد. چه خطایی هنگام ورود به نرم افزار می دهد؟
   توجه داشته باشید که قبل از ورود به نرم افزار بایستی نسبت به کرک کردن آن اقدام کنید طبق راهنمای نصب نرم افزار.

 79. ببخشید من نمیدونم کامبیوترم 32 هست یا 64. 32 را دانلود کردمو تا اخر همه مراحل نصب را رفتم. اما حالا باز نمیشه . مشکل از کجاست؟ ممنون

  1. روی My Computer (در ویندوز 7) یا This PC (در ویندوز 10) اگر راست کلیک کنید و Properties را بزنید نسخه ویندوز شما که 32 یا 64 است را نشان می دهد.
   اگر نسخه نامناسب را دانلود کرده باشید، همان اول خطا می دهد که این فایل نصبی مناسب ویندوز شما نیست و فرآیند نصب آغاز نمی شود.

  1. سلام. کد با کاراکترهای انگلیسی درج شود. شاید از کی برد شما باشد.
   اگر حل نشد سایر نسخه های spss را تست کنید.

 80. سلام خسته نباشید. من دقیقا همین مسیری که فرمودید رو رفتم. ولی بعد از مرحله ۱۴ اخطار Failed to add license to ‘Iservrc. Make sure you have write access. ظاهر شد. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  1. سلام. ممکن است مرحله 12 که در آن فایل lservrc در محل نصب قرار داده می شود انجام نشده باشد.

  1. سلام. ممکن است در ویندوزها و یا نسخه های مختلف این مراحل تفاوت داشته باشند. سعی کنید وفق پیامهایی که داده می شود، اقدام لازم را انجام تا نرم افزار نصب شود.

 81. سلام فایل lservrs در مسیر نصب نرم افزار وجود نداره و حتی وقتی سرچ میکنم چیزی نمیاره و لایسنس کد کار نمیکنه انگار سوحته باشه و با ارور
  Failed to add license to ‘lservrc’.

  Make sure you have write access.

  مواجه میشوم لطفا راهنمایی چک و پیگیری فرمایید

  1. سلام. این فایل را ابتدا از فولدری که از سایت ما دانلود کردید و از حالت فشرده خارج کردید بردارید. احتمالا به مسیر نصب درست نرفته اید که در آنجا پیدایش نمی کنید. کلا بهتر است قبل از نصب نرم افزارها تا بعد از نصب کامل، آنتی ویروس غیر فعال گردد.

 82. سلام
  من ورژن 22 را نصب کردم و وقتی که باهاش کار میکنم داده ها رو وارد کردم و از شان تست نرمال بودن یا کلموگروف اسمیرنوف گرفتم نرمال نبودن واز روش های نرمال سازی ( باکس کاکس) استفاده کردم و دوباره از داده هام تست نرمال بودن رو گرفتم دوباره میگه نرمال نیست و مقدار sig. کمتر از 0.05 هست و صفر نشون میده و البته همین کار مشابه رو با داده های خودم رو روی یک سیستم دیگه انجام دادم که اونجا مقادیر نرمال رو نشون داد.
  لطفا راهنمایی کنید که مشکل کجاست؟ از نصب نرم افزار هست یا یک سری پیش فرض ها رو باید اصلاح کنم؟

  1. سلام. امکان ندارد با تغییر سستم، نرم افزار خروجی متفاوت بدهد. احتمالا یکی از اتفاقات زیر رخ داده:
   1- فایل داده های متفاوتی استفاده می کنید
   2- دستورات متفاوتی با نرم افزار می دهید یا اینکه گزینه های خاصی را برای آن فعال کرده اید
   3- در نرم افزار دستوراتی مثل وزن دهی به داده ها یا split فعال است
   4- برخی کاراکترها در داده ها هست که در یک سیستم آنها شناسایی نمی شود و برخی داده ها به صورت گمشده لحاظ می شوند

 83. سلام ببخشید من برای تحلیل داده هایم یکبار از مانکوای spss21 استفاده کردم نتایج دادها یم معنادار شد اما وقتی همین داده ها رو با مانکوای spss16 تحلیل کردم نتایج متفاوتی گرفتم که معنادار نیست علت این امر چیست

  1. سلام. این اتفاق به دلیل تغییر نسخه نرم افزار نیست. آزمون مانکوا آزمون جدیدی نیست و از نسخه های قدیم بوده.
   علت بر می گردد به تنظیمات خاص این آزمون که ممکن است در یک نسخه فعال و در نسخه دیگری غیر فعال بوده اند. گاهی نیز فایل داده ها تفاوت کوچکی با هم دارند و ما فکر می کنیم یکسان هستند.

 84. سلام و وقت بخیر
  بسیار عالی من نرم افزار spss 26 را از سایت شما دانلود کردم خیلی ممنون از نرم افزار و راهنمایی خوبتون آموزش تصویری نصب بسیار عالی بود سپاسگزارم

 85. سلام وقت بخیر . مشکل اینجاست که هیچ فایل قبلی در محل نصب وجود ندارد که با آن جایگزین کنیم .

  1. سلام. این نشان می دهد به احتمال زیاد مسیر نصب نرم افزار به درستی انتخاب نشده

  1. سلام. اگر یک نسخه نصب نمی شود، سایر نسخه ها را امتحان کنید. تفاوت شان با هم خیلی زیاد نیست

 86. سلام وقت بخیر. ببخشید من با استفاده از فیلم راهنما داشتم نسخه ی 26 برنامه رو روی ویندوز7 نصب می کردم که در اواخر نصب پیامی با سر تیتر Error 1311.Suorce file not found نشان داده می شود و آدرس پوشه ای که فایل نصبی در اون قرار داره رو میده و فایل IBM.SPSS.Statistics.26.0.x64/setup/JRE.cab رو می خواد و میگه تایید کنید که فایل وجود دارد و می توانید به آن دسترسی داشته باشید. و دو گزینه ی Retry و cancel داره و هربار که retry رو میزنم دوباره ارور تکرار میشه.
  باید چیکار کنم؟

  1. سلام. احتمالا آنتی ویروس یا دیفندر ویندوز، بخشی از فایل نصبی را به عنوان ویروس شناخته و حذف کرده. قبل از هر چیز آنتی ویروس را غیر فعال کنید {فایل نصب را مجدد دانلود کنید}
   یا اینکه به تنظیمات آنتی ویروس مراجعه و حذفی که انجام داده را برگردانید.
   یا اینکه مجدد فایل زیپ شده را از حالت فشرده خارج نمایید

    1. کلا این برنامه spss برای نصب مشکل خاصی با ویندوز سکیوریتی پیش فرض ویندوز نداره و احتمالا این مشکلات ریشه در جای دیگری داشته باشد. مگر اینکه آنتی ویروس خاصی غیر از سکیوریتی پیش فرض ویندوز 10 داشته باشید.

 87. سلام و احترام
  پس از نصب نسخه 26 (که موفق بود) در بخش Graphs و سپس Legacy Dialogs وقتی هیستوگرام می خواهم… خروجی روی processing… می ماند و خروجی هم نمی دهد… هر چه قدر هم صبر کنم… و سپس بستنش هم دردسر میشود… هنگ میکند… ممنون میشم علت احتمالی رو لطف کنید.

  1. سلام. اگر در گرفتن سایر خروجی ها از نرم افزار مشکلی ندارید، و مثلا آمارهای توصیفی را می توانید بگیرید، احتمالا مشکل از داده هاست. یا خیلی زیاد است یا مشکل دار.
   اگر برای هر خروجی گرفتنی این مشکل وجود دارد، احتمالا نرم افزار مشکل پیدا کرده و بایستی بعد از uninstall مجدد و با دقت نصب کنید

 88. من دقیقا برای پایتون از این نرم افزار میخوام استفاد کنم
  میشه بگین چکار باید انجام بدم ؟

  1. شخصا پایتون کار نکردم. می توانید تیک پایتون را فعال کنید تا آن هم نصب شود و گزارش اونو در همین دیدگاه بدهید تا بقیه دوستان هم در جریان قرار گیرند.

 89. سلام من نسخه 26 spss را دانلود کردم . بعد از ارای برنامه اون قسمت بالا فایلهای میانبر را برای من نشان نمیده .

  1. سلام. اگر منوهای اصلی نرم افزار را دارید و کار می کند، مشکلی در نرم افزار نیست و احتمالا در تنظیمات تغییراتی دادید که اینطوری شده.
   اگر کلا منوهای نرم افزار را ندارید، برنامه به خوبی نصب نشده. نسخه دیگری نصب کنید، مثلا نسخه 22

 90. سلام خواستم تشکر کنم بابت فیلم آموزشی نرم افزار که بسیار عالی بود ومن موفق به نصب شدم

 91. سلام. من نسخه 64 بیتی ورژن 26 رو روی ویندوز 10 نصب کردم منتهی گزینه پایتون رو هم فعال کردم اما بقیه مراحل رو مثل شما رفتم و کامل نصب شد. چون در آخر ویدیو تاکید شد پایتون تیک نخوره برای ویندوز یا برنامه مشکلی پیش میاد و احتیاجی هست که پاک کنم و دوباره نصب کنم؟

  1. سلام. اگر نرم افزار به خوبی کار می کند مشکلی نیست. ما خودمان از پایتون استفاده نمی کنیم به همین دلیل تیک آنرا هم نزدیم. ضمن اینکه وقتی تیک پایتون را زدیم به خطا در نصب برخورد کردیم.

 92. سلام ببخشید من لپ تاپم ویندوز ده هست سی پی یوش کور آی سه نسل هفت هست این برنامه با سرعت خوب رو لپ تاپ من اجرا میشه که بخرم؟

  1. سلام. این برنامه رایگان است. بله قابل قبول است. البته هنگام باز شدن کمی زمان می برد اما موقع کار کردن فکر نکنم به مشکلی برخورد کنید.

 93. سلام، طبق آموزش تصویری وقتی میخوام اطلاعات فایل IBM.SPSS.Statistics.26.0.IF005.Update.Only.x64 رو کپی کنم، داخلش فایل ها به شکل زیپ هستند با اینکه من فایل اولیه رو از حالت زیپ خارج کرده بودم و نصب انجام نمیشه. میشه راهنمایی کنید؟

  1. سلام. شاید وقتی از زیپ خارج کردید در مسیر دیگری قرار دادید. بهرحال از زیپ خارج و طبق ویدئو اقدام کنید.

 94. سلام و با تشکر از پاسخگویی و صبر و حوصلتون
  من ویندوز 10 دارم آیا اگر ورژن 16 رو نصب کنم ایرادی داره ؟
  چون هر کاری میکنم ورژن 22 نصب نمیشه و از من کد میخواد . البته قبلا از یه سایت دیگه اقدام کرده بودم و هنوز از سایت شما امتحان نکردم و اینکه این فایل آپدیت که تو ویدئو توضیح دادین کجاست دقیقا ؟

  بازم تشکر از توضیحاتتون

  1. سلام. خواهش
   1- برای نصب نسخه 16 روی ویندوز 10 قاعدتا نبایست مشکلی باشد. اما وقتی ویندوز پیشرفته تر دارید بهتر است نسخه های بالاتر را نصب کنید.
   2- نرم افزارهایی که ما داریم همراه با کرک (شکستن قفل) است.
   3- فایل آپدیت در داخل فولدر زیپ شده ای که دانلود خواهید نمود وجود دارد.

  1. سلام. در صفحه تعریف متغیرها، نام متغیرها بایستی انگلیسی باشد، اما در بخش لیبل می توانید نام را فارسی بنویسید. بعد از این کار در خروجی نرم افزار به جای نام انگلیسی متغیرها، لیبل های فارسی نمایش داده می شود.
   البته روی معدود سیستم هایی ممکن است به دلیل نصب نبودن فونت های فارسی، نشود چنین کاری انجام داد.

 95. با فایل آموزشی که قرار دادید به راحتی تونستم نصب کنم نرم افزار رو. بسیار بسیار سپاسگزارم

 96. سلام من نرم افزار و با موفقیت نصب کردم ورژن 26 نسخه 64 بیتی اما زمانیکه نرم افزار رو باز میکنم فونت های منو برنامه به زبان غیر انگلیسی هست چیزی شبیه روسی زبان ویندوز رو هم به طور کامل بررسی کردم مشکلی نداره اما درست نشد

  1. سلام . احتمالا موقع نصب، هنگامی که از شما خواسته زبان برنامه را تعیین کنید، زبان غیر انگلیسی انتخاب شده است. Uninstall نموده و با دقت در این مساله مجدد نصب کنید.

 97. سلام. آموزش ویدئویی عالی بود راحت نصب کردم دمتون گرم تشکررر پاینده باشید.

 98. باسلام ووقت بخیر- ضمن تشکر از سایت خوبتون؛ بنده نرم افزار ورژن 22 رو نصب کردم و همه مراحل رو هم درست انجام دادم منتها در مرحله آخر(15) صفحه نمایش داده نمیشه.یعنی وقتی برنامه رو اجرا میکنم میری رو حالت inistall. لطفا راهنمایی فرمایید. باتشکر

  1. سلام. احتمالا مرحله 12 انجام نشده است و برنامه کرک نشده است و از شما کد می خواهد.
   Uninstall نموده و مجدد با توجه ویژه به جزئیات نصب کنید. فیلم آموزش نصب هم هست.

 99. با سلام
  ضمن تشکر توضیحات بسیار خوب بود و به راحتی دانلود شد.

 100. سلام وقت بخیر من نسخه 26 رو دانلود کردم اما وقتی سراغ انتقال فایل ها از پوشه لاینس و آپدیت رفتم خالی بودن، نمیدونم چه اشتباهی در جریان نصب کردم. پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم

  1. سلام. این فایلها در داخل فایل زیپ شده وجود دارند. مجدد آن فایل زیپ شده اولیه را از حالت فشرده خارج نمایید.
   توجه شود که بعضی وقتها، آنتی ویروس ویندوز 10، فایل کرک را به عنوان ویروس شناخته و پاک می کند. در این حالت به تنظیمات آن مراجعه کرده و این فایل را مجاز اعلام نمایید.

 101. سلام
  در مرحله 13 برای من لایسنس کی وجود نداره که بخام با دابل کلیک کد بگیرم. ما هر رو که بود دابل کلیک کردیم اما کد به ما نداد. مشکل از کجاست؟

  1. سلام. همانگونه که در تصویر مرحله 14 دیده می شود، فایل License Key از نوع نرم افزاز نوت پد بوده و وقتی باز شود، سریال نامبر داخل آن فایل نوشته شده است.

 102. سلام وقت بخیر من spss22 را در ویندوز ۷ خود نصب کردم ولی در مراحل نصب اصلا نیاز به استفاده از کرک و کد لایسنس نشد. یکسری از مراحل رو برای من نیاورد. الان شروع به کار با نرم افزار کرده ام. با توجه به نظرات برخی دوستان در مورد اشتباه بودن نتایج و درست نصب نشدن، میخواستم بدونم از کجا میتونم از درست برآورد کردن نتایج توسط نرم افزار، مطمئن بشم چون امکان وارد کردن اطلاعات در دستگاه دیگر و مقایسه با آن را ندارم. از کجا بهمم نرافزار در کامپیوتر من درست نصب و اجرا میشه؟ یا نیازی به شک من نیست؟ با تشکرات فراوان

  1. سلام. اگر نرم افزار باز می شود و شما می توانید از آن خروجی بگیرید، هیچ مشکلی وجود ندارد. اگر نرم افزار مشکلی داشته باشد اصلا خروجی نمیدهد.

 103. سلام وخسته نباشید
  ممنونم از ارائه نرم افزار و فیم و تصاویر نصب

 104. سلام و وقت بخیر
  چندبار سعی کردم ورژن ۲۶ را دانلود کنم متاسفانه لینک کار نکرد.
  ممنون میشم بعد از درست کردن لینک اطلاع رسانی کنید.

  1. سلام. الان تست کردم. لینک دانلود سالم است و پر قدرت. توجه شود که گاهی ممکن است در اینترنت اختلالاتی باشد یا اینکه از سمت سرورهای ما وقفه هایی باشد. این اتفاق برای کمتر از یک درصد افراد ممکن است رخ دهد.

 105. باعرض سلام و خسته نباشید. من نسخه 22 نرم افزار را مناسب با ویندوز خودم نصب کردم و تمام مراحل نصب را مطابق با دستورات شما انجام دادم. در نرم افزار پس از وارد کردن داده ها، در منوی Analyze و زیر منوی General Linear Model وزیر بخش Multivariate بعد از تعریف متغیرهای مستقل و ثابت ، مدل و …، دکمه OK پنجره فعال نیست، تا بتونم خروجی بگیرم. این مشکل را جدیدا با ورژن 16 پیدا کرده بودم. قبلا تمام مراحل را عیناً انجام می دادم، خروجی جدول تجزیه واریانس را می گرفتم. با خودم گفتم اگه ورژن جدید را نصب کنم، شاید این مشکل برطرف بشه. اما نشد. لطفا راهنمایی بفرمایید. باتشکر

  1. سلام و درود. این مساله ارتباطی با نسخه نرم افزار SPSS ندارد. مساله ای فنی در حین کار با نرم افزار است. ممکن است به علت نوع داده های تعریف شده در مدل یا سایر عوامل مرتبط با آزمون GLM باشد. به منابع آماری مراجعه نمایید.
   اگر نرم افزار ایراد داشته باشد، هیچ نوع خروجی، حتی آمارهای توصیفی را نیز نمی دهد.

 106. با سلام
  من spss22 را دانلود کردم اما در پایان مرحله نصب این error ظاهر میشه:
  Error 1925. You do not have sufficient privileges to complete this installation for all users of the machine. Log on as administrator and then retry this installation.
  میشه لطفا راهنمایی بفرمایید باید چه کار کنم؟

  1. سلام. احتمالا شما دسترسی لازم برای نصب نرم افزار در ویندوز آن سیستم را ندارید. و هیچ نرم افزاری را نمی توانید نصب نمایید. به اصطلاح دسترسی “ادمین” ندارید.

 107. سلام خدمت عزیزاااان
  واقعا دست گلتون سلامت
  بسیا بسیار مفید بود و من این جرات رو پیداکردم که خودم نرم افزار را با کمک راهنماها نصب کنم.. مرسییییییییییییییییییییی

  1. سلام. خواهش. لطف دارید.
   تلاش می کنیم با ویدئوهای آموزشی ای که به زبان ساده و روان در منو محصولات ارائه می کنیم، دوستان را ترغیب کنیم که نه تنها نصب نرم افزار، بلکه اقدام به انجام تحلیل و خروجی گرفتن از نرم افزار SPSS نمایند. یا کمک ویدئوهای آموزشی، کار برای افرادی که به دنبال یادگیری هستند بسیار آسان تر خواهد شد و با صرف زمان کمتر.

  1. سلام. در کمتر از یک درصد اوقات ممکن است اختلالی از جانب سرور ما باشد. اکثرا به اشکالات اینترنت متقاضیان مربوط می شود. مرورگرهای بروز فایر فاکس یا کروم استفاده نمایید. توجه کنید که اگر هنگام دانلود توقف نمود، بلافاصله بر روی گزینه Resume کلیک کنید تا از ادامه شروع به دانلود کند.

 108. با سلام و خسنه نباشید من این نسخه رو دانبود کردم برای ویندوز ۱۰اما نصب‌که میکنم unistalمیشه و نصب نمیشه چیکارش کنم؟؟

  1. سلام. به 64 یا 32 بیتی بودن ویندوز خود و نرم افزار دانلودی دقت کامل داشته باشید. در ابتدای فیلم آموزشی نحوه نصب بر روی ویندوز 10 این نکته تشریح شده است.

  1. سلام. بله قابل نصب هست. اما توصیه می کنم نسخه 22 را نصب کنید. اینطوری احتمال تداخل و ناهماهنگی نرم افزاری کمتر است.

 109. با سلام من نسخه 26 برای 64 بیت رو دانلود کردم و تمام مراحل رو طبق ویدیوی آموزشی رفتم جلو ولی برای من وقتی که نصب آغاز میشه تا نصفه میره بعد پیام می آد که source not found . ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام .
   1- دقت کنید که فایل دانلود شده را در فولدری با نام فارسی نگذارید که به احتمال 95 درصد هنگام نصب با خطا روبرو خواهید شد.
   2- حجم فایلی که دانلود کردید را با حجم اعلام شده در سایت کنترل کنید. احتمالا دانلود با نقص همراه بوده. به دلیل سرعت اینترنت، در خصوص فایلهای زیپ این اتفاق گاهی رخ می دهد.

 110. سلام روز بخیر من دانشجو کارشناسی پایان نامه دارم…موضوع من درمورد بررسی وضعیت اجتمعی اقتصادی و کیفیت زندگی… است؟تعریف عملیاتی متغیرهای موضوع پایان نامه م رو بلد نیستم میشه راهنمایی م کنید

 111. سلام. پس از نصب نسخه 26 مطابق با راهنمای نصب و فعال کردن برنامه در صفحه خوشامدگویی برنامه اعلام میکنه که SPSS اکسپایر شده و بزودی از کار می یوفته. این اخطار در فیلم آموزشی شما هم قابل مشاهده هست. میخواستم بدونم آیا بعد از چند روز امکان از کار افتادن برنامه وجود داره و اگر بلی برای رفع این مشکل چه راه حلی پیشنهاد می دید؟

  1. سلام. نه از کار نمی افتد. اگر طبق فیلم و راهنمای نصب، کرک کردید، دیگر مشکلی نخواهد بود. مادام العمر میشه

 112. با سلام.
  از صبر و شکیبایی تان در پاسخ به سوالات دانش پژوهان لذت بردم. برایتان آرزوی موفقیت دارم. به دنبال نسخه 16 اس پی اس اس بودم که از سایت تان برداشتم خدا کنه بتونم درست نصبش کنم. ممنون

 113. سلام من مراحل رو کامل جلو رفتم فقط واسه ISERVRC راست کلیک که میکنم گزینه کپی رو نمیاره چرا؟

  1. سلام. شاید دسترسی admin به ویندوز خود ندارید که گزینه راست کلیک غیر فعال است. بهرحال مساله از جانب تنظیمات سیستم شماست

 114. سلام و عرض ادب
  بنده مراحل نصب نسخه 26 برای ویندوز ده 64 بیت رو انجام دادم ولی پیغام IBM SPSS Statistics las expired and will stop functioning soon رو میده، اشکال از کجاست؟ فایل های لایسنس رو در محل های گفته شده کپی کردم، نرم افزار رو هم از سایت soft98 دانلود کردم
  ممنون

  1. سلام. بهر دلیلی نرم افزار به درستی کرک (قفل شکسته) نشده است. به راهنمای نصب مجدد مراجعه نمایید.

 115. خیلی ممنون ، خیلی خوب بود، فقط من تا آخرش رفتم جایی که گفت یه کد برات ایمیل میکنیم من نت ام قطع شد بعد سیستمم خودبخود راستارت شد و وقتی بازش کردم نصب شد و مشکلی باهاش نداشتم. اینکه بعدا مشکل ساز نمیشه؟ کلا همه مراحل اوکی بود تا آخرش. بعد فیلم و عکسها با هم همخوانی ندارن. دو روش متفاوتن انگار

  1. اگر هنگام خروجی گرفتن از نرم افزار مشکلی ندارید، انشاءالله دیگر مشکلی پیش نخواهد آمد.
   فیلم مربوط به نصب بر روی ویندوز 10 است ، اما عکس ها مربوط به نصب روی ویندوز 7.

 116. با سلام من نسخه۲۶ رو دانلود کردم و ویندوز کامپیوترم ۷ هستش و برنامه رو که باز میکنم رمز میخواد اگه ممکنه به من رمزشو بدین خیلی ممنون میسم استتدم تکلیف گفته

  1. سلام. وفق راهنمای نصب نسبت به کرک نمودن برنامه (شکستن قفل نرم افزاری) اقدام کنید

 117. سلام وقت بخیر
  فایلی که گفتید کپی کنیم و در محل نصب نرم افزار پیست کنیم اصلا گزینه کپی برایش نمی آید چیکار کنم؟؟

  1. سلام. نیمدانم. به دلیل تنظیمات امنیتی ویندوز است ظاهرا یا اینکه دسترسی شما به ویندوزتان Admin نیست.

 118. سلام من نمی تونم فایل spss26 رو دانلود کنم،این پیغام میاد
  This file can’t be downloaded securely
  چیکار کنم؟؟

  1. سلام. به دلیل اشکالات سرور سایت مان ممکن است گاهی چنین خطایی دیده شود. در مراجعه بعدی انشاءالله حل میشه
   یا اینکه از سایر سایتها این برنامه را دانلود کنید.

 119. سلام ببخشید من همه مراحل نصب ورژن ۲۲ و ۳۲ بیت روی ویندوز ۷ رو تا آخر میرم جلو و نصب هم میشه کاملا برنامه ولی بعد ری استارت شدن کامپیوتر وقتی میخوام برنامه رو باز کنم کلی طول میکشه و بعد هم پیام general network error inet:local computer رو میده و باز نمیشه..
  اگه میشه راهنماییم کنید

 120. درود و سپاس از آموزش نصب فوق العاده اتون واقعا مرحله به مرحله و خیلی راحت تونستم نصبش کنم نرم افزار رو و بی نهایت سپاسگزارم. امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

 121. سلام و وقت به خیر
  من نسخه ۲۶ رو نصب کردم. اما کد لایسنس رو که میزنم میگه نامعتبر و قبول نمیکنه.

  1. سلام . برای نسخه 26 بایستی وفق راهنمای نصب برنامه را کرک کنید

 122. سلام ممنون از توضیحات دقیق تون برای نصب نرم افزار.
  متاسفانه بنده در هنگام نصب در مرحله کپی کردن لایسنس پیام Replace برای من نمیاد. به همین دلیل پس از نصب برنامه به طور کامل اجرا نمیشه.
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

  1. سلام. این که پیام Replace نمی آید، نشان می دهد آنرا در جای صحیح کپی نمی کنید. به راهنمای نصب و محل دقیق کپی کردن این فایل مجدد مراجعه نمایید.

 123. سلام و وقتتون بخیر کد لایسنس رو چند یار به دقت کپی و paste کردم اما باز میگه که کد درست نیست

 124. با سلام من spss22رو نصب کردم بعد تموم شدن مراحل سیستم من خاموش و دوباره شدن شد. مشکا از چیه؟

 125. با سلام و خسته نباشید بسیار سپاسگزارم آموزش شما عالی بوو و من تونستم برنامه رو نصب کنم .وسوال اینکه spss 16 با 22 یا 26 تفاوتی ندارن؟

  1. سلام. لطف دارید. قاعدتا نسخه های جدیدتر محیط کاربری زیباتری دارند و بر روی ویندوزهای جدید بهتر کار می کنند. اما از نظر خروجی ها و نوع آزمونها و نتایج و نکات فنی، تغییر خاصی رخ نداده است.

  1. سلام. توجه کنید که در نسخه 22 این فایل وجود دارد نه در نسخه 26. هنگام مشاهده راهنمای نصب، به نسخه ای که دانلود کرده اید، دقت داشته باشید.
   یا ممکن است آنتی ویروس ویندوز آنرا به عنوان فایل نامناسب شناسایی کند و حذفش کرده باشد. به تنظیمات آن مراجعه و این فایل را مجاز اعلام نمایید و به حالت اول برگردانیدش

 126. سلام و روز بخیر.
  من نرم افزار را با آموزش های خوب شما به راحتی نصب کردم.فقظ در قسمت license وقتی روی گزینه iservre راست کلیک می کنم اصلا گزینه copy فعال نیست.به نظرتون علتش چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام. ممکن است دسترسی ادمین در ویندوز تان نداشته باشید یا اینکه تنظیمات امنیتی سخت گیرانه بر روی سیستم کامپیوترتان برقرار شده باشد

 127. سلام و وقت بخیر
  من تمامی مراحل رو طبق اونچه درسایت نوشته شده انجام میدم ولی باز هم کدش تایید نمیشه
  البته فایل lservrc در محل نصب نرم افزار موجود نبود و من فقط اونجا کپیش کردم

  1. سلام. از اینکه می گویید فایل در محل نصب نبوده از قبل، می شود حدس زد که مسیر نصب نرم افزار را به درستی انتخاب نکردید.

  1. سلام. اگر منابع سیستم تان کم نباشد، همین نسخه 26 می تواند مناسب باشد.

 128. سلام و روز بخیر.
  نرم افزار را با آموزش های خوب شما به راحتی نصب کردم.
  ممنون از توضیحات کامل و سایت خوبتون.

 129. سلام. وقت بخیر. متاسفانه روی هر آیتم نصب برنامه spss میزنم اتفاقی نمیفته با علم به اینکه ویندوز بنده 10 هست و فیلم آموزشی را هم مطالعه کردم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام. آیا فایل نصب برنامه را دانلود کرده اید؟ اگر بر روی لینک کلیک می کنید، دانلود نمی شود، بر روی لینک راست کلیک و save as . .. را انتخاب کنید تا دانلود انجام شود (یا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید).
   فایل دانلودی نیز به صورت zip شده است که بایستی از حالت فشرده خارج کنید. مابقی مراحل وفق فیلم آموزش نصب است.

 130. سلام خیلی ممنون بابت اموزش نصب نرم افزار .با دیدن ویدیوی اموزشیتون به راحتی تونستم نرم افزارو روی سیستمم نصب کنم.عالییی بود.

  1. سلام. اگر بر روی لینک کلیک می کنید، دانلود نمی شود، بر روی لینک راست کلیک و save as . .. را انتخاب کنید تا دانلود شروع شود
   یا از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

 131. سلام. من بعد از اینکه کد لایسنس رو کپی میکنم ارور میده مینویسه failed آنتی ویروسمم غیر فعاله و اسم فایل هم فارسی نیست مشکلش چیه؟

  1. سلام. مراقب باشید هیچ کاراکتر اضافی همراه کد کپی نشود. مثلا ممکن است یک Spsce (فاصله خالی بین کلمات) را نیز همراه آن کپی کرده باشید.

 132. سلام داده ها رو وارد کردم ولی میخام میانگین بگیرم نرم افزار کاری نمیکنه میشه راهنمایی بفرمائید

  1. سلام. ابتدا بایستی داده وارد نرم افزار کنید تا بتوانید خروجی بگیرید. یا اینکه نرم افزار یا خراب شده است یا کامل نصب نشده است.

 133. سلام
  من قبلا نرم افزار رو از همین سایت دانلود اما مجبور شدم سیستم رو ریکاوری کنم الان می خوام برنامه رو دوباره نصب کنم نمی تونم کد رو فراموش کردم امکان دسترسی به کد هست

  1. سلام. امکان دانلود فایل lservrc برای نسخه 26 و همچنین فایل های License Key و lservrc برای نسخه 22 نرم افزار اس پی اس اس، به صورت جداگانه و فارغ از فایل نصبی اصلی که حجم زیادی دارد، در این صفحه فراهم گردید.

 134. سلام، سایت بسیار بسیاار مفید و عالی دارید.ممنون از اموزش های عالی تون و ممنون برای سایت مفیدتون. خدا قوّت

  1. سلام. لطف دارید. خوشحالیم که مورد استفاده شما بزرگواران قرار گرفته است. انشاءالله بتونیم نواقص را کاهش و دامنه آموزشهای خود را گسترش بدیم

 135. با سلام
  برنامه ی 22 را دانلود کردم اما تا هنگام نصب تا نصفه می ره و بعد دیگه ادامه نمی ده. مشکل از کجاست؟؟ ممنون می شم راهنمایی کنید. نسخه ی دیگه ای رو هم گرفته بودم همین مشکل رو داشت.

  1. سلام. ممکن است سیستم تان کند باشد و نصب برنامه زمان بر باشد. یا اینکه تداخلی با برخی نرم افزارهای دیگر دارد.
   به پیغام ها و اخطارهایی که سیستم می دهد دقت کنید و آنها را ترجمه کنید

  1. سلام. در مرورگر کروم گاهی این مشکل پیش میاد. روی لینک راست کلید و بعد دانلود کنید یا اینکه از فایرفاکس استفاده نمایید.

 136. سلام خسته نباشید. من نسخه 22 نرم افزار spss را از سایت شما نصب و داده های پرسشنامه ها را در آن پر کردم و جدول فراوانی و نمودار میله ای هم رسم کردم . اما برای ترسیم نمودار دایره ای که قابلیت نوشته شدن درصد ها روی نمودار بصورت اعشار وجود ندارد و فقط اعداد صحیح به صورت رند نمایش داده می شود. لطفا راهنمایی بفرمایید. یا نسخه دیگر که قابلیت نمایش اعداد اعشار داشته باشد نصب کنم؟

  1. سلام. بر روی اعداد نمودار دابل کلیک نموده و در تنظیمات اعشاری داده ها، تعداد اعشار مد نظر خود را وارد کنید.

 137. سلام . البته نسخه 26 نرم افزار اس پی اس اس را هم دانلود کردم اگه قابلیت نمایش اعداد اعشار را داشته باشه این سوال پیش میاد که برای نصب نسخه 26 آیا نسخه قبلی 22 بوده باید حذف بشه یا حذف نکنم مشکلی پیش نمیاد؟ ممنونم

  1. سلام. قابلیت نمایش اعداد اعشار در تمام نسخه های spss هست و اگر مشکلی هست از جایی دیگر است. پس لازم به نصب نسخه جدید نیست.
   برای نصب یک نسخه جدید از spss، ابتدا نسخه قبلی را uninstall کنید.

   1. iservrc رو وقتی میخوام کپی کنم گزینه کپی برام نمیاد میشه بگید چه مشکلی هست؟

    1. نمیدانم . شاید به خاطر تنظیمات سخت گیرانه امنیتی سیستم تان باشد یا اینکه دسترسی ادمین به ویندوز نداشته باشید.

 138. سلام خداکنه جوابمو بدید من نصب کردم اس پی اس اس 19رو در مرحله ی اخر میخوام license رو پیدا کنم نیست هرچی میگردم خواهشا بگید کجاست رو نصب موندم

  1. سلام. ما نسخه 19 را نداریم متاسفانه. از همین جا نسخه جدیدتر را دانلود کنید. و با توجه به آن نسخه، راهنمای نصب را ملاحظه نمایید تا انشاءالله به سلامتی نرم افزار را نصب و استفاده کنید

 139. سلام من نسخه ۱۶ رو رو ویندوز ۷ نصب کردم اما اجرا نمیشه میشه راهنمایی بفرمایید؟ممنون

  1. سلام. چه خطایی میده؟
   فوقش آنرا از نصب خارج و نسخه جدیدتر را نصب کنید.

 140. سلام خدمت شما من از چند جا دانلود کردم ولی همش درست نصب نمیشد و از اینجا نصب کردم و شد:)))) خداخیرتون بده نکته مهمش هم اجازه ندادن به نصب پایتون بود خیلی ممنون ازشما

  1. سلام. بله مشکلی نیست. اما اگر سی پی یو و هارد تان کم است و سیستم قدیمی است، نسخه پایین تر نرم افزار را نصب کنید.

 141. سلام
  میخواستم بدونم این نرم افزار فقط برای ویندوز 7و10 هستش؟
  آیا روی ویندوز 8 هم نصب میشه؟

 142. سلام
  یک سوال راجب نصب نرم افزار : در آموزش تصویری نصب نرم افزار مرحله ی ۱۳ نوشته بود باید سریال رو از توی فایل License Key کپی کنیم و در کادر قرار بدیم ولی من داخل فایلی که از سایت دانلود کردم فایلی با اسم License Key ندیدم .
  حالا فایل License Key را جداگانه در سایت است که دانلود کنم ؟؟

  1. سلام. به شماره نسخه ای که دانلود کرده اید دقت کنید. در نسخه 26 فایلی به نام License Key نداریم. بلکه در نسخه 22 این فایل موجود است.
   برای نسخه 26 فیلم راهنمای نصب هست و برای نسخه 22، راهنمای نصب به صورت عکس در سایت آمده
   آنتی ویروس ویندوز (ویندوز دیفندر) این فایل را پاک کرده است. وارد تنظیمات آن شوید و از بخش تاریخچه، فایل را برگردانید.
   قبل از نصب نرم افزار، آنتی ویروس را غیر فعال کنید یا اینکه به پیام آن توجه نمایید.

 143. سلام و وقت به خیر
  به من این خطا رو داد مشکل از کجا هست من همه چیز رو طبق توضیات رفتم
  Install license code. (9DNCAF2O3QVDV7FBIO696OO6GWLNXZPPRYT…)
  Failed to add license to ‘lservrc’.

  Make sure you have write access.

  * * * End Of Transaction. * * *
  One or more codes failed. Click “Next” to correct a failed code.

 144. سلااام روز بخیر
  من فایل License Key هر چقدر سرچ میکنم توی فولدر ها نیست.
  لطفا راهنمایی کنید نصب و کامل کنم

  1. سلام وقتتون بخیر.
   بله این سوال منم بود اما از تو خود WinRAR وقتی فایل های مورد نظرتون رو علامتگذاری کردین بالای صفحه Extract to رو بزنید لیت درایوهاتون میاد بالا، و مثلا درایو F رو انتخاب کنید و اوکی بود بزنید.
   بعد برید تو درایو F و از اونجا کپی کنید.

  2. سلام. License Key در فایلهای نصبی نسخه 26 وجود ندارد. بلکه نسخه 22 است که این فایل را دارد. به شماره نسخه دقت داشته باشید.
   نکته دیگر اینکه قبل از نصب نرم افزار، آنتی ویروس را غیر فعال کنید یا اینکه به پیام آن توجه نمایید.

 145. سلام روز بخیر.
  واقعا عالی توضیح دادید من تمامی مراحل رو همزمان با صحبت های شما اجرا کردم و نصب شد.
  فقط یه مساله اینکه من اون قسمتی که گفتید تیک پایتون رو بردارید، برنداشتم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد و برنامه برام نصب شد.

  1. سلام. لطف دارید. در برخی سیستم ها به مشکل می خورد. ضمن اینکه نیازی به پایتون نیست و فقط فضای سیستم را اشغال می کند.

 146. سلام و روزتون بخیر
  ممنون از شما بابت راهنمایی هاتون
  یک سوال داشتم ، بنده ورژن ۲۶ رو تماما به همون روش ویدیو آموزشی نصب کردم و مشکلی پیش نیومد ، اما موقعی که باز کردم نرم افزار رو تو صفحه خوش آمد گویی پایین صفحه نوشته : IBM SPSS Statistics has expired and will stop functioning soon ، این متن تو فیلم آموزشی هم دیده میشه وقتی نرم افزار رو باز میکنن ، میخواستم بدونم مشکلی نداره و بعدا به مشکل بر نمیخوره ؟ ممنون

 147. با سلام و احترام
  من نرم افزار 26 را نصب کردم نوع 64 بیتی ، طبق فیلم آموزشی تا مرحله باز شدن صفحه خوش آمد گویی اما بجای صفحه اصلی یک اخطار مبنی براینکه برای به یک سرور محلی وصل بشه میاد . امکان داره راهنمایی بفرمایید .

  1. سلام بر شما. احتمالا کرک (شکستن قفل نرم افزار) بخوبی انجام نشده یا موفقیت آمیز نبوده. اگر مرحله ای از قلم نیفتاده و این پیام میاد، این را از نصب خارج و نسخه دیگری را نصب کنید.

 148. ممنونم از شما، با ویدیوی آموزشیتون به راحتی تونستم نرم افزارو نصب کنم

 149. سلام وقتتون بخیر
  من برنامه spss22رو نصب کردم و داده هایم را نیز وارد کردم ، وقتی اقدام به محاسبه آلفای کرونباخ می کنم در جدول حاصل از آلفای کرونباخ ، درصد آلفا 00 می شود ، میخواستم بدانم که علت این مشکل چیست؟ امکان دارد به دلیل اشکال در نصب این نتیجه حاصل شده باشد؟؟؟؟
  مشکل در ورود داده های بنده نیز چون من از فایل های spss آماده هم استفاده کردم و مجدد نیز نتیجه ی آلفا 00 می شود.

 150. سلام موقع خارج کردن فایل از حالت زیپ رمزمیخواد . من مطابق با ویندوز هم دانلود کردم و تاحالا هم این برنامه روی سیستم نصب نبوده. رمز چیه؟ ممنونم

  1. سلام. عجیبه. چون فایل نصب نرم افزار که از روی سرورهای ما دانلود میشود، هیچ گونه رمزی ندارد.

 151. سلام خداقوت
  من نسخه ۲۶و ۶۴بیتی دانلود کردم همه مراحل رو پیش رفتم ولی در فایل لایسنس فقط یه فایل به نام readme وجود داره و تو کل فایل زیپ دانلودی iservrcنداره و اجرای برناگه با خطا مواجه میشه

  1. سلام. آنتی ویروس ویندوز این فایل را به محض اینکه از حالت فشرده خارج کردید، پاک کرده است.
   آنتی ویروس را غیر فعال کنید و مجدد فایل زیپ شده ار از حالت فشرده خارج نمایید. یا اینکه جداگانه، فقط فایل کرک را از این صفحه دانلود نمایید.

 152. با سلام
  من بر اساس فیلم آموزشی نصب مرحله به مرحله و با دقت نصب را انجام دادم اما نرم افراز بر روی سیستم من باز نمی شود یکبار گزینه ی ریپیر را هم زدم تا اگر مشکلی دارد بر طرف شود اما باز هم کار نمی کند.
  ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام. شاید تداخلی با سایر نرم افزارها دارد. از نصب خارج و نسخه دیگری را امتحان کنید.

 153. سلام، وقت بخیر.وقتی ورژن 16 رو نصب میکنم محدودیت متغیر داره.بیشتر از 41تا داده وارد نمیشه. وقتی ورژن 26 نصب میکنم، طبق فیلم که پیش میرم اون مرحله که بابد لایسنس رو کپی کرد، واسه من اصلا گزینه کپی نمیاد…لطف میکنین راهنماییم کنین…..سپاسگذارم.

  1. سلام. داشتن محدودیت تعداد متغیر در نسخه 16 را تا بحال نشنیده بودم. احتمالا برنامه spss بر روی سیستم شما تداخل با سایر نرم افزارها دارد.

  1. سلام. از فیلم نصب روی ویندوز 10 الگو بگیرید و روی ویندوز 8 نصب کنید. یا اینکه فایل راهنمای نصبی که داخل فایل دانلودی هست را با دقت مطالعه کنید. نصب spss کار سختی نیست.

 154. سلام و عرض تشکر-در ویندوز 10 ورژن 22و24و26 هرکدام نصب میکنم پیام “Attempt to connect to a remote server failed inet: local computer” ظاهر شده باز نمی شود.فایروال خاموش است و آنتی ویروس هنگام نصب غیرفعال شده است.تمام مراحل کپی لایسنس و دیگر فایلهای آپدیت بدقت در فولدر نصب کپی شده است.فعلا ورژن 16 رو نصب کردم و مشکلی ندارد.در سایت IBM هم چنین نوشته شده است.https://www.ibm.com/support/pages/attempt-connect-remote-server-failed-inet-local-computer-error-when-launching-spss-statistics
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.امکان نصب جدید ویندوز نیست چون برنامه نصبی زیاد دارم.

 155. سلام
  من هر کاری میکنم نرم افزار برام دانلود نمیشه چیکار باید بکنم؟

  1. درود بر شما
   یه نرم افزار دانلود منیجر نصب کنید
   بعدش کلیک راست کنید روی لینک دانلود نرم افزار SPSS
   سپس دانلود با دانلود منیجر را بزنید براتون دانلود میشه

   1. سلام. ممنون از توضیحات تان. الحمدلله مساله لینک دانلود حل شد.

  1. سلام . نرم افزار سنگینی است و موقع باز کردن کمی زمان می برد. اگر سیستم تان خیلی قدیمی است، نسخه 16 را نصب کنید.

 156. سلام و و قت بخیر . من وقتی فایل iservrc را در محل نصب نرم افزار پیس میکنم قبلا همچین فایلی وجود ندارد که بپرسد ایا جایگزین کنم . و بعد هم که سریال نامبررا وارد میکنم میگه در ادد کردن این سریال به فایل iservrc مشکل وجود دارد . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

  1. سلام. مسیر نصب به درستی انتخاب نشده است که از قبل چنین فایلی وجود ندارد. یا اینکه آنتی ویروس را از قبل غیر فعال نکرده اید.

 157. با سلام
  بابت قراردادن فایل دانلود و همچنین ویدیوی توضیحات نصب بر روی ویندوز ۱۰ بسیار متشکرم
  به سادگی و براحتی برنامه دانلود و نصب شد.
  متشکرم از زحمات تیم شما

  با احترام

  1. سلام. لطف دارید. با آرزوی موفقیت برای شما و توسعه علمی برای کشور عزیزمان.

 158. سلام من در پروسه ی نصب برنامه برام ارور error writing a file: میده باید چیکار بکنم ممنون

  1. سلام. ممکن است دسترسی شما به ویندوز کامل نباشد، یا درایوی که قصد دارید بر روی آن نصب کنید، پر شده باشد. وضعیت حافظه درایو C ویندوزتان را کنترل نمایید.

 159. با سلام، من وقتی میخواهم اطلاعات را وارد کنم، با این پیام مواجه میشم:maximum number of variables exceeded.
  همچنین اون لاین بالای صفحه که ابزار ها هستن برام نمایش داده نمیشه.مشکل از کجاست؟
  در نسخه ی 26

  1. سلام. دقیقا نمیدانم . احتمالا برنامه خراب شده است. از نصب خارج و نسخه دیگری را نصب کنید. یا با نرم افزار دیگری تداخل دارد.

 160. سلام من برنامه رو دانلود کردم نسخه ۲۶ رو وقتی میخوام باز کنم به من ارور میده مول نسخه ۲۲ و میخواد کد وارد کنم چیکار باید کنم

 161. سلام وقت بخیر .ممنون ازتوضیحات دقیقتون ولی ببخشید قسمت lservrc کپی نمیاره ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم؟

 162. سلام من این مراحلی که گفتید انجام دادم به ترتیب سیستمم خاموش روشن شد بعدش دیدم روی صفحه دسکتاپم نیومده چجوری باید ازش استفاده کنم پس

  1. سلام. قسمت برنامه های ویندوز را ببینید تا این نرم افزار را پیدا کنید. یا اینکه spss را در بخش جستجوی برنامه ها تایپ کنید تا بیاد. اگر نبود نشون میده نصب نشده، چون خاموش روشن شدن سیستم جزء مراحل نصب نیست.

 163. سلام معلمی هستم نیازمند نصب spss ویندوزم 7 است اما متاسفانه بعد نصب از سایت شما پیام می ده license key می خواهد وقتی ایمیل دادم و رفتم برای همان لایسنس شما دادید دیذم کاملا صفحه نرم افزار بسته می شود و هیچ sheet را برای تحلیل نمی بینم چکار کنم؟ عیب از کامپیوتر من است؟

  1. سلام. نه عیب از سیستم شما نیست، بلکه نرم افزار کرک نشده و قفل آن فعال است.
   license key در داخل فایل نصبی ارائه شده است، آنرا وارد کنید. یا اینکه وفق آموزش نصب نسبت به کرک کردن نرم افزار اقدام نمایید.

 164. سلام ممنون بابت برنامه
  من نصب کردم،فایل license هم کپی کردم، ولی فایل آپدیت نمیدونم از کجا دانلود کنم
  میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. سلام. داخل همون فایل زیپ دانلود شده وجود دارد. به راهنمای نصب مراجعه کنید.
   بهرحال اگر بدون آپدیت مشکلی در کار با نرم افزار ندارد، از نرم افزار استفاده کنید.

 165. با سلام و عرض تشکر بابت نرم افزار
  من نسخه22 را نصب کردم اما نوار منو و نوار ابزار در بالای اون نمیاد.چطور می توانم این دو نوار را فعال کنم؟نوار منو فقط فایل ویو و کاستم دارد

  1. سلام. با این اوصاف به نظر میاد نرم افزار به درستی نصب نشده و تداخل داره با سیستم تان. نسخه های دیگر را امتحان کنید و در جزئیات مراحل نصب دقت زیادی داشته باشید.

 166. سلام،وقت شما بخیر ،سپاس از زحمات شما،نسخه 26 را نصب کردم تمام مراحل انجام شد ولی قسمت کپی کردن فایل اپدیت در محل اصلی را که میخوام انجام بدهم این پیام میاد u need permissionدر صورتی که برای کپی فایلiservrc مشکلی نداشتم ،چرا اینطوریه؟

  1. سلام. اشکال ندارد، اجازه می خواهد ویندوز که کپی را انجام دهد. این اجازه را با زدن دکمه OK بدهید تا کپی انجام شود.

 167. سلام وقت بخیر من همه مراحلی که گفته بودید رو انجام دادم ولی برنامه رو که اجرا میکنم درست نصب نشده؟

 168. سلام من تا حالا چندین بار انواع spss هارو نصب کردم از ۱۶ تا ۲۶، اما هر بار error 7001 یا همون License میده، لطفا راهنمایی کنید دیگه نمیدونم چه کار کنم.
  در ضمن هر بار هم مسیر نصب رو طبق راهنما انجام میدم

  1. سلام. مساله در همان کرک کردن نرم افزار نهفته است که در یک جایی بخوبی انجام نمی شود. رعایت جزئیات خیلی مهم است. متن پیغام های ویندوز را با دقت مطالعه کنید.
   نمیدونم، شاید ویندوزتان نسخه اصل باشد و به نوعی اجازه نصب برنامه های غیر اصل را نمیده

 169. سلام من قبل از سایت شما چندین بار تلاش کردم و نتونستم.خواستم ازتون تشکر کنم سایتتون عالیه

  1. سلام. بزرگوارید.
   همین که در جایی بتوانیم کمکی هر چند خیلی کوچک به دانشجویان عزیز داشته باشیم، باعث افتخار است.

 170. سلام و عرض ادب . امیدوارم حالتون خوب باشه . نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم . خیلی خیلی خیلیییییییی ممنونم . با کمک اموزش شما تونستم راحت نصب کنم و خیلی کارم ضروری بود و لازم داشتم . امیدوارم خدای مهربان بهترین ها رو بهتون بده .

  1. خواهش میکنم. این کلمات شما به ما روحیه می دهد تا کارمان را بهبود دهیم. برای شما آرزوی موفقیت روزافزون داریم.

  1. سلام. تست نکردم. اما بعید میدونم نشه spss را روی ویندوز 11 نصب کرد

 171. با سلام و عر ض ادب . فایل فشرده نرم افزار sحسس26 را دانلود نمودم ولی در مرحله آخر کرک جهت آپدیت فایل وجود ندارد .

 172. سلام وقت بخیر، من spss نسخه ۲۶ رو نصب کردم طبق فیلم راهنما هم نصبش کردم ولی خطای license رو میده باید چیکارش کنم؟

  1. سلام. این خطا نشان دهنده این است که نرم افزار کرک نشده است. به جزئیات لازم در خصوص کرک کردن آن وفق ویدئوی آموزشی توجه داشته باشید.
   مثلا مسیر نصب نرم افزار را دقت کنید.

 173. سلام .بنده مراحل نصب رو درست انجام دادم، در مرحله وارد کردن کد به مشکل برخوردم. من پوشه ای به اسم license key پیدا نمیکنم که کد رو ازش کپی و پیست کنم. کمک میکنین لطفا

  1. سلام. عجیبه
   در فایل زیپ دانلود شده برای spss 26، پوشه ای به نام License وجود دارد.
   در فایل زیپ شده برای spss 22 نیز فایل متنی (notepad) به نام License Key هست (فولدر نیست، فایل است).

 174. سلام
  من با توجه به راهنمایی ها فیلم پیش رفتم برای نصب spss26
  اما اخر برای کپی کردن فایلها license دیدم 2 تا از فایلها که پسوند jar دارند زیپ هستند
  آیا بابد extract کنم ؟
  چون هر دو کار کردم باز spss بهم مشکل نرم نبود license داد.

  1. سلام. نه لازم نیست فایلهایی که پسوند jar دارند را اکسترکت کنید.
   خطای لایسنس علت دیگری دارد که اون عدم کرک شدن صحیح نرم افزار است. مسیر نصب را دقت کنید که درست رفته باشید یا جزئیات دیگر که در فیلم نحوه نصب توضیح داده شده است.

 175. سلام من نصب کردم اول ی پنجره اومد username بود
  بعدش orginaziton بود همچین صفجه ای نبود تو توضیحات و فیلم و من همه ی مراحل رو طبق اونچه ک بود انجام دادم ولی قبول نکرد و سایت اورد و کلا رستارت ویندوز رو اورد چیکار کنم

 176. سلام > اینجانب نصب کردم خیلی عالی بود هیچ مشکلی هم پیش نیومد و کامل نصب گردید. در ضمن طبق آموزش تصویری پیش رفتم و عالی بود. ممنون از زحمات و راهنمایی های شما

 177. فایل زیپ رو که باز میکنم مینویسه unexpected end of achive علتش چی هست؟

  1. احتمالا فایل نصبی به صورت کامل دانلود نشده است. حجم آنرا نگاه کنید و با حجمی که ما اعلام کردیم مقایسه نمایید. اگر کمتر بود، مجدد و با اینترنت پر سرعت اقدام به دانلود کنید.

 178. سلام خسته نباشید.من هنگام نصب در مرحله ی پایانی قبل از زدن گزینه ی فینیش تیک رو برنداشتم.حالا بایدچیکار کنم؟

  1. سلام. برنامه spss و فرآیند فعال سازی لایسنس که باز می شود را کلا ببندید و بعد وفق فیلم راهنمای نصب، نسبت به کرک کردن نرم افزار اقدام نمایید.

 179. سلام و ممنون بابت سایت خوبتون و توضیح خوبتون برای نصب نرم افزار SPSS

  1. سلام فایل من ارور 7001میده و میزنه فایل خالی است در حالی ک حجمش همون قبلیه
   هزارو خورده ای خط داده بود ک جای دیگه ای ذخیره نکردم لطفا اگه میشه کمکم کنید

 180. سلام من فايل رو نصب كردم ولي نوارهاي بالا رو كه ميزنم ميگه you must have data in the data editor to complete this action بعد كه روش ميزنم اسم نرم افزار رو ميخاد ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  1. سلام. برای گرفتن خروجی از نرم افزار اس پی اس اس اولین اقدام بایستی ورود داده به نرم افزار باشد تا بتوان خروجی گرفت.
   پیشنهاد می کنم آموزش ورود داده به نرم افزار spss را از منو محصولات سایت دریافت و اولین خروجی های خود را از این نرم افزار آماری معروف بگیرید:
   https://www.spss-iran.com/product/spss-data-entry/

 181. سلام وقت بخیر
  ببخشید این لینک آموزش نصب میگه : The file damaged
  علتش چی هست ؟
  لطفا جواب رو به ایمیل من ارسال بفرمایید .
  ممنون

  1. سلام. احتمالا فایل نصبی به صورت کامل دانلود نشده. حجم فایل را با آن چیزی که ما اعلام کردیم مقایسه کنید.
   مرورگرها هنگام دانلود فایل های zip گاهی به علت کندی اینترنت، هنوز حجم کامل دانلود نشده پیغام میدن که دانلود به اتمام رسیده.

 182. سلام وقت بخیر من نسخه 26 رو طبق مراحل نصب کردم اما وقتی اجرا کردم برنامه باز نشد و این پیام رو داد:
  the application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect. please see the application event log or use the command-line sxstrace.exe tool for more detail.
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. چند بار انجام دادم ولی بازم همین پیام رو داد.

 183. سلام من وقتی میخوام spss22 نصب کنم خطای 1311 میده که نوشته source file not found
  میتونین راهنماییم کنین.

  1. سلام. احتمالا فایل نصبی را در فولدری با نام فارسی قرار داده اید.

 184. سلام وقتتون بخیر. بسیار ممنون از توضیحات کاملتون راجع به نصب برنامه. بسیار کمک کننده بود. ممنونم.

 185. ببخشید به من حین لودکردن نرم افزار این ارور رو میده:
  java vm not found
  c:/progra~2/ibm/spss/26/sratis/26/jre/j9vm/jvn.dll 1% is not a valid win32 application
  در حالیکه کامپیوتر من 64 بیتیه و منم 64 بیتی دانلود کرده بودم:(

 186. درود و وقت خوش. ممنون از زحمات شما عزیزان
  من یه سوالی در باره نصب نسخه 22 اس پی اس اس دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  من تمام مراحل رو طبق آموزش پیش میرم و زمانی که کد رو قسمت کد وارد میکنم و نکست رو میزنم، این ارور میاد:
  Install license code. (9DNCAF2O3QVDV7FBIO696OO6GWLNXZPPRYT…)
  Failed to add license to ‘lservrc’.

  Make sure you have write access.

  * * * End Of Transaction. * * *
  One or more codes failed. Click “Next” to correct a failed code.

  ممنون میشم کمک بفرمایید
  باتشکر

 187. با سلام من نسخه ی 64 بیتی ورژن 26 نرم افزار رو نصب کردم اما وقتی ان را اجرا میکنم از من کد می خواد باید چکار کنم
  کد مگه نباید به صورت پیش فرض وجود داشته باشد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام. این که کد میخواد نشون میده کرک نرم افزار به درستی انجام نشده است. در فیلم نحوه نصب به جزئیات نحوه کرک کردن (شکستن قفل نرم افزاری) دقت داشته باشید.

 188. سلام من نرم افزار 26 را روی ویندوز 10 32بیتی میخوام نصب کنم یه پیغام میده کسی هست راهنمایی کنه؟

 189. باسلام رو ی ویندوز ۱۱پرو میشه نصب کرد
  ویندوز ۱۱ پرو نصب کردم سیستم من جدید هست و تازه گرفتم آیا میشه نصب کرد چون فقط نوشتید ویندوز ۷ و ۹
  واینکه چه نسخه از ویندوز رو نصب کنم بهتر هست ۲۲ یا ۲۶ ؟؟؟

  1. منظورم چه نسخه از spss ؟؟
   الان فایل کرک شده رو باید دانلود کنیم یا لینک بالاییش رو؟؟

 190. من برای 64 بیتی رو نصب کرد فایل کرکی که باید کپی بشه رو کپی کردم ولی باز از لایسنس ایراد گرف و نصب نشد. ی ارور میده که می خواهید داخلل فولدذ 22 ذخیره بشه که گزینه ائامه و رد شدن داشت و من ادامه رو زدم.

 191. خدا خیرتون بده دست شما درد نکنه ممنون از توضیحات و فیلم کامل و خوبتان خیلی مفید بود

 192. سلام برای spss ۲۲. من اون فایل های آپدیت ک میگید ندارم از کجای سایت شما باید نصب کنم
  .فایل رو نصب کردم اما اون آپدیت ها همراهش نیست

 193. سلام وقت به خیر روی ویندوز 11 هم قابل نصب میباشد؟ یا فقط ویندوز های 10 و …؟

 194. سلام
  نرم افزار spss26 رو مطابق فیلم آموزشی نصب کردم.
  از یکسری داده بر اساس دو تیمار میانگین گرفتم که خروجی داد اما بدون محاسبه بود.
  یا بهتر بگم که خروجی میده ولی کاملا ناقص هست. کلا محاسبات و دستورات را انجام نمیدهد.
  ویندوز من 10 نسخه 64بیت هست. مجبور شدم فایل رو حذف و فعلا در حال نصب نسخه 22 هستم.

  1. سلام.
   از طریق دستور زیر مشکلم حل شد.
   تغییر نمایش علامت اعشار در کل اکسل
   در نرم افزار اکسل به مسیر زیر بروید: نسخه ۲۰۰۷ به بعد
   File menu –> Options –> Advanced
   در قسمت Editing options تیک گزینه Use system separators را بردارید و فقط علامت نقطه را بدون پرانتز (.) در قسمتDecimal separator تایپ کنید.

 195. سلام.
  از طریق دستور زیر مشکلم حل شد.
  تغییر نمایش علامت اعشار در کل اکسل
  در نرم افزار اکسل به مسیر زیر بروید: نسخه ۲۰۰۷ به بعد
  File menu –> Options –> Advanced
  در قسمت Editing options تیک گزینه Use system separators را بردارید و فقط علامت نقطه را بدون پرانتز (.) در قسمتDecimal separator تایپ کنید.

 196. سلام تمام مراحل درست انجام شد و نسخه 26 دانلود شد. در هنگام باز کردن برنامه نوار ابزار خود برنامه نمیاد و support options و license product میاد و همچنین این پنجره باز میشه => 25 command lines 1 errors 0 warnings 1 CPU seconds

 197. بسیار ممنون و متشکرم از فایل آموزشی که برای نصب این نرم افزار در سایت قرار دادین. ممنون دمتون گرم

 198. با سلام ممنون از راهنمایی کاملتون من تونستم SPSS 26 رو روی ویندوزم نصب کنم. امکان داره فایل نصبی برای مک بوک هم بذارید متشکرم

 199. با سلام و سپاس من فایل روی مک بوک دانلود کردم اما نمیتونم نصب کنم امکان داره راهنمایی بفرمایید

 200. سلام
  نصب کردم و شروع آموزش کار با نرم افزار با کمک ویدیو ها، امید که موفق شوم. متشکرم از شما

 201. با سلام ببخشید داخل فایلی که من دانلود کردم، فایلی به نام LICENSE KEY نداشتم. چکار باید بکنم؟

 202. با سلام و خدا قوت
  از اینکه فیلم نصب نرم افزار را داخل سایت قرار دادین بسیار متشکرم. خیلی راحت و آسان گام به گام همراه توضیحات فیلم پیش رفتم و با موفقیت برنامه را نصب کردم. در صورتی که قبل از آن از سایت های دیگه برنامه رو دانلود کردم ولی موفق به نصب نشدم
  از راهنمایی شما متشکرم

 203. سلام وقت بخیر
  سپاس از توضیحات کاملتون
  نرم افزار به راحتی نصب و اجرا شد
  با تشکر

 204. سلام وقت بخیر
  بعد از انجام تمام مراحل نصب نرم افزار spss v26 برای باز کردن نرم افزار ارور زیر رو دارم:
  Attempt to connect to a remote server failed inet:
  Local computer:0
  ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل کجاست

 205. سلام من نصب کردم تمام مراحل هم که توی ویدیو توضیح داده بودید انجام دادم ولی نرم افزار run نمیشه . با راست کلیک و run as administrator برنامه ارور میده side by side configuration is incorrect. میشه کمکم کنید لطفااااا TT

 206. سلام
  من روش نصب رو با شما جلو رفتم ولی موقع اجرا نرم اقزار باز نمیشه.میشه لطفا سریع راهنماییم کنید؟

 207. من فایل spss26 رو دقیقا طبق ویدیوی توضیحات مرحله به مرحله نصب کردم اما آخرش licence باز نشد و نرم افزار کامل بالا نیومد
  ویندوزم7 و نسخه۶۴ بیتی هست نمیدونم مشکل چیه چون روی ویندوز۱۰ دقیقا همینکارو انجام دادم و راحت باز شد

 208. سلام روز بخیر. من طبق فیلم آموزشی شما همه مراحل و رفتم رسیدم ب اونجا ک فایل lservrc و باید کپی کنم . گزینه ی کپی برام وجود نداره چیکار کنم ؟

 209. سلام . من طبق فیلم آموزشی شما همه مراحل و رفتم رسیدم ب قسمتی که باید Iservrc و کپی کنم اما گزینه ی کپی ندارم چیکار کنم؟

 210. quia impedit illo ut incidunt vel ducimus architecto harum molestias fugit molestiae. consequuntur ut voluptates voluptatem voluptatem rerum perferendis nesciunt veniam veniam quaerat voluptas ipsa debitis saepe non neque laboriosam accusantium est. rerum autem voluptatem autem ut reiciendis non odio similique qui ut ad voluptatem dolores sapiente corrupti et laudantium.

 211. tempore quia architecto eos aut velit dolorem aut veniam amet quia amet earum non odit officiis aliquid quas qui. et exercitationem maxime accusantium reiciendis autem ullam odio nihil sed iste similique necessitatibus. dolorem aspernatur pariatur est quos autem ea corrupti id ipsa officia omnis illo voluptatem. minima qui reiciendis est deserunt asperiores nostrum dicta aperiam molestias et cumque quo voluptatem. qui et beatae et ullam omnis ut in quae quis est voluptates.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
  0
  سبد خرید شما
  سبد خرید شما خالی استرفتن به فروشگاه