خدمات تحلیل آماری spss ، شامل موارد زیر می گردد:

تعیین حجم نمونه:

حجم نمونه موضوعی مهم در تحقیقات میدانی می باشد. کم در نظر گرفتن نمونه آماری منجر به افزایش خطا و غیر قابل قبول بودن نتایج تحلیلی و زیاد در نظر گرفتن تعداد نمونه منجر به افزایش قابل توجه در هزینه ها می شود (مانند هزینه تکمیل و پر کردن پرسشنامه یا هزینه بیشتر برای انجام آزمایشات گران). لذا تعیین حجم نمونه بر اساس اصول علمی آماری از خدمات ما به شما محققان گرامی می باشد.

مستندات علمی و فرمول محاسباتی (فرمول کوکران) ارسال خواهد شد.

ورود اطلاعات پرسشنامه در نرم افزار spss:

انتقال نتایج حاصل از تکمیل پرسشنامه ها به کامپیوتر و نرم افزار آماری spss کاری وقت گیر و حساس می باشد. اشتباه در ثبت اطلاعات در نرم افزار آماری spss منجر به نتایج نادرست تحلیلی می گردد.

این شرکت آمادگی دارد این خدمت را ارائه نماید. برای این امر لازم است پرسشنامه ها به آدرس این شرکت در مشهد ارسال گردد.

البته در صورتی که در شهر مشهد حضور ندارید یا اینکه مایلید خود کار ورود داده را انجام دهید، ما فایل اکسلی مطابق با پرسشنامه شما طراحی و ارسال خواهیم نمود تا به راحتی بتوانید نسبت به ورود داده اقدام نمایید (در صورتی که مایل باشید تحلیل آماری پرسشنامه را به بسپارید).

بررسی پایایی و روایی پرسشنامه:

هر پرسشنامه ای قبل از اجرا نیاز به بررسی پایایی و روایی دارد. این بررسی از خدمات این شرکت می باشد.

انجام تحلیل توصیفی داده های پرسشنامه ای:

پس از تکمیل و پر کردن اطلاعات پرسشنامه، نیاز به انجام تحلیل توصیفی داده های پرسشنامه می باشد. این قسمت، بخش مهمی از تحلیل آماری را تشکیل می دهد. یک توصیف زیبا از داده ها و مشاهدات، می تواند در تصمیم گیری ها و نتایج بسیار مهم و تاثیر گذار باشد، که از خدمات این شرکت می باشد.

آزمون فرضیات تحقیق:

اینجاست که کاربرد علم آمار در اکثریت رشته های دانشگاهی و علوم خود را نشان می دهد. زیرا علم آمار ابزار لازم برای آزمون فرضیات تحقیق را به صورت علمی و مستند در اختیار پژوهشگران و دانشجویان قرار می دهد.

آزمون های آماری زیادی وجود دارد که به فراخور هر فرضیه تحقیق، می تواند برای آزمودن قبول و یا رد شدن فرضیه استفاده شود. انتخاب آزمون آماری مناسب، انجام صحیح آن و تحلیل نتایج و خروجی های نرم افزار spss در جهت تایید یا رد فرضیه، فنی ترین کاری است که یک تحلیلگر خبره آماری می بایست انجام دهد.

 

درباره سيد مجتبي فرشچي

فوق ليسانس خود را از دانشگاه شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت شرکت آماري اطمينان شرق، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

2 دیدگاه در انجام تحلیل آماری با spss
 1. با سلام

  با توجه به مشغله های فراوان، تصمیم به برون سپاری اجرای فصل ۴ پایان نامه ام با عنوان “ارتباط بین اطلاعات منتشر شده در محیط آنلاین در راستای برندسازی شخصی و حفظ مخاطب” گرفته ام و امیدوارم در این امر بتوانم از خدمات شما بهره مند شوم.

  با سپاس

  ۰۹۱۲۸۸۶۸۷۰۸

  • سلام.
   در این زمینه می توانیم خدمت شما باشیم. برای مشاوره و انجام تحلیل فصل چهار با شماره های پایین همین صفحه تماس بگیرید.
   شماره دارای تلگرام ما این است: ۰۹۱۹۸۱۸۰۹۹۱


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.