در منوی محصولات این سایت ویدئوهای آموزشی ارزشمندی با قیمت مناسب در زمینه تحلیل آماری خواهید دید
برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای آماری از طریق لینک پایین صفحات سایت برای ما پیام بفرستید
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با SPSS می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !! …..
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
سوالات خود در خصوص هر مطلبی که در سایت مطالعه می کنید را در بخش دیدگاه (در انتهای مطلب) درج نمایید تا به آن پاسخ دهیم. از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوالتان مطلع خواهید شد.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @
فصل 3 پایان نامه

شیوه نگارش فصل 3 پایان نامه ارشد

در اين مبحث در خصوص فصل سوم پايان نامه و شيوه نگارش آن صحبت خواهيم نمود.

فصل3 ام در اکثر قريب به اتفاق پايان نامه ها (خصوصا آنهايي که پرسشنامه طراحي نموده و تحقيق پيمايشي دارند) همان فصل روش تحقيق است که در آن دانشجو به بيان روش تحقيق و چگونگي تحليل آماري و روش آزمون فرضيات تحقيق و مباني علمي آن (مباني آزمون فرضيات با استفاده از علم آمار) مي پردازد. تعريف جامعه آماري و نمونه، شيوه انجام نمونه گيري، چگونگي تعيين حجم نمونه و همچنين اندازه گيري روايي و پايايي پرسشنامه (با استفاده از آلفاي کرونباخ يا ساير روشها) نيز از موضوعاتي است که در فصل سوم پايان نامه ها به آن اشاره مي شود.

اغلب مطالب فصل سوم تحقيقات و پايان نامه ها ريشه در علم آمار دارد و ما به عنوان يک مشاور آماري مي توانيم در اين زمينه به شما مشاوره دهيم.

نام و عنوان فصل سوم در پايان نامه معمولا «روش تحقيق» درج مي شود.

به عنوان نمونه، فهرست بخشهاي اصلي و تيترهاي دوم اين فصل از پايان نامه مي تواند به صورت زير باشد:

مقدمه

روش انجام پژوهش

 • روش تحقیق
 • روشهای گردآوری اطلاعات
 • قلمرو تحقیق
 • جامعه آماري
 • نمونه آماری و تعيين حجم نمونه

روايي پرسشنامه

قابليت اعتماد پرسشنامه

 • اندازه گيري پايايي پرسشنامه

نرم افزارهاي آماري مورد استفاده

 • نرم افزار SPSS
 • نرم افزار Smart Pls

روش تجزيه و تحليل داده ها

 • آزمون تي تست تک نمونه اي
 • تحليل رگرسيون

قابل ذکر است نمي توان گفت در تمام پايان نامه ها اين فهرست بندي جاري است. مثلا در پايان نامه هاي رشته ادبيات که پرسشنامه اي طراحي و اجرا نشده، اين فهرست جايگاهي ندارد.

در نهايت اعلام مي داريم آمادگي انجام مشاوره فصل 3 پايان نامه شما را داريم. نمونه فصل سوم مد نظر شما را نیز می توانیم در اختیارتان بگذاریم که به عنوان الگو و قالب مورد استفاده قرار دهید.

با ما ارتباط بگیرید. به ما مي توان اعتماد نمود زيرا داراي گواهي تاييد صلاحيت از مرکز آمار ايران مي باشیم.

4.3
06
درباره حدیثه دهقان

به عنوان یکی از با سابقه ترین پرسنل شرکت آماری اطمینان شرق، تلاش می کنم کار خود در زمینه پیگیری و انجام سفارشات تحلیل با نرم افزار بی بدیل spss را به خوبی انجام دهم. سروش یا واتس آپ من (برای سفارش کار یا هر گونه سوال): 09198180991

6 دیدگاه در فصل سوم پایان نامه ارشد و دکترا، فصل روش تحقیق
 1. سلام بر شما … جامعه مورد بررسی بنده مادرانی هستند که زایمان طبیعی داشتند و در بیمارستان های تهران نمونه گیری انجام خواهد شد. با توجه به تفاوت بیمارستان ها سه طبقه ایجاد کردم خصوصی ، دولتی- آموزشی و دولتی- غیر آموزشی… سوال این هست که جامعه آماری هم باید به سه دسته تقسیم شود؟ و اینکه مادرانی که نوزادانشان مرده بدنیا آمدند از جامعه حذف میشوند یا از تعداد نمونه؟

  • سید مجتبی فرشچی 24 جولای 2018 در 22:17 پاسخ

   سلام؛ در صورت استفاده از شیوه نمونه گیری طبقه ای جامعه به سه بخش تقسیم می گردد و به تناسب جمعیت هر طبقه (نوع بیمارستان)، حجم نمونه اختصاص می یابد.
   تصمیم گیری در خصوص مساله مادرانی که نوزادانشان مرده به دنیا آمده اند، بستگی به تعریف جامعه آماری شما دارد. مثلا می توانید در تعریف بیاورید که این موارد جزء جامعه آماری محسوب نمی شوند و بدین ترتیب در نمونه نیز لحاظ نمی گردند. جامعه آماری باید کاملا اعضایش مشخص باشند.
   صفحه روشهای نمونه گیری و تعیین حجم نمونه را مطالعه نمایید.

 2. سلام
  میخواستم بدونم نرم افزار NVIVO8 چه نرم افزاری هست؟

 3. سلام و احترام

  من به صورت موردی در یک بیمارستان کودک نقاشی های کودکان را که بهصورت آزادانه کشیده بودند جمع کرده و تفسیر کردم و با مادرانشان مصاحبه کردم، این روش را در کارم نوشتم کیفی و بعد برای جمع بندی نیازها مولفه هایی که از روش بیان شده بدست آورده بودم در پرسشنامه ای که به صورت طیف لیکرت ایجاد شده بود به پرستاران دادم، و نوشتم روش کمی. آیا روش هایی که به کار بردم درسته؟ و همون ترکیبی به حساب میاد؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش تحلیل یا سایر درخواستها) واتس آپ می باشد.

2- براي خريداري محصولات اگر در سايت عضو شويد بهتر است، زيرا در آینده با ورود به محيط کاربري خود مي توانيد به محصولات خريداري شده دسترسي داشته باشيد. البته بدون این اقدام نیز خریداری محصول و دریافت لینک آن براحتی امکان پذیر است.

3- براي جستجو در میان کامنت ها از ctrl+f استفاده کنيد. ضمنا امکان جستجو در محتوای سایت از نوار بالای صفحات وجود دارد.

شرکت آماری اطمینان شرق

1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتس آپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
Powered by