هزینه تحلیل آماری

مدت زمان ارائه تجزیه و تحلیل آماری

خدمات تخصصی به پژوهشگران محترم ، با توجه به نوع تحلیل و حجم آن، اغلب طی مدت زمان دو روز کاری الی یک هفته ارائه خواهد شد.

برنامه ریزی صورت گرفته برای انجام تحلیل در این مدت زمان کوتاه در  راستای رضایت دانشجویان بوده و باعث صرفه جویی در وقت  کاهش قابل توجه در مدت زمان اتمام کار پایان نامه و عدم نیاز به ثبت نام در ترم بعدی می شود.

برآورد هزینه خدمات SPSS

تعیین نرخ حق الزحمه برای انجام تحلیلهای آماری موضوعی پیچیده است که برای شما که قصد دریافت این خدمات را دارید دقت بسیار در جزئیات آن لازم است و توصیه می شود نکات ذکر شده در این صفحه را با صرف وقت مطالعه نمایید. اما به خاطر داشته باشید که مهم تر از حق الزحمه، توانایی و تخصص  تحلیلگر می باشد که بتواند به خوبی گره از کار پایان نامه شما بگشاید و پس از دریافت تحلیل بتوانید تایید استاد راهنما را اخذ نمایید.

توجه داشته باشید که تحلیل ناقص، به هیچ عنوان به درد شما نمی خورد و تکمیل آن توسط تحلیلگر دیگر مستلزم انجام از ابتدا می باشد. کار تحلیلی به گونه ای نیست که یک نفر بتواند ادامه کار نفر دیگر را انجام دهد.

برآورد حق الزحمه خدمات تخصصی آماری (هزینه تحلیل پرسشنامه) بر اساس تعداد فرضیات تحقیق، حجم نمونه و تعداد سوالات پرسشنامه و همچنین تعداد آزمون آماری استفاده شده در تحلیل و تعداد مدلها تعیین می‌گردد.

با توجه سوالات متعدد متقاضیان محترم، به عنوان یک پیش فرض، جهت برآورد حق الزحمه، تحلیل آماری یک پایان نامه متعارف برای نرم افزار spss  و سایر نرم افزارها به صورت زیر برآورد می‌گردد:

برآورد هزینه (نرخ) انجام آزمون های SPSS (تعرفه انجام کار spss)

برای نرم افزار معروف و بی بدیل SPSS بهای خدمات به شرح جدول زیر و بر اساس موارد درخواستی محقق محترم برای هر مدل درخواستی یا هر متغیر موجود در داده ها برآورد می گردد. قیمتها حدودی می باشد و اکیدا پیشنهاد می شود تعیین قیمت دقیق را طی تلگرام یا  تماس با ما درخواست نمایید؛

موضوع آماری قیمت (تومان) توضیحات
تحلیل توصیفی ۴۵۰۰۰ (بازای هر ۳۰ سوال پرسشنامه) شامل آماره های توصیفی و  جداول و نمودارهای آماری
تعیین حجم نمونه ۲۵۰۰۰ همراه با شرح فرمول مربوطه،‌ نحوه محاسبه نمونه و ذکر توضیحات و منبع
پایایی پرسشنامه ۲۰۰۰۰ با روش آلفای کرونباخ یا سایر روشها
روایی پرسشنامه ۲۵۰۰۰ با روش آماری مربوطه
تست نرمال بودن ۱۵۰۰۰  به ازای هر متغیر بررسی نرمال بودن داده ها
آزمون تی (t) ۱۵۰۰۰ به ازای هر فرضیه  
محاسبه یک آماره خاص ۳۵۰۰۰  به ازای هر فرضیه  
آزمون رتبه بندی فریدمن ۲۵۰۰۰  به ازای هر فرضیه  
آزمون های ناپارامتریک ۲۵۰۰۰  به ازای هر فرضیه  
تحلیل رگرسیون خطی ۳۵۰۰۰  به ازای هر مدل رگرسیون رگرسیون خطی ساده ۳۵ تومان و خطی چند متغیره ۹۵ تومان
آنالیز واریانس ۳۰۰۰۰  به ازای هر مدل  
آنالیز کوواریانس ۱۲۰۰۰۰  به ازای هر مدل  
ضریب همبستگی ۲۰۰۰۰  به ازای هر متغیر ضریب همبستگی پیرسون یا اسپیرمن
تحلیل عاملی اکتشافی ۱۱۰۰۰۰  
خوشه بندی ۱۳۰۰۰۰  
تحلیل ممیزی ۱۵۰۰۰۰  
مشاوره و آموزش تلفنی ۲۳۰۰۰  مکالمه تا سقف یک ربع ساعت + پاسخگویی ۵ سوال تلگرامی و ایمیل

اطلاعات بیشتر: مشاور تلفنی spss

ارسال فایل اکسل برای ورود اطلاعات آماری ۱۸۰۰۰ منظور از دریافت فایل ورود داده چیست؟

 

برآورد نرخ تحلیل فصل ۴ پایان نامه

با توجه به آزمون های مورد نیاز، برآورد هزینه یک تحلیل آماری متعارف (تحلیل پرسشنامه) به شرح زیر می باشد:

  • تحلیل آماری پایان نامه مقطع کارشناسی :               حدود  ۱۰۰ تا  ۲۸۰ هزار تومان
  • تحلیل آماری پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد :      حدود ۲۷۰ تا ۳۸۰ هزار تومان
  • تحلیل آماری پایان نامه مقطع دکتری :           حدود ۳۸۰ تا  ۷۵۰ هزار تومان

تمام موارد فوق با احتساب انجام تشریح و توضیح کامل خروجی نرم افزار و انجام تحلیل های توصیفی  می باشد و بابت این موارد مبلغ دیگری اخذ نمی گردد.

حق الزحمه  مشاور و آموزش تلفنی برای نرم افزار spss و سایر نرم افزارهای آماری مبلغ ۲۳ تومان می باشد (به ازای هر مکالمه تا سقف یک ربع ساعت همراه با ارسال تصویری روش کار با نرم افزار توسط تلگرام): درخواست مشاوره تلفنی و تلگرامی آماری

 

برای سفارش تحلیل آماری با SPSS  کلیک کنید:  سفارش تحلیل آماری پایان نامه

 

نکات مهم هنگام سفارش تحلیل آماری

کیفیت خدمات تحلیلی

به اطلاع محققان گرامی می رساند که با توجه به کیفیت خدمات و وقت و انرژی که توسط کارشناسان این شرکت بر روی تحلیلها گذاشته می شود، بهای خدمات مناسب اعلام شده است. در عین حالیکه انجام تحلیل آماری تخصص ویژه ماست و تجربه ۱۴ ساله در انجام آن داشته و کیفیت کار ما بالاتر خواهد بود.

شیوه کاری “اطمینان شرق”

ضمنا شیوه کار ما به این صورت است که پس از درخواست توسط شما ابتدا کار را بررسی نموده و قیمت و زمان اعلام می نماییم. در صورت موافقت با قیمت، بخش کوچکی از مبلغ اخذ و تحلیل اولیه ارسال می گردد. پس از آنکه دانشجو یا استاد راهنما شیوه تحلیل و صحت آنرا تایید نمودند، تسویه حساب کامل و ارسال فایل تحلیل نهایی انجام می گردد.

آیا تحلیل بر روی داده ها واقعا انجام یا خروجی سازی می شود؟

توصیه ما به شما این است که هنگام سفارش کار به تحلیلگران آماری به آنان اعلام نمایید که فایل اصلی نرم افزار آماری را نیز لازم است برای شما ارسال نمایند. زیرا متاسفانه عده ای عملا تحلیل شما را با نرم افزار آماری انجام نمی دهند و فقط در فایل آماده ای که دارند خروجی ها را تغییر داده و برای شما می فرستند. و هنگام سوال استاد راهنما یا هنگام دفاع که شما با تحلیلگر تسویه حساب نیز نموده اید، اصلا فایل نرم افزار و خروجی های آن را ندارند که برای شما ارسال کنند! (به همین دلیل دیگر پاسخگو تماسهای شما نخواهند بود)

قیمت کمتر . . .

این نکته مد نظر باشد که ممکن است افرادی ادعا نمایند که با قیمتهایی کمتر از مبالغ فوق تحلیل را انجام می دهند، اما ممکن است هنگامی که وجه را پرداخت و تحلیل را دریافت نمودید ، متوجه شوید که کل مبلغ پرداخت شده را ضرر کرده اید و می بایست به تحلیلگر دیگری مراجعه نمایید.

هیچ ارزانی بدون دلیل نیست. یا اینکه افزادی که برای انجام تحلیل قیمتهایی کمتر اعلام می نمایند، بابت سایر خدمات مانند شرح و توضیح آیتم های خروجی نرم افزار، انجام تحلیلهای توصیفی و تهیه جداول و نمودارها، که ما بابت آن وجه جداگانه ای دریافت نمی نماییم مبالغ دیگری درخواست خواهند نمود. جالب است برخی تحلیلگران مبلغ انجام تحلیل را ۱۹۹ هزار تومان اعلام می کنند اما برای ارسال فایل ورود اطلاعات که فایلی در محیط نرم افزار اکسل است با توجه به تعداد متغیرها تا مبلغ ۲۱۹ هزار تومان درخواست وجه می نمایند!! در حالی که ما برای ارسال چنین فایل اکسلی تنها ۱۸ هزار تومان درخواست می کنیم.

زمان ارائه تحلیل

همچنین مدت زمان انجام کار در این شرکت بسیار کم بوده و طی چند روز کاری تحلیل آماری تحویل می شود که این نکته بسیار مهم نیز باعث صرفه جویی بسیار در وقت شما و عدم نیاز به ثبت نام در ترم بعدی و پرداخت شهریه می شود. (برخی تحلیلگران ممکن است هفته ها و ماهها شما را معطل کنند، زیرا تحلیل آماری کار اصلی آنان نیست)

مراجعه حضوری؟

نکته دیگر اینکه ممکن است با توجه به اینکه خدمات این شرکت به صورت الکترونیک و غیر حضوری انجام می شود این تصور پیش آید که مراجعه به یک تحلیلگر به صورت حضوری (با این ترافیک سنگین و بعد مسافت و وقت کم) شاید مناسب تر باشد، در صورتیکه به عقیده ما این طور نیست. علت آن نیز تجربه فراوان و تخصص ویژه و البته تعهد ماست. فقط کافی است داده ها و خلاصه ای از تحقیق و فرضیات آنرا تلگرام یا ایمیل کنید و تحلیل آماری اولیه شرکت ما را در اولین فرصت دریافت نمایید. فقط در صورتی که رضایت بخش بوده و استاد تایید نمود نسبت به تسویه حساب هزینیه اقدام نمایید.

قابل ذکر است تا زمان دفاع پایان نامه با شما خواهیم بود و هر موردی که لازم باشد ارسال خواهیم نمود (بدیهی است در صورتیکه تحلیل جدیدی درخواست گردد ما به التفاوت هزینه اعلام خواهد شد).

گواهینامه صلاحیت از مرکز آمار ایران و نماد اعتماد الکترونیک

در نهایت توجه شما را به این نکته جلب می نماییم که این شرکت دارای گرید مرکز آمار ایران و نماد اعتماد الکترونیک بوده و ما به تعهد خود در قبال وجهی که اخذ می نماییم پایبند هستیم. این نکته به این دلیل ذکر شد که مواردی به ما مراجعه نموده اند و  درخواست اصلاح تحلیل را داشته اند که متاسفانه تحلیلگر قبلی با بی مسئولیتی تمام پس از اخذ وجه و انجام ناقص کار حتی دیگر به تلفن مشتری پاسخ نمی دهد!!!

اخذ کمک هزینه پایان نامه

ضمنا در صورت درخواست متقاضی محترم امکان ارائه فاکتور معتبر توسط شرکت (با درج مهر شرکت در فاکتور) وجود دارد. بدین ترتیب نگرانی بابت اخذ کمک هزینه پایان نامه نخواهید داشت.

 برای توضیحات بیشتر این صفحه را ملاحظه نمایید:

۹ نکته امنیتی و حیاتی هنگام سفارش تحلیل آماری

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • هفده + هشت =

کليک کنيد: پاسخگويي تلگرامی