Text Box:

برآورد قيمت و زمان انجام كار آماری اس پي اس اس

برآورد هزينه خدمات تخصصي آماري با spss

تعيين نرخ حق الزحمه براي انجام تحليلهاي آماري موضوعي پيچيده است که براي شما که قصد دريافت اين خدمات را داريد دقت بسيار در جزئيات آن لازم است و توصيه مي شود نکات ذکر شده در اين صفحه را با صرف وقت ملاحظه نماييد. اما به خاطر داشته باشيد که مهم تر از حق الزحمه، توانايي و تخصص  تحليلگر مي باشد که بتواند به خوبي گره از کار پايان نامه شما بگشايد و پس از دريافت تحليل بتوانيد تاييد استاد راهنما را اخذ نماييد.

توجه داشته باشيد که تحليل ناقص، به هيچ عنوان به درد شما نمي خورد و تکميل آن توسط تحليلگر ديگر مستلزم انجام از ابتدا مي باشد. کار تحليلي به گونه اي نيست که يک نفر بتواند ادامه کار نفر ديگر را انجام دهد.

برآورد حق الزحمه خدمات تخصصي آماري بر اساس تعداد فرضيات تحقيق، حجم نمونه و تعداد سوالات پرسشنامه و همچنين تعداد آزمون آماري استفاده شده در تحليل و تعداد مدلها تعيين مي‌گردد.

با توجه سوالات متعدد متقاضيان محترم، به عنوان يك پيش فرض، جهت برآورد حق الزحمه، تحليل آماری يك پايان نامه متعارف براي نرم افزار spss  و ساير نرم افزارها به صورت زير برآورد مي‌گردد:

 

برآورد هزينه (نرخ) براي نرم افزار SPSS   (تعرفه انجام کار spss)

براي نرم افزار معروف و بي بديل SPSS بهاي خدمات به شرح جدول زير و بر اساس موارد درخواستي محقق محترم براي هر مدل درخواستي يا هر متغير موجود در داده ها برآورد مي گردد. قيمتها حدودي مي باشد و اکيدا پيشنهاد مي شود تعيين قيمت دقيق را طي ايميل يا  تماس از ما درخواست نماييد؛

موضوع آماري

قيمت (تومان)

توضيحات

تحليل توصيفي

45000 (بازاي هر 30 سوال پرسشنامه)

شامل آماره هاي توصيفي و  جداول و نمودارهاي آماري

تعيين حجم نمونه

25000

همراه با شرح فرمول مربوطه،‌نحوه محاسبه و ذکر توضيحات و منبع

پايايي پرسشنامه

20000

با روش آلفاي کرونباخ يا ساير روشها

روايي پرسشنامه

25000

با روش آماري مربوطه

تست نرمال بودن

15000*تعداد متغيرها

بررسي نرمال بودن داده ها

آزمون تي (t)

15000* تعداد فرضيه

 

محاسبه يک آماره خاص

35000*تعداد فرضيه

 

آزمون رتبه بندي فريدمن

25000*تعداد فرضيه

 

آزمون هاي ناپارامتريک

25000* تعداد فرضيه

 

تحليل رگرسيون خطی

35000* تعداد مدل

رگرسیون خطی ساده 35 و خطی چند متغیره 95

آناليز واريانس

30000* تعداد مدل

 

آناليز کوواريانس

120000* تعداد مدل

 

ضريب همبستگي

20000* تعداد متغير

پيرسون يا اسپيرمن

تحليل عاملي اکتشافي

110000

 

خوشه بندي

130000

 

تحليل مميزي

150000

 

مشاوره و آموزش تلفني

(با تعيين وقت قبلي)

40000 (به ازاي هر مکالمه تا سقف يک ربع ساعت )

بدين صورت که با تعيين وقت قبلي تحليلگر ما در پشت سيستم خويش، هر  گونه سوال  يا ابهام محقق در خصوص کار با نرم افزار spss را برطرف نموده و شيوه خروجي گرفتن از نرم افزار را توضيح مي دهد. ضمنا براي بهره برداري بهتر محقق مي تواند قبل از آغاز مکالمه داده ها و فرضيات خويش و نکات ابهام را براي تحليلگر ايميل  نمايد. ضمنا در صورت درخواست محقق مراحل توضيح داده شده به صورت تلفني به صورت تصويري (دکمه پرينت اسکرين روي کي برد و عکس گرفتن از منوها) قابل ارسال خواهد بود.

ارسال فايل اکسل براي ورود اطلاعات آماري

—-

رایگان مي باشد (توجه شود که برخي تحليلگران براي اين کار درخواست اخذ وجه خواهند داشت)

 

برآورد نرخ انجام کار براي ساير نرم افزارهاي آماري

براي ساير نرم افزارهاي آماري، برآورد هزينه يک تحليل آماري متعارف به شرح زير مي باشد:

* تحليل آماري پايان نامه مقطع كارشناسي :               حدود  100 تا  280 هزار تومان

* تحليل آماري پايان نامه مقطع كارشناسي ارشد :      حدود 270 تا 380 هزار تومان

* تحليل آماري پايان نامه مقطع دكتري :                            حدود 380 تا  750 هزار تومان

تمام موارد فوق با احتساب انجام تشريح و توضيح کامل خروجي نرم افزار و انجام تحليل هاي توصيفي  مي باشد و بابت اين موارد مبلغ ديگري اخذ نمي گردد.

* حق الزحمه  مشاور و آموزش تلفني براي نرم افزار spss و سایر نرم افزارهاي آماري مبلغ 23 تومان مي باشد (به ازاي هر مکالمه تا سقف يک ربع ساعت همراه با ارسال تصويري روش کار با نرم افزار توسط تلگرام).

 

برخي نکات:

به اطلاع محققان گرامي مي رساند که با توجه به کيفيت خدمات و وقت و انرژي که توسط کارشناسان اين شرکت بر روي تحليلها گذاشته مي شود، بهاي خدمات مناسب اعلام شده است. در عين حاليکه انجام تحليل آماري تخصص ويژه ماست و تجربه 14 ساله در انجام آن داشته و کیفيت کار ما بالاتر خواهد بود. ضمنا شيوه کار ما به اين صورت است که پس از درخواست توسط شما ابتدا کار را بررسي نموده و قيمت و زمان اعلام مي نماييم. در صورت موافقت با قيمت، بخش کوچکي از مبلغ اخذ و تحليل اوليه ارسال مي گردد. پس از آنکه دانشجو يا استاد راهنما شيوه تحليل و صحت آنرا تاييد نمودند، تسويه حساب کامل و ارسال فايل تحليل نهايي انجام مي گردد.

توصيه ما به شما اين است که هنگام سفارش کار به تحليلگران آماري به آنان اعلام نماييد که فايل اصلي نرم افزار آماري را نيز لازم است براي شما ارسال نمايند. زيرا متاسفانه عده اي عملا تحليل شما را با نرم افزار آماري انجام نمي دهند و فقط در فايل آماده اي که دارند خروجي ها را تغيير داده و براي شما مي فرستند. و هنگام سوال استاد راهنما يا هنگام دفاع که شما با تحليلگر تسويه حساب نيز نموده ايد، اصلا فايل نرم افزار و خروجي هاي آن را ندارند که براي شما ارسال کنند!

ضمن اينکه اعلام مي شود قيمتهاي ما کاملا مناسب تعيين شده است، اين نکته مد نظر باشد که ممکن است افرادي ادعا نمايند که با قيمتهايي کمتر از مبالغ فوق تحليل را انجام مي دهند، اما ممکن است هنگامي که وجه را پرداخت و تحليل را دريافت نموديد ، متوجه شويد که کل مبلغ پرداخت شده را ضرر کرده ايد و مي بايست به تحليلگر ديگري مراجعه نماييد.

هيچ ارزاني بدون دليل نيست. يا اينکه افزادي که براي انجام تحليل قيمتهايي کمتر اعلام مي نمايند، بابت ساير خدمات مانند شرح و توضيح آيتم هاي خروجي نرم افزار، انجام تحليلهاي توصيفي و تهيه جداول و نمودارها، که ما بابت آن وجه جداگانه اي دريافت نمي نماييم مبالغ ديگري درخواست خواهند نمود. جالب است برخي تحليلگران مبلغ انجام تحليل را 199 هزار تومان اعلام مي کنند اما براي ارسال فايل ورود اطلاعات که فايلي در محيط نرم افزار اکسل است با توجه به تعداد متغيرها تا مبلغ 219 هزار تومان درخواست وجه مي نمايند!! در حالي که ما براي ارسال چنين فايل اکسلي وجهي درخواست نمي نماييم و قيمت اعلامي ما نهايي مي باشد.

همچنين مدت زمان انجام کار در اين شرکت بسيار کم بوده و طي چند روز کاري تحليل آماري تحويل مي شود که اين نکته بسيار مهم نيز باعث صرفه جويي بسيار در وقت شما و عدم نياز به ثبت نام در ترم بعدي و پرداخت شهريه مي شود.

در  طي فعاليت خويش مواردي را مشاهده نموديم که  تحليلگر داده ها (که حتي ممکن است تخصص آمار هم نداشته باشد) مبالغي بسيار بالاتر از قيمتهاي فوق دريافت نموده است و تحليلي نيز که ارائه نموده باعث سردرگمي فراوان دانشجو شده است. به عنوان مثال موردي ملاحظه شد که دانشجو هشتصد هزار تومان هزينه پرداخت نموده و در قبال آن تحليل دريافتي اصلا رضايت بخش نبوده و محقق سردرگم ، نگران و مضطرب منتظر کمک ديگران بوده است.

نکته ديگر اينکه ممکن است با توجه به اينکه خدمات این شرکت به صورت الکترونيک و غير حضوري انجام مي شود اين تصور پيش آيد که مراجعه به يک تحليلگر به صورت حضوري (با اين ترافيک سنگين و بعد مسافت و وقت کم) شايد مناسب تر باشد، در صورتيکه به عقيده ما اين طور نيست. علت آن نيز تجربه فراوان و تخصص ويژه و البته تعهد ماست. فقط کافي است داده ها و خلاصه اي از تحقيق و فرضيات آنرا تلگرام يا ايميل کنيد و تحليل آماري اوليه شرکت ما را در اولين فرصت دريافت نماييد. فقط در صورتي که رضايت بخش بوده و استاد تاييد نمود نسبت به تسويه حساب هزينيه اقدام نماييد.

قابل ذکر است تا زمان دفاع پايان نامه با شما خواهيم بود و هر موردي که لازم باشد ارسال خواهيم نمود (البته در صورتيکه تحليل جديدي درخواست نگردد و فقط اصلاحات لازم باشد).

در نهايت توجه شما را به اين نکته جلب مي نماييم که اين شرکت داراي گريد مرکز آمار ايران، نماد اعتماد الکترونيک و نماد ساماندهي بوده و ما به تعهد خود در قبال وجهي که اخذ مي نماييم پايبند هستيم. اين نکته به اين دليل ذکر شد که مواردي به ما مراجعه نموده اند و  درخواست اصلاح تحليل را داشته اند که متاسفانه تحليلگر قبلي با بي مسئوليتي تمام پس از اخذ وجه و انجام ناقص کار حتي ديگر به تلفن مشتري پاسخ نمي دهد!!!

 

توضيحات مهم:

1- قيمتهاي اعلام شده فوق براي ارائه تجزيه و تحليلي كامل، مفصل و با تمامي جزئيات مي‌باشد (شرح كامل خروجي نرم افزار و استنباط از آن) كه به صورت فايل نرم افزار Word كه به راحتي قابل اضافه نمودن به متن پژوهشنامه مي باشد، ارسال خواهد شد.

2- ارقام فوق فقط يك برآورد از حق الزحمه مي‌باشد و قيمت نهايي پس از كسب اطلاعات بيشتر از نحوه كار و به صورت توافقي تعيين مي‌گردد.

3- با پرداخت بخشي از وجه توافق شده، اول تحليل آماري اوليه را دريافت كنيد بعد از تاييد استاد يا اطمينان خودتان نسبت به تسويه حساب کامل پرداخت نماييد.

4- تحليل توصيفي و نمودارها و جداول آماري مورد نياز به عنوان جزئي از گزارش نهايي شركت ارائه مي‌گردد .

5- در صورت درخواست متقاضي محترم امکان ارائه فاکتور معتبر توسط شرکت (با درج مهر شرکت در فاکتور) وجود دارد. بدين ترتيب نگراني بابت اخذ کمک هزينه پايان نامه نخواهيد داشت.

ضمنا از طريق تلگرام و ايميل تبادل اطلاعات انجام و فايل تحليل آماده شده به صورت word  ارسال خواهد شد.

براي اينکه در آينده براي کار پايان نامه خود به مشکل بر نخوريد اين صفحه را نيز مطالعه نماييد:

 

۹ نکته امنیتی و حیاتی هنگام سفارش تحلیل آماری

شيوه سفارش انجام تحلیل آماری با spss :

داده ها (در فايل اکسل)، پرسشنامه و سوالات يا فرضيات تحقيق (فرضيه هاي پايان نامه) خود را ايميل يا تلگرام نموده و تجزيه  تحليل آماري با spss    و نتيجه آزمون فرضيات را سه روز بعد دريافت نماييد.

فقط در صورتيکه استاد راهنما صحت آناليز آماري را تاييد نمود، تسويه حساب نماييد!! (بهترين شيوه ممکن تعامل با دانشجويان)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اهداف شرکت:

هدف اصلی ما حرکت در جهت افزايش کيفيت تحقيقات و پژوهشهاي علمي و مباني تصميم گيري های علمي در آنهاست. استفاده صحيح و اصولي از آزمونها و روش هاي آماري باعث غناي هر چه بيشتر تحقيقات و اعتبار بخشي به نتايج آنها مي  گردد.

هدف ما ارائه خدمتي با کيفيت است که در وقت و هزينه شما صرفه جويي کند و تمامي روشهاي جديد و الکترونيک این شرکت در همين راستا برنامه ريزي و اجرا شده اند. در حقيقت اين روشها در راستاي قوانيني مانند هدفمند سازي يارانه ها نيز مي باشد. در اين شرکت تمامي کارها،‌ حتي پرداخت وجه مي تواند در محيط مجازي صورت پذيرد و حتي نیم ليتر بنزين نيز به مصرف نرسد.

هدف ما کمک کردن به پژوهشگران و دانشجويان است که با موفقيت و کيفيت بيشتري تحقيق خويش را به نتيجه برسانند و از آن لذت ببرند. هدف ما کاهش استرس این گروه از نخبگان جامعه است.

هدف ما ارائه تخصصی ترين و علمی ترين تحليلهای آماری برای محققان, اساتيد محترم دانشگاه, دانشجويان سطوح عالی و متوسط دانشگاه و مديران بخشهای مختلف جامعه در سراسر ايران است.

 

هزينه هايي که مشتري مي پردازد:

در هر خريدي براي مشتري چهار نوع هزينه وجود دارد که عبارتند از هزينه مالي (پولي که پرداخت مي کند)، هزينه انرژي (زحمتي که متحمل مي شود)، هزينه وقت (زماني که صرف مي کند) و هزينه رواني (استرس و نگراني هايي که دارد). {برگرفته از کتاب پرويز درگي}

ما ادعا داشته و بدنبال اين هستيم که هر چهار هزينه فوق را حتي الامکان کاهش دهيم.

 

روش الكترونيك :

دنياي امروز دنياي استفاده از روشهاي الكترونيك است، اين سايت به روشي جديد و منحصر به فرد خدمات خويش را ارائه مي‌نمايد. با صرف كمترين هزينه، داده ها را تلگرام يا ايميل نموده و تحليل آماري را مطابق نياز خويش دريافت نماييد.  پس از رضايت و تاييد، حق الزحمه و هزينه را تسويه حساب نماييد.

بهاي خدمات تحليل آماري- در اسرع وقت تحليل مورد نظر شما مهيا خواهد شد

تحليلگر آماري مطمئن؛

داده ها، پرسشنامه، پروپوزال، تحليل آماري و اطلاعات شخصي شما کاملا محرمانه تلقي خواهد شد.

ضمنا بدليل اعتقادي که به خدمات آماري سالم داريم، پايان نامه آماده يا تحقيق و پروژه آماري آماده براي فروش، ارائه نمي گردد.

به طور خلاصه، تفاوت ما با سايرين عبارتست از:

سرعت انجام کار، داشتن تخصص کافي، قيمت مناسب، اطمينان از صحت انجام تحليل هنگام پرداخت وجه، داشتن نماد اعتماد الکترونيک از مرکز توسعه تجارت الکترونيک، داشتن نماد ساماندهي، گواهينامه صلاحيت از مرکز آمار ايران ، طي 14 سال تجربه موفق.

داراي گريد مرکز آمار ايران، نماد ساماندهي، نماد اعتماد الکترونيک، تجربه 14 ساله

هر زماني و هر مکاني که به تحليلگر  SPSS براي فصل چهارم پايان نامه نياز پيدا نموديد، اين عبارت را گوگل کنيد:   شرکت آماري اطمينان شرق

مدت زمان ارائه تجزيه و تحليل آماري با spss

 

خدمات تخصصي به پژوهشگران محترم ، با توجه به نوع تحليل و حجم آن، اغلب طي مدت زمان دو روز کاري الي يك هفته ارائه خواهد شد. 

 

برنامه ريزي صورت گرفته براي انجام تحليل در اين مدت زمان کوتاه در  راستاي رضايت مشتريان بوده و باعث صرفه جويي در وقت دانشجو و کاهش قابل توجه در مدت زمان اتمام کار پايان نامه و عدم نياز به ثبت نام در ترم بعدي مي شود.

خانواده اطمينان شرق:

 

سايت اصلي شرکت، انجام تحليل آماري با نرم افزار:

spss-iran.ir

 

سايت مدلسازي معادلات ساختاري با ليزرل و آموس:

lisrel.ir

 

سايت تحليل اقتصادسنجي با ايويوز و Microfit:

eviews-iran.ir

 

سايت مدل يابي معادلات ساختاري با Smart Pls:

smartpls.ir

 

سایت انجام تحلیل سلسله مراتبی و مقايسات زوجي:

expertchoice.ir

فرآيند انجام تحليل آماريفرآيند انجام تحليل آماري

جايزه داريد! اگر مطمئن تر از ما در  موضوع تحليل آماري با SPSS يافتيد!!  :

1- گواهينامه صلاحيت شرکت آماري از مرکز آمار ايران

2- نماد اعتماد الکترونيک

3- نماد ساماندهي

نمادهاي فوق را در تمام صفحات سايت مي توانيد ببينيد.

تمـاس با مشاور و تحليلگر آماري SPSS (پاسخگويي به تماس ها و تلگرام ها توسط خانم دهقان)

تلگرام سفارش تحليل09198180991  يا  @dehghan_hadise   (تلگرام را بهترين وسيله ارتباطي مي دانيم)

ايميل :  mojtaba.farshchi@gmail.com          -    تلفن ثابت در تهران: 02188247683

تلفن دفتر مشهد: 05137410739  -  همراه داراي تلگرام: 09198180991

تلفن ثابت سفارش تحليل در شهر تبريز (غرب کشور):      04136610647

تلفن ثابت قبول تحليل در شهر بيرجند (جنوب کشور):      05632232526   - کانال تلگرام@spss_iran

براي دريافت مشاوره آماري، بسته مشاوره تلفني و تلگرامي spss را دريافت نماييد.

دفتر شرکت: مشهد، بلوار قرني، چهارراه مجد، ساختمان فروردين، واحد 406 (لطفا مراجعه با هماهنگي- از طريق ايميل و تلگرام به سراسر ايران خدمات مي دهيم. بعد از تاييد تحليل اوليه ارسالي، تسويه حساب نماييد!).

دانلود

کلیپ کوتاه معرفی این شرکت آماری را ببینید:

 

می توانید با کلیک بر روی آیکن مربوطه به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

اصالت يک وب سايت را با گواهي هاي قانوني آن مي توان سنجيد


logo-samandehi

شرکت آماري تاييد صلاحيت شده توسط مرکز آمار ايران