مقررات و قواعد اطمینان شرق

قوانین کلی

  1. هر گونه اطلاعات ارسال شده توسط دانشجویان و محققان برای این شرکت، مانند داده ها و اطلاعات پرسشنامه، مدارک مربوط به پایان نامه یا مقاله و امثال آن، محرمانه تلقی شده و در اختیار هیچ فرد دیگری قرار داده نخواهد شد.
  2.  خرید و یا فروش پایان نامه، پروژه دانشجویی و تحلیل آماری آماده در این شرکت انجام نمی گردد.

قوانین مربوط به دریافت خدمات تخصصی آماری

شیوه کار ما در هنگام دریافت سفارش تحلیل آماری

شیوه کار ما هنگام دریافت سفارش تحلیل آماری به این صورت است که پس از دریافت سفارش تحلیل آماری یا مشاوره آماری، ابتدا به صورت رایگان درخواست متقاضی محترم بررسی شده و قیمت و زمان انجام کار اعلام می گردد. در صورت موافقت وی، با دریافت بخش کوچکی از مبلغ توافق شده، “تحلیل اولیه” ارسال می گردد. بدین ترتیب دانشجو می تواند بخشی از نتایج کار و صحت روش آماری به کار رفته را بررسی نماید (در صورت لزوم با استاد راهنمای خویش مطرح و مشورت نماید). آنگاه پس از تایید کار، با فکری مطمئن نسبت به تسویه حساب هزینه تحلیل آماری و دریافت گزارش کامل اقدام نماید.

این شیوه اطمینان بخش ترین روش ممکن برای تعامل کاری می باشد.

دریافت مشاوره تلفنی آماری

مشاوره تلفنی آماری، خدمتی است منحصر به فرد در تمام ایران که توسط این شرکت انجام می شود. برای دریافت خدمت مشاوره تلفنی آماری و پرسیدن سوالات خود در خصوص نرم افزار spss یا در خصوص آزمون های آماری و شیوه کار با سایر نرم افزارهای آماری، لطفا فقط با خط مشاوره این شرکت به شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۴۳  تماس بگیرید (تماس می بایست از خط تلفن ثابت انجام شود و نیاز به گرفتن صفر یا کد شهرستان ندارد- هزینه مشاوره روی قبض تلفن لحاظ خواهد شد). سایر خطوط تلفن شرکت مخصوص دریافت سفارشات تحلیل آماری می باشد و هنگام پاسخگویی به این خطوط همکاران ما آمادگی پاسخگویی به سوالات فنی شما را ندارند.

البته برای دریافت مشاوره آماری با ۴۰ درصد تخفیف نسبت به روش فوق، می توانید محصول زیر را خریداری نمایید:

بسته مشاوره آماری (تلفنی+ تلگرامی+ ایمیلی)

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • چهار × 1 =

کليک کنيد: پاسخگويي تلگرامی