در منوی محصولات این سایت ویدئوهای آموزشی ارزشمندی با قیمت مناسب در زمینه تحلیل آماری خواهید دید
برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای آماری از طریق لینک پایین صفحات سایت برای ما پیام بفرستید
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با SPSS می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !! …..
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @
مقررات و قواعد اطمینان شرق

قوانین کلی

  1. هر گونه اطلاعات ارسال شده توسط دانشجویان و محققان برای این شرکت، مانند داده ها و اطلاعات پرسشنامه، مدارک مربوط به پایان نامه یا مقاله و امثال آن، محرمانه تلقی شده و در اختیار هیچ فرد دیگری قرار داده نخواهد شد.
  2.  خرید و یا فروش پایان نامه، پروژه دانشجویی و تحلیل آماری آماده در این شرکت انجام نمی گردد.

قوانین مربوط به دریافت خدمات تخصصی آماری

شیوه کار ما در هنگام دریافت سفارش تحلیل آماری

شیوه کار ما هنگام دریافت سفارش تحلیل آماری به این صورت است که پس از دریافت سفارش تحلیل آماری یا مشاوره آماری، ابتدا به صورت رایگان درخواست متقاضی محترم بررسی شده و قیمت و زمان انجام کار اعلام می گردد. در صورت موافقت وی، با دریافت بخش کوچکی از مبلغ توافق شده، “تحلیل اولیه” ارسال می گردد. بدین ترتیب دانشجو می تواند بخشی از نتایج کار و صحت روش آماری به کار رفته را بررسی نماید (در صورت لزوم با استاد راهنمای خویش مطرح و مشورت نماید). آنگاه پس از تایید کار، با فکری مطمئن نسبت به تسویه حساب هزینه تحلیل آماری و دریافت گزارش کامل اقدام نماید.

این شیوه اطمینان بخش ترین روش ممکن برای تعامل کاری می باشد.

دریافت مشاوره تلفنی آماری

مشاوره تلفنی آماری، خدمتی است منحصر به فرد در تمام ایران که توسط این شرکت انجام می شود. برای دریافت خدمت مشاوره تلفنی آماری و پرسیدن سوالات خود در خصوص نرم افزار spss یا در خصوص آزمون های آماری و شیوه کار با سایر نرم افزارهای آماری، لطفا فقط با خط مشاوره این شرکت به شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۴۳  تماس بگیرید (تماس می بایست از خط تلفن ثابت انجام شود و نیاز به گرفتن صفر یا کد شهرستان ندارد- هزینه مشاوره روی قبض تلفن لحاظ خواهد شد). سایر خطوط تلفن شرکت مخصوص دریافت سفارشات تحلیل آماری می باشد و هنگام پاسخگویی به این خطوط همکاران ما آمادگی پاسخگویی به سوالات فنی شما را ندارند.

البته برای دریافت مشاوره آماری با ۴۰ درصد تخفیف نسبت به روش فوق، می توانید محصول زیر را خریداری نمایید:

بسته مشاوره آماری (تلفنی+ تلگرامی+ ایمیلی)

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کليک کنيد: ارتباط با پيام رسان سروش