در منوی محصولات این سایت ویدئوهای آموزشی ارزشمندی با قیمت مناسب در زمینه تحلیل آماری خواهید دید
برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای آماری از طریق لینک پایین صفحات سایت برای ما پیام بفرستید
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با SPSS می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !! …..
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @

این شرکت با هدف گسترش هر چه بیشتر علم آمار و برکات آن برای جامعه علمی کشور, خدمات و فایلهای زیر را به صورت رایگان ارائه می دهد:

۱- نرم افزار محاسبه حجم نمونه با فرمول کوکران

حجم نمونه برای اطلاع از میزان پرسشنامه هایی که می بایست تکمیل و پر نمایید را می توانید با مراجعه به آدرس زیر به صورت آنلاین محاسبه کنید: محاسبه آنلاین حجم نمونه با فرمول ککران

ضمنا برای دریافت فایل نرم افزار محاسبه حجم نمونه با فرمول کوکران که تقریبا تمامی محقین به آن احتیاج دارند بر روی این لینک کلیک نمایید:      محاسبه حجم نمونه کوکران (فایل Excel)

۲- جدول مورگان برای تعیین حجم نمونه

برای محاسبه حجم نمونه خود به روشی ساده از روش فرمول کوکران، می توانید به لینک زیر مراجعه و به صورت آنلاین حجم نمونه را با روش جدول مورگان بدست آورید یا اینکه جدول مورگان را مشاهده و از آن استفاده نمایید:  محاسبه آنلاین حجم نمونه با روش جدول مورگان

۳- نرم افزار محاسبه آماره های توصیفی

این نرم افزار توسط اکسل (Excel) تهیه شده است و با ورود داده های آماری در آن، بلافاصله آماره های توصیفی (میانگین، میانه، انحراف معیار، واریانس، …) محاسبه می‌گردد. همین حالا رایگان (مجانی) دانلود نمایید. نرم افزار محاسبه آماره های توصیفی (فایل Excel)  را کلیک کنید.

۴- دانلود داده های آماری خام

برای کمک به دوستانی که مایلند نمونه داده های خام در اختیار داشته باشند تا بر اساس آن خود اقدام به انجام تحلیل آماری پروژه و تهیه پروژه آماری (انجام پروژه آماری) نمایند، دو مجموعه از داده های خام با فرمت اکسل در زیر آورده شده است (بر روی هر مورد راست کلیک کرده و save target as   را انتخاب کنید):

۵- دانلود واژه نامه آماری

برای دانلود رایگان واژه نامه آماری واژه نامه آماری (فایل Word)  را کلیک نمایید.

 ۶- بررسی رایگان پرسشنامه ها برای تطابق با فرضیات شما

برخی از تحلیل های آماری هیچگاه به نتایج مناسب و واقعی دست نخواهند یافت. زیرا ابزار اندازه گیری آنان به گونه ای طراحی نشده است که بتوان بر اساس آن فرضیات مد نظر پژوهشگر را آزمون نمود. به عبارت دیگر در طراحی پرسشنامه طیف لیکرت دقت نشده است که متغیرهایی که در فرضیات به آن نیاز است را در آن بگنجانند و این کار را به درستی انجام دهند.

بنابراین :

پس از طراحی پرسشنامه و قبل از اجرا و جمع آوری اطلاعات آن، پرسشنامه را برای ما ارسال نمایید تا در مورد آن اظهار نظر نماییم.

بدین ترتیب قبل از صرف هزینه و وقت، از کسب نتایج مناسب اطمینان حاصل خواهید نمود.

 ۷- جدول احتمال توزیع نرمال و تی (استیودنت)

برای دانشجویانی که درس آمار و احتمال را در این ترم دارند و همچنین برای پژوهشگران جدول  احتمال توزیع نرمال و تی (استیودنت) از  ضروریات است. برای دانلود هر  کدام بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

 

تجزیه و تحلیل داده های آماری خود و مشاوره فصل ۴ پایان نامه های ارشد و دکتری را از ما بخواهید

ضمنا برای دانلود پاورپوینت نحوه سفارش تجزیه و تحلیل آماری با نرم افزار می توانید بر روی لینک متن آن کلیک نمایید. نسخه pdf  این پاورپوینت را با کلیک بر روی لینک نحوه سفارش تحلیل spss دانلود نمایید.

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

2 دیدگاه در خدمات آماری رایگان- بررسی تطابق پرسشنامه با فرضیات تحقیق
  1. سلامچطور پرسشنامه را بفرستم برای شما که ببینید درست طرا حی کردم یا نه ؟

    • با سلام؛
      توجه داشته باشید که علاوه بر پرسشنامه لازم است فرضیات پایان نامه خود را نیز بفرستید تا این تطابق بین پرسشنامه و فرضیات انجام شود.
      برای ارسال پرسشنامه می توانید به ما ایمیل بزنید یا اینکه آنرا در یکی از پیام رسان ها (تلگرام، سروش، . . .) به شماره ۰۹۱۹۸۱۸۰۹۹۱ ارسال نمایید.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کليک کنيد: ارتباط با پيام رسان سروش