مشاوره تلگرامي spss

تلگرام و امکانات آن برای مشاوره spss

به نظر می رسد ارائه مشاوره نرم افزار اس پی اس اس از طریق تلگرام، یک روش بسیار عالی و کارا می باشد. تلگرام می تواند مشکلات و سوالات شما در زمینه کار با این نرم افزار محبوب را برطرف نماید. سوال شما می تواند از نصب و راه اندازی این نرم افزار یا ورود داده ها در آن شروع شود و تمام آزمون های آماری و نحوه تفسیر خروجی ها را شامل شود.

با همه گیر شدن تلگرام در بین ایرانیان و امکانات بسیار خوب آن در انتقال سریع عکس، فایل های متنی و صوت، به کمک این وسیله ارتباطی به خوبی می توانیم به شما محقق و دانشجوی گرامی مشاوره بدهیم. و راه حل پیشنهادی خویش را برای باز کردن گره پایان نامه یا مقاله شما ارائه نماییم.

با ارسال پرینت اسکرین از نحوه خروجی گرفتن از spss و در کنار آن ارسال فایل، شما به روشنی می توانید به راه حل تحلیل فصل چهارم پایان نامه خویش پی ببرید.

البته بهتر است نسخه دسکتاپ تلگرام را روی کامپیوتر خود نصب نمایید که به راحتی بتوانید ارسال فایل ها و تصاویر را در حین کار با این نرم افزار انجام دهید.

هزینه مشاوره تلگرامی اس پی اس اس

به صورت پیش فرض نمی توان مبلغ مشخصی برای این روش مشاوره اعلام نمود، زیرا به میزان مشاوره درخواستی بستگی دارد.

لازم است با مشاور ارتباط برقرار نمایید و اعلام نمایید که درخواست مشاوره دارید و جزئیات مربوطه را ارسال نمایید. پس از بررسی، در گام اول هزینه مشاوره اعلام می گردد و در صورتی که توافق حاصل شد، آنگاه پس از واریز هزینه توسط محقق یا دانشجوی محترم، این خدمات ارائه می گردد.

بهرحال بدیهی است که هزینه مشاوره از طریق تلگرام مناسب تر از انجام تجزیه و تحلیل توسط خود ما می باشد. ضمن اینکه در نهایت این خود شما هستید که کار را با راهنمایی ما به انجام می رسانید و هر آنچه لازم است را آموخته اید.

البته برای افرادی که در مواقعی خاص با کمبود وقت شدید روبرو هستند این روش کارایی ندارد.

تماس مستقیم با تلگرام مشاور spss

اطلاعات تماس با تلگرام مشاور به قرار زیر است:

@dehghan_hadise    یا    telegram.me/dehghan_hadise

تلگرام فوق متعلق به خانم دهقان، از پرسنل این شرکت می باشد.

 

سرویس مشاوره تلفنی اس پی اس اس

مشاوره تلفنی spss

بد نیست یادآوری کنیم که در کنار مشاوره تلگرامی، چنانچه دسترسی به تلگرام ندارید یا اینکه سریع تر می خواهید به پاسخ سوال خویش دست بیابید، می توانید گوشی را برداشته و از خط تلفن ثابت خود با خط مشاوره تلفنی این شرکت تماس بگیرید (۹۰۹۹۰۷۱۷۴۳).

توضیحات تکمیلی را در صفحه مربوط به مشاوره تلفنی spss مشاهده نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بسته مشاوره تلفنی و تلگرامی آماری

با خریداری بسته مشاوره زیر از بخش فروشگاه این وب سایت می توانید امکان دریافت مشاوره تلفنی و تلگرامی را همزمان و با قیمت تعیین شده از قبل، دریافت دارید:

بسته مشاوره آماری (تلفنی+ تلگرامی+ ایمیلی)

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

1 پاسخ به مشاوره تلگرامی نرم افزار SPSS
  1. پس تلگرام برا ی مشاوره هم خو به ! الان دیگه همه دارن حتی استاد های ما


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • 4 × یک =

کليک کنيد: پاسخگويي تلگرامی