در منوی محصولات این سایت ویدئوهای آموزشی ارزشمندی با قیمت مناسب در زمینه تحلیل آماری خواهید دید
برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای آماری از طریق لینک پایین صفحات سایت برای ما پیام بفرستید
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با SPSS می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !! …..
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
سوالات خود در خصوص هر مطلبی که در سایت مطالعه می کنید را در بخش دیدگاه (در انتهای مطلب) درج نمایید تا به آن پاسخ دهیم. از طریق ایمیل از پاسخ ما به سوالتان مطلع خواهید شد.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @
هزینه تحلیل آماری

مدت زمان ارائه تجزيه و تحليل آماري

خدمات تخصصي به پژوهشگران محترم ، با توجه به نوع تحليل و حجم آن، اغلب طي مدت زمان سه روز کاري الي يك هفته ارائه خواهد شد.

برنامه ريزي صورت گرفته براي انجام تحليل در اين مدت زمان کوتاه در  راستاي رضايت دانشجویان بوده و باعث صرفه جويي در وقت  کاهش قابل توجه در مدت زمان اتمام کار پايان نامه و عدم نياز به ثبت نام در ترم بعدي مي شود.

برآورد هزينه خدمات SPSS

تعيين نرخ حق الزحمه براي انجام تحليلهاي آماري موضوعي پيچيده است که براي شما که قصد دريافت اين خدمات را داريد دقت بسيار در جزئيات آن لازم است و توصيه مي شود نکات ذکر شده در اين صفحه را با صرف وقت مطالعه نماييد. اما به خاطر داشته باشيد که مهم تر از حق الزحمه، توانايي و تخصص  تحليلگر مي باشد که بتواند به خوبي گره از کار پايان نامه شما بگشايد و پس از دريافت تحليل بتوانيد تاييد استاد راهنما را اخذ نماييد.

توجه داشته باشيد که تحليل ناقص، به هيچ عنوان به درد شما نمي خورد و تکميل آن توسط تحليلگر ديگر مستلزم انجام از ابتدا مي باشد. کار تحليلي به گونه اي نيست که يک نفر بتواند ادامه کار نفر ديگر را انجام دهد.

برآورد حق الزحمه خدمات تخصصي آماري (هزینه تحلیل پرسشنامه) بر اساس تعداد فرضيات تحقيق، حجم نمونه و تعداد سوالات پرسشنامه و همچنين تعداد آزمون آماري استفاده شده در تحليل و تعداد مدلها تعيين مي‌گردد.

با توجه سوالات متعدد متقاضيان محترم، به عنوان يك پيش فرض، جهت برآورد حق الزحمه، تحليل آماری يك پايان نامه متعارف براي نرم افزار spss  و ساير نرم افزارها به صورت زير برآورد مي‌گردد:

برآورد هزينه (نرخ) انجام آزمون های SPSS (تعرفه انجام کار spss)

براي نرم افزار معروف و بي بديل SPSS بهاي خدمات به شرح جدول زير و بر اساس موارد درخواستي محقق محترم براي هر مدل درخواستي يا هر متغير موجود در داده ها برآورد مي گردد. قيمتها حدودي مي باشد و اکيدا پيشنهاد مي شود تعيين قيمت دقيق را طي تلگرام يا  تماس با ما درخواست نماييد؛

موضوع آماري قيمت (تومان) توضيحات
تحلیل توصيفي 45000 (بازاي هر 30 سوال پرسشنامه) شامل آماره هاي توصيفي و  جداول و نمودارهاي آماري
تعيين حجم نمونه 25000 همراه با شرح فرمول مربوطه،‌ نحوه محاسبه نمونه و ذکر توضيحات و منبع
پايايي پرسشنامه 20000 با روش آلفاي کرونباخ يا ساير روشها
روايي پرسشنامه 25000 با روش آماري مربوطه
تست نرمال بودن 15000  به ازای هر متغير بررسي نرمال بودن داده ها
آزمون تي (t) 15000 به ازای هر فرضیه  
محاسبه يک آماره خاص 35000  به ازای هر فرضیه  
آزمون رتبه بندي فريدمن 25000  به ازای هر فرضیه  
آزمون هاي ناپارامتريک 25000  به ازای هر فرضیه  
تحليل رگرسيون خطی 35000  به ازای هر مدل رگرسیون رگرسیون خطی ساده 35 تومان و خطی چند متغیره 95 تومان
آناليز واريانس 30000  به ازای هر مدل  
آناليز کوواريانس 120000  به ازای هر مدل  
ضريب همبستگي 20000  به ازای هر متغیر ضریب همبستگی پيرسون يا اسپيرمن
تحليل عاملي اکتشافي 110000  
خوشه بندي 130000  
تحليل مميزي 150000  
مشاوره و آموزش تلفني 23000  مکالمه تا سقف يک ربع ساعت + پاسخگویی 5 سوال تلگرامی و ایمیل

اطلاعات بیشتر: مشاور تلفنی spss

ارسال فايل اکسل براي ورود اطلاعات آماري 18000 منظور از دریافت فایل ورود داده چیست؟

 

برآورد نرخ تحلیل فصل 4 پایان نامه

با توجه به آزمون های مورد نیاز، برآورد هزينه يک تحليل آماري متعارف (تحلیل پرسشنامه) به شرح زير مي باشد:

 • تحليل آماري پايان نامه مقطع كارشناسي :               حدود  100 تا  280 هزار تومان
 • تحليل آماري پايان نامه مقطع كارشناسي ارشد :      حدود 270 تا 380 هزار تومان
 • تحليل آماري پايان نامه مقطع دكتري :           حدود 380 تا  750 هزار تومان

تمام موارد فوق با احتساب انجام تشريح و توضيح کامل خروجي نرم افزار و انجام تحليل هاي توصيفي  مي باشد و بابت اين موارد مبلغ ديگري اخذ نمي گردد.

حق الزحمه  مشاور و آموزش تلفني براي نرم افزار spss و سایر نرم افزارهاي آماري مبلغ 23 تومان مي باشد (به ازاي هر مکالمه تا سقف يک ربع ساعت همراه با ارسال تصويري روش کار با نرم افزار توسط تلگرام): درخواست مشاوره تلفنی و تلگرامی آماری

 

برای سفارش تحلیل آماری با SPSS  کلیک کنید:  سفارش تحلیل آماری پایان نامه

 

نکات مهم هنگام سفارش تحلیل آماری

کیفیت خدمات تحلیلی

به اطلاع محققان گرامي مي رساند که با توجه به کيفيت خدمات و وقت و انرژي که توسط کارشناسان اين شرکت بر روي تحليلها گذاشته مي شود، بهاي خدمات مناسب اعلام شده است. در عين حاليکه انجام تحليل آماري تخصص ويژه ماست و تجربه 14 ساله در انجام آن داشته و کیفيت کار ما بالاتر خواهد بود.

شیوه کاری “اطمینان شرق”

ضمنا شيوه کار ما به اين صورت است که پس از درخواست توسط شما ابتدا کار را بررسي نموده و قيمت و زمان اعلام مي نماييم. در صورت موافقت با قيمت، بخش کوچکي از مبلغ اخذ و تحليل اوليه ارسال مي گردد. پس از آنکه دانشجو يا استاد راهنما شيوه تحليل و صحت آنرا تاييد نمودند، تسويه حساب کامل و ارسال فايل تحليل نهايي انجام مي گردد.

آیا تحلیل بر روی داده ها واقعا انجام یا خروجی سازی می شود؟

توصيه ما به شما اين است که هنگام سفارش کار به تحليلگران آماري به آنان اعلام نماييد که فايل اصلي نرم افزار آماري را نيز لازم است براي شما ارسال نمايند. زيرا متاسفانه عده اي عملا تحليل شما را با نرم افزار آماري انجام نمي دهند و فقط در فايل آماده اي که دارند خروجي ها را تغيير داده و براي شما مي فرستند. و هنگام سوال استاد راهنما يا هنگام دفاع که شما با تحليلگر تسويه حساب نيز نموده ايد، اصلا فايل نرم افزار و خروجي هاي آن را ندارند که براي شما ارسال کنند! (به همین دلیل دیگر پاسخگو تماسهای شما نخواهند بود)

قیمت کمتر . . .

اين نکته مد نظر باشد که ممکن است افرادي ادعا نمايند که با قيمتهايي کمتر از مبالغ فوق تحليل را انجام مي دهند، اما ممکن است هنگامي که وجه را پرداخت و تحليل را دريافت نموديد ، متوجه شويد که کل مبلغ پرداخت شده را ضرر کرده ايد و مي بايست به تحليلگر ديگري مراجعه نماييد.

هيچ ارزاني بدون دليل نيست. يا اينکه افزادي که براي انجام تحليل قيمتهايي کمتر اعلام مي نمايند، بابت ساير خدمات مانند شرح و توضيح آيتم هاي خروجي نرم افزار، انجام تحليلهاي توصيفي و تهيه جداول و نمودارها، که ما بابت آن وجه جداگانه اي دريافت نمي نماييم مبالغ ديگري درخواست خواهند نمود. جالب است برخي تحليلگران مبلغ انجام تحليل را 199 هزار تومان اعلام مي کنند اما براي ارسال فايل ورود اطلاعات که فايلي در محيط نرم افزار اکسل است با توجه به تعداد متغيرها تا مبلغ 219 هزار تومان درخواست وجه مي نمايند!! در حالي که ما براي ارسال چنين فايل اکسلي تنها 18 هزار تومان درخواست می کنیم.

زمان ارائه تحلیل

همچنين مدت زمان انجام کار در اين شرکت بسيار کم بوده و طي چند روز کاري تحليل آماري تحويل مي شود که اين نکته بسيار مهم نيز باعث صرفه جويي بسيار در وقت شما و عدم نياز به ثبت نام در ترم بعدي و پرداخت شهريه مي شود. (برخی تحلیلگران ممکن است هفته ها و ماهها شما را معطل کنند، زیرا تحلیل آماری کار اصلی آنان نیست)

مراجعه حضوری؟

نکته ديگر اينکه ممکن است با توجه به اينکه خدمات این شرکت به صورت الکترونيک و غير حضوري انجام مي شود اين تصور پيش آيد که مراجعه به يک تحليلگر به صورت حضوري (با اين ترافيک سنگين و بعد مسافت و وقت کم) شايد مناسب تر باشد، در صورتيکه به عقيده ما اين طور نيست. علت آن نيز تجربه فراوان و تخصص ويژه و البته تعهد ماست. فقط کافي است داده ها و خلاصه اي از تحقيق و فرضيات آنرا تلگرام يا ايميل کنيد و تحليل آماري اوليه شرکت ما را در اولين فرصت دريافت نماييد. فقط در صورتي که رضايت بخش بوده و استاد تاييد نمود نسبت به تسويه حساب هزينيه اقدام نماييد.

قابل ذکر است تا زمان دفاع پايان نامه با شما خواهيم بود و هر موردي که لازم باشد ارسال خواهيم نمود (بدیهی است در صورتيکه تحليل جديدي درخواست گردد ما به التفاوت هزینه اعلام خواهد شد).

گواهینامه صلاحیت از مرکز آمار ایران و نماد اعتماد الکترونیک

در نهايت توجه شما را به اين نکته جلب مي نماييم که اين شرکت داراي گريد مرکز آمار ايران و نماد اعتماد الکترونيک بوده و ما به تعهد خود در قبال وجهي که اخذ مي نماييم پايبند هستيم. اين نکته به اين دليل ذکر شد که مواردي به ما مراجعه نموده اند و  درخواست اصلاح تحليل را داشته اند که متاسفانه تحليلگر قبلي با بي مسئوليتي تمام پس از اخذ وجه و انجام ناقص کار حتي ديگر به تلفن مشتري پاسخ نمي دهد!!!

اخذ کمک هزينه پايان نامه

ضمنا در صورت درخواست متقاضي محترم امکان ارائه فاکتور معتبر توسط شرکت (با درج مهر شرکت در فاکتور) وجود دارد. بدين ترتيب نگراني بابت اخذ کمک هزينه پايان نامه نخواهيد داشت.

 برای توضیحات بیشتر این صفحه را ملاحظه نمایید:

10 نکته امنیتی و حیاتی هنگام سفارش تحلیل آماری

 

 

مدت انجام تحلیل آماري و برآورد هزينه تحلیل با SPSS
5 (100%) 3 votes
اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

22 دیدگاه در مدت انجام تحلیل آماري و برآورد هزينه تحلیل با SPSS
 1. سلام خسته نباشید
  فصل ۴ پایان نامه تحلیل اماری با spss، پرسشنامه اماده است ، داده اما نداریم.
  در صورتی که انجام می دید ممنون می شن تماس بگیرین
  ۰۹۳۷۱۶۰۷***

  • سید مجتبی فرشچی 18 بهمن 1396 در 20:02 پاسخ

   سلام و وقت بخیر
   بله آمادگی انجام فصل ۴ پایان نامه شما با spss را داریم. لطفا فایل پرسشنامه، اهداف و فرضیات را برای ما تلگرام نمایید تا قیمت و زمان دقیق انجام تحلیل را به شما اعلام کنیم. لینک تلگرام دریافت سفارش کار در پایین تمام صفحات سایت موجود است (شماره ۰۹۱۹۸۱۸۰۹۹۱)

 2. سلام خسته نباشید من یکسری داده دوکلاسه دارم میخوام با spssشبکه عصبی مصنوعی شو رسم کنم شما در این زمینه تخصص دارید ؟؟واین که روششم میخوام بهم توزیع بدید ؟؟

  • سید مجتبی فرشچی 4 فروردین 1397 در 22:36 پاسخ

   سلام. سال نو مبارک. خدمت شما عرض کنم که فعلا در زمینه شبکه عصبی خدماتی نداریم و در این زمینه نمی توانیم کمکی به شما بکنیم.
   اما غیر از این مورد تقریبا تمام روشهای آماری و تحلیل های فصل ۴ را با نرم افزار spss انجام داده و برای مشاوره و انجام تحلیل فصل ۴ پایان نامه در خدمت محققان و دانشجویان سراسر کشور هستیم

 3. با سلام
  آیا فقط در زمینه ی پایان نامه کار میکنید یا تحلیل پروژه های کاری مثل تحلیل آماری خرید و فروش هم انجام میدین؟

  • سید مجتبی فرشچی 12 فروردین 1397 در 16:58 پاسخ

   سلام، سال خوبی در پیش داشته باشید
   علاوه بر انجام تحلیل آماری برای محققانی که می خواهند مقاله بدهند و دانشجویانی که در حال نگارش پایان نامه هستند (فصل ۴ پایان نامه)، در هر حوزه ای که صحبت از تحلیل و استنباط آماری باشد حضور داریم و آماده ارائه خدمات هستیم (از جمله تحلیل اطلاعات خرید و فروش یا داده کاوی و تهیه گزارش آماری برای هر نوع داده ای). ما در این شرکت بر هدف انجام “تحلیل آماری” با هدف افزایش بهره وری تمرکز کرده ایم.

 4. سلام روزشما بخیر
  کار طراحی پرسشنامه رو هم انجام میدین؟ اگه انجام میدین چه اطلاعاتی لازم دارین؟

  • سید مجتبی فرشچی 8 اردیبهشت 1397 در 10:06 پاسخ

   سلام
   امکان طراحی پرسشنامه spss را نداریم. زیرا برای طراحی سوالات پرسشنامه باید به تخصص و رشته شما مسلط باشیم که از یک تحلیلگر آماری چنین انتظاری نمی رود. فقط طراحی پرسشنامه روش ahp را انجام می دهیم (زیرا امکان تعیین دقیق و ارسال شاخص ها و معیارها برای این نوع پرسنشامه وجود دارد).
   انشاءالله بعد از طراحی و تایید شدن پرسشنامه توسط استاد راهنما خدمت شما خواهیم بود.

 5. با سلام و خسته نباشید من تهران هستم برای من هم امکان تحلیل آماری هست؟

  • سید مجتبی فرشچی 24 اردیبهشت 1397 در 12:59 پاسخ

   سلام
   بله. اکثریت متقاضیان ما از تهران هستند که به خوبی خدمات می گیرند و رضایت کامل دارند. البته امکان پاسخگویی به صورت حضوری به متقاضیان در تهران را نداریم و فقط تلفن ثابت ما به شماره ۰۲۱۸۸۲۴۷۶۸۳ در دسترس هست (دفتر اصلی شرکت در مشهد بلوار شهید قرنی قرار دارد). منتها شیوه کار ما به گونه ای است که شما هنگامی که قصد تسویه حساب حق الزحمه را دارید، مطمئن شده اید که همه چیز مرتب است.
   زیرا هنگام تسویه، تحلیل اولیه را را دریافت کرده اید و شما و استاد راهنما از صحت کار و روش مطمئن شده اید. تحلیل اولیه حدود ۴۰ درصد از کار شماست که با پیش پرداختی که انجام می دهید برایتان ارسال می کنیم. اگر ما انجام کاری را قبول کردیم، می دانیم چطور به نحو احسن آنرا انجام دهیم.
   ضمن احترام به تحلیلگران آماری ای که کار خود را بخوبی انجام می دهند، طبق بارها تجربه خدمت شما عرض کنم که اکثریت آنهایی که در میدان انقلاب تهران ادعای انجام تحلیل آماری دارند، تخصص این کار را ندارند و ممکن است با مشکلات جدی روبرو شوید.

 6. مهدی علی محمدی 1 خرداد 1397 در 14:21 پاسخ

  با سلام
  رشته ی من آموزش انگلیسی هست. پایان نامه من به روش فراتحلیل هست. شما کار فراتحلیل انجام میدین؟

  • سید مجتبی فرشچی 1 خرداد 1397 در 14:25 پاسخ

   سلام
   در خصوص فرا تحلیل فعلا فعالیتی نداریم و نمی توانیم خدمت شما بزرگوار باشیم.

 7. سلام
  آیا کار کیفی هم انجام میدهید؟ تحلیل تم؟ تحلیل مصاحبه به صورت کیفی؟

 8. عرض سلام و خسته نباشید. رشته من آموزش زبان انگلیسی هست. ۴ گروه دارم که با همدیگه باید مقایسه بشن و اینکه کدوم گروه عملکرد بهتری داشته باید مشخص شود. حدود هزینه رو لطفا ایمیل کنید. سایت چک نمیشه لطفا ایمل کنید.

  • سید مجتبی فرشچی 28 خرداد 1397 در 15:07 پاسخ

   سلام و وقت بخیر؛ اینطوری خیلی کلی مطرح کردید و امکان اعلام برآورد هزینه را نداریم. لطفا فایل پرسشنامه و مدل و فرضیات پایان نامه خود را از طریق ایمیل یا پیام رسان ها (سروش یا واتس آپ) برای ما ارسال نمایید تا برآورد دقیق قیمت و زمان انجام کار را اعلام کنیم. این بررسی از زمان ارسال اطلاعات شما حدود یک روز طول می کشد (به دلیل بررسی امکان انجام کار و مطالعه مستندات کار شما).

 9. سلام
  پرسشنامه ام رو طراحی کردم و فقط میخام تحلیل داده ها انجام بشه و البته پایایی اون هم میخام محاسبه شه.ایا انجام میدید؟
  اگر انجام میدید به چه صورت هس چه اطلاعاتی رو باید براتون ارسال کنم؟

  • سید مجتبی فرشچی 10 تیر 1397 در 17:01 پاسخ

   سلام؛ بله انجام می دهیم.
   لطفا فایل پرسشنامه، فرضیات و داده هایتان را از طریق ایمیل یا واتس آپ یا سروش برای ما ارسال نمایید تا بررسی کنیم و قیمت و زمان انجام کار را خدمت تان اعلام کنیم. از زمان ارسال اطلاعات معمولا طی یک روز کاری بررسی و اعلام قیمت انجام می شود.

 10. سلام. من ۵ فصلم هم‌امادس. استاد داده هامو میخواد ولی اونیکه پایان نامه مو نوشته داده هایی قروقاطی برام فرستاده ک حتی اسم شرکت و سال رو توش مشخص نکرده و استاد رد کرد . خیلی ناراحتم و استرس دارم. چه کمکی برا من میتونین بکنین؟ 🙁

  • سید مجتبی فرشچی 10 تیر 1397 در 17:21 پاسخ

   سلام؛ متاسفانه این یکی از بدترین سناریوهایی است که ممکن است هنگام سپردن کار آماری به افراد بی مسئولیت و ناوارد برای دانشجویی پیش بیاد.
   شاید یک راه این باشه که خروجی ها را بدهید به یک تحلیلگر آماری خبره و از وی بخواهید که برایتان داده سازی کند. یعنی داده هایی تولید کند که اگر خروجی گرفته شود توسط نرم افزار، نتایجی را بدهد که شما به استاد ارائه کرده اید.

   • مصطفی صالحی فر 31 تیر 1397 در 09:32 پاسخ

    با سلام خدمت شما جناب آقای فرشچی عزیز. شما دم از انصاف و تخصص میزنید و سایر همکاران خود را تخریب میکنید که به چه هدفی برسید؟ شما که در این زمینه خبره هستید یکمی بهتر است اخلاق حرفه ایی را در کار خود رعایت کنید. من هم همکار شما هستم ولی هرگز در مورد سایر دوستان اینگونه سخن به میان نیاورده ام. و کسی را پائین تر از خود ندانسته ام. امیدوارم که توانسته باشم کمکی به مجموعه وزین شما کرده باشم.
    با سپاس

    • سید مجتبی فرشچی 31 تیر 1397 در 15:26 پاسخ

     سلام و عرض ادب؛ خدای نکرده به هیچ عنوان قصد جسارت به همکاران خوب خود را ندارم. همکارانی که بهتر از ما کارشان را انجام می دهند.
     منتها من کار افرادی را دیده ام که خود را تحلیلگر آماری می دانند ولی اصلا خروجی نمی گیرند و یک الگو در فایل ورد دارند که طبق آن خروجی سازی می کنند. و وقتی دانشجو نیاز به داده دارد، در اصل داده ای برای آن خروجی فرضی از نرم افزار وجود ندارد. حالا استاد خروجی ها را در اختیار دارد، اما هیچ داده ای با آن خروجی تطابق ندارد!!! و این یعنی مشکلی غیر قابل حل.
     باید خطرات این افرادی که ما آماری ها را بدنام می کنند گوشزد کرد (البته بعید می دانم این افراد تحصیلاتی در رشته آمار داشته باشند).


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام؛ پس از مطالعه هر مطلب در سايت، مي توانيد سوالات خود را در بخش ديدگاه در پايين آن صفحه درج نماييد. ما پاسخ خواهيم داد و شما از طريق ايميل از پاسخ ما به سوال خود مطلع خواهيد شد.

شرکت آماری اطمینان شرق