مشاوره آماري فصل 4 پايان نامه

اهمیت استفاده از مشاور آماری

در بسیاری از رشته ها، از دانشجو انتظار نمی رود که با گذراندن چند واحد مختصر درس آمار، بتواند خود به تنهایی به نرم افزار spss مسلط شده و به تجزیه و تحلیل آماری و اثبات و رد فرضیات تحقیق خویش بپردازد. لذا در این موارد می توان با هماهنگی استاد راهنما از وجود مشاوران خبره و مورد اعتماد بهره گرفت. زیرا آمار علمی است که در اکثر رشته ها و علوم دیگر کاربرد دارد (هنگام تصمیم گیری های علمی و آزمون فرضیات).

همچنین در برخی موارد، پیچیدگی روش آماری به کار رفته در پایان نامه و یا مقاله، لزوم بهره گیری از مشاور آماری با تجربه را دو چندان می نماید.

بهره برداری از تجربیات و دانش مشاور آماری، در نگارش فصل چهارم پایان نامه ها و تجزیه و تحلیل آماری داده های اقتصادی برای مقالات معتبر علمی (ISI) تبلور می یابد.

رسالت “اطمینان شرق”

با توجه به نیاز جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خدمات مشاوره آماری، ما به عنوان یک شرکت با سابقه آماری، رسالت خود می دانیم و تلاش می کنیم، آنگونه که شایسته است در حوزه کاری ارائه خدمات آماری حضور پر رنگ داشته باشیم.

خصوصا که شاهد هستیم افرادی که در زمینه آمار دارای تخصص و تحصیلات مرتبط نبوده و با ادعای دانستن شیوه کار با نرم افزارهای آماری و اخذ وجوه قابل توجه از دانشجویان، مشکلات زیادی را برای آنان آن هم در آخرین مرحله تحصیلاتشان ایجاد می نمایند.

از شما نیز می خواهیم که با سفارش خدمات به مراکز و شرکتهای ثبت شده و معتبر، زمینه حمایت و رشد بیش از پیش آنها را فراهم آورید تا بتوانند کیفیت و دامنه خدمات خویش را افزایش دهند.

البته در برخی رشته ها نیز اساتید محترم تاکید دارند که انجام تحلیل توسط شخص دانشجو انجام شود که برای این موارد نیز ما آمادگی ارائه مشاوره و آموزش (تدریس خصوصی و یا مشاوره تلفنی و تلگرامی) را داریم. ضمن آنکه در بخش محصولات این وب سایت، آموزش های خوبی ارائه شده است.

توصیه می شود قبل از سفارش تحلیل فصل چهارم خود به هر فرد یا موسسه ای، این صفحه را مطالعه نمایید:  ۱۰ نکته بسیار مهم هنگام سفارش تحلیل آماری

تحلیل آماری فصل چهارم پایان نامه با spss ، که توسط این شرکت انجام می گردد، شامل مراحل و موارد زیر می باشد:

تعیین حجم نمونه

حجم نمونه موضوعی مهم در تحقیقات میدانی می باشد. کم در نظر گرفتن نمونه آماری منجر به افزایش خطا و غیر قابل قبول بودن نتایج تحلیلی و زیاد در نظر گرفتن تعداد نمونه منجر به افزایش قابل توجه در هزینه ها می شود (مانند هزینه تکمیل و پر کردن پرسشنامه یا هزینه بیشتر برای انجام آزمایشات گران). لذا تعیین حجم نمونه بر اساس اصول علمی آماری از خدمات ما به شما محققان گرامی می باشد.

مستندات علمی و فرمول محاسباتی (فرمول کوکران) ارسال خواهد شد.

ورود اطلاعات پرسشنامه در نرم افزار spss

انتقال نتایج حاصل از تکمیل پرسشنامه ها به کامپیوتر و نرم افزار آماری spss کاری وقت گیر و حساس می باشد. اشتباه در ثبت اطلاعات در نرم افزار آماری spss منجر به نتایج نادرست تحلیلی می گردد.

این شرکت آمادگی دارد این خدمت را ارائه نماید. برای این امر لازم است پرسشنامه ها به آدرس این شرکت در مشهد ارسال گردد.

البته در صورتی که در شهر مشهد حضور ندارید یا اینکه مایلید خود کار ورود داده را انجام دهید، ما فایل اکسلی مطابق با پرسشنامه شما طراحی و ارسال خواهیم نمود تا به راحتی بتوانید نسبت به ورود داده اقدام نمایید (در صورتی که مایل باشید تحلیل آماری پرسشنامه را به بسپارید).

بررسی پایایی و روایی پرسشنامه

هر پرسشنامه ای قبل از اجرا نیاز به بررسی پایایی و روایی دارد. این بررسی از خدمات این شرکت می باشد.

انجام تحلیل توصیفی داده های پرسشنامه ای

پس از تکمیل و پر کردن اطلاعات پرسشنامه، نیاز به انجام تحلیل توصیفی داده های پرسشنامه می باشد. این قسمت، بخش مهمی از تحلیل آماری را تشکیل می دهد. یک توصیف زیبا از داده ها و مشاهدات، می تواند در تصمیم گیری ها و نتایج بسیار مهم و تاثیر گذار باشد، که از خدمات این شرکت می باشد.

آزمون فرضیات تحقیق

اینجاست که کاربرد علم آمار در اکثریت رشته های دانشگاهی و علوم خود را نشان می دهد. زیرا علم آمار ابزار لازم برای آزمون فرضیات تحقیق را به صورت علمی و مستند در اختیار پژوهشگران و دانشجویان قرار می دهد.

آزمون های آماری زیادی وجود دارد که به فراخور هر فرضیه تحقیق، می تواند برای آزمودن قبول و یا رد شدن فرضیه استفاده شود. انتخاب آزمون آماری مناسب، انجام صحیح آن و تحلیل نتایج و خروجی های نرم افزار spss در جهت تایید یا رد فرضیه، فنی ترین کاری است که یک تحلیلگر خبره آماری می بایست انجام دهد.

سفارش تحلیل آماری فصل چهارم پایان نامه ارشد و دکتری

برای سفارش تحلیل با نرم افزار spss کافیست با درج تلفن همراه خویش در متن ایمیل به ما ایمیل بزنید، یا اینکه برای ما تلگرام بفرستید و طرح موضوع نمایید. یا به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و درخواست خویش را در فرم مربوطه ارسال نمایید.

در اولین گام، به صورت رایگان درخواست شما بررسی خواهد شد و هزینه و مدت زمان انجام کار به شما اعلام خواهد شد. در گام بعدی و در صورت موافقت شما با قیمت و زمان، با دریافت بخش کوچکی از مبلغ توافق شده تحلیل اولیه آماده و برای شما ایمیل یا تلگرام خواهد شد.

پس از بررسی تحلیل اولیه و تایید شما و استاد راهنمای محترم، نسبت به تسویه حساب کامل هزینه تحلیل از طریق درگاه پرداخت سایت یا از طریق روش کارت به کارت، اقدام لازم صورت می پذیرد و تحلیل کامل و نهایی برای شما دانشجوی محترم ارسال خواهد شد. خدمات پشتیبانی این شرکت تا زمان دفاع شما از پایان نامه ادامه خواهد یافت.

 

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

4 دیدگاه در انجام تحلیل آماری فصل ۴ پایان نامه
 1. با سلام

  تصمیم به گرفتن مشاوره آماری در خصوص فصل ۴ پایان نامه ام با عنوان “ارتباط بین اطلاعات منتشر شده در محیط آنلاین در راستای برندسازی شخصی و حفظ مخاطب” گرفته ام و امیدوارم در این امر بتوانم از خدمات شما بهره مند شوم.

  با سپاس

  ۰۹۱۲۸۸۶۸۷۰۸

 2. با سلام
  می خواهم پژوهشی با عنوان : ( بررسی مقایسه ای دموگرافی روش های اقدام به خودکشی در مراجعین به اورژانس بیمارستان رجایی گچساران در سالهای ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ ) انجام دهم .

  روش جمع آوری داده های تحقیق من ، از طریق فرم پرسشنامه ای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است که پرسشنامه ویژگی های دموگرافیکی بوده و دارای۱۳ سوال (سن-وضعیت تاهل-میزان تحصیلات-وضعیت اشتغال-دفعات خودکشی-نحوه اقدام به خودکشی-محل زندگی – سابقه بیماری جسمی – سابقه بیماری روانی – تاریخ اقدام به خودکشی – روش اقدام به خودکشی – نتیجه اقدام به خودکشی – سابقه اقدام به خودکشی) می باشد.
  لطفا در صورت امکان ارشاد فرمایید .
  با احترام

  • با سلام؛ به نظر می رسد تحلیل شما از نوع تحلیل توصیفی باشد. چون فرضیه ای مطرح نشده و مقایسه دموگرافی مد نظر است.
   لطفا ۱- پرسشنامه خود ، ۲- داده ها و ۳-پروپوزال یا آنچه که اهداف شما از تحقیق را نشان دهد، از طریق تلگرام یا ایمیل برای ما ارسال نمایید تا قیمت و زمان انجام کار را دقیق به شما اعلام کنیم. این اعلام قیمت و زمان حدود نصف روز از زمان ارسال شما طول می کشد.
   فرشچی


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • پنج + 6 =

کليک کنيد: پاسخگويي تلگرامی