انجام نظرسنجی های میدانی در شهر مشهد

با توجه به در اختیار داشتن تیم پرسشگران مجرب، آمادگی انجام عملیات برداشت و تهیه اطلاعات و پر کردن پرسشنامه های متقاضیان (اعم از حقیقی و حقوقی) را در زمان کوتاه و با قیمت مناسب داریم.

بدین ترتیب می توانیم نقشی اساسی در برگزاری تحقیقات اجتماعی، نظرسنجی یا بازار سنجی مد نظر شما، که از گروه های مختلف جامعه اطلاعات گرفته می شود، ایفا نماییم.

در خصوص موارد فوق، نگارش طرح نمونه گیری، مشاوره آماری برای اطمینان از کسب نتایج صحیح و قابل اتکا، انجام تجزیه و تحلیل داده ها و نگارش گزارش تحلیلی نیز از خدمات این شرکت می باشد.

در صورت نیاز لیست پرسشگران با تجربه این شرکت و مشخصات آنان در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

انجام نظرسنجی ها و تکمیل پرسشنامه به صورت اینترنتی (آنلاین)- در سراسر ایران

با توجه به تهیه زیر ساخت های لازم در این شرکت دانش محور, آمادگی داریم نسبت به برگزاری نظرسنجی های اینترنتی و تکمیل پرسشنامه به صورت اینترنتی برای کلیه متقاضیان حقوقی و حقیقی اقدام نماییم.

شیوه کار به این صورت است که فایل پرسشنامه را از شما دریافت می داریم و بر روی وب سایت خود به صورت الکترونیکی بار گزاری می کنیم. حال جامعه پاسخگویان مد نظر خویش را می توانید راهنمایی کنید تا به این صفحه مراجعه و نسبت به تکمیل پرسشنامه اقدام نمایند (از طریق پیامک، تلگرام، تلفن، سایت، بروشور و امثال آن). پس از اتمام مدت تعیین شده یا رسیدن به حد نصاب حجم نمونه مد نظر، فایل اکسل نتایج برای شما ارسال خواهد شد.

قابل ذکر است این پرسشنامه اینترنتی به راحتی بر روی موبایل و تبلت نیز قابل خواندن و پاسخگویی می باشد. بنابراین می توانید پرسشگرانی را با در دست داشتن موبایل اندروید یا تبلت و اینترنت همراه برای تکمیل این پرسشنامه به خدمت بگیرید.

به عنوان نمونه این پرسشنامه اینترنتی که پاسخگویان آن آزاد می باشند و در این وب سایت در حال تکمیل می باشد را مشاهده نمایید و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایید:

پرسشنامه آنلاین (پاسخگویان آزاد)

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره حدیثه دهقان

به عنوان یکی از با سابقه ترین پرسنل شرکت آماری اطمینان شرق، تلاش می کنم کار خود در زمینه پیگیری و انجام سفارشات تحلیل با نرم افزار بی بدیل spss را به خوبی انجام دهم. تلگرام من (برای سفارش کار یا هر گونه سوال): 09198180991

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سه × یک =

کليک کنيد: پاسخگويي تلگرامی