در منوی محصولات این سایت ویدئوهای آموزشی ارزشمندی با قیمت مناسب در زمینه تحلیل آماری خواهید دید
برای سفارش انجام فصل 4 پایان نامه با نرم افزار SPSS یا سایر نرم افزارهای آماری از طریق لینک پایین صفحات سایت برای ما پیام بفرستید
“اطمینان شرق” یک شرکت آماری دارای گرید مرکز آمار ایران، نماد اعتماد الکترونیک و تجربه 14 ساله است
مراقب برخی افراد سودجو که بدون داشتن تخصص آماری اقدام به قبول سفارش تحلیل با SPSS می کنند، باشید …
…. این افراد، پس از اخذ وجه قادر به پشتیبانی تا زمان دفاع پایان نامه و رفع ایرادات اساتید نیستند و به تماس های شما پاسخ نخواهند داد !! …..
…. این اشخاص اکثرا فاقد تلفن ثابت و آدرس دقیق دفتر کار بوده و هیچ نوع نظارتی از جانب نهادهای قانونی کشور را نپذیرفته اند.
@جایزه دارید اگر مطمئن تر از ما یافتید ! @

به اطلاع کلیه دانشگاهیان و محققان گرامی، که به دنبال دریافت خدمات آماری مطمئن از یک شرکت آماری معتبر هستند، می رسانیم که  موفق به اخذ گواهینامه صلاحیت شرکت آماری از مرکز آمار ایران شده ایم.

همانگونه که مستحضرید مرکز آمار ایران به عنوان متولی رسمی و قانونی آمار در کشور شناخته می شود، و دریافت این گواهینامه به شما این اطمینان را می دهد که می توانید با خاطری آسوده نیازهای آماری و تحلیلی خویش را با ما در میان بگذارید.

قابل ذکر است در کنار گواهینامه فوق، این شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین دارای نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

برای مشاهده این نمادها می توانید به وب سایت سازمانی ما به آدرس : www.spss-iran.ir   مراجعه و مجوزها و تاییدیه های ما را مشاهده نمایید.

قابل ذکر است گواهی صلاحیت شرکت آماری اطمینان شرق که از مرکز آمار ایران اخذ شده، از طریق لینک سر صفحه تمام صفحات سایت و یا در پاورقی سایت، قابل مشاهده می باشد و تصویر آن به قرار زیر می باشد:

گواهینامه صلاحیت از رئیس مرکز آمار ایران- شرکت آماری اطمینان شرق

گواهینامه صلاحیت از مرکز آمار ایران- شرکت آماری اطمینان شرق

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

1 پاسخ به اخذ گواهینامه صلاحیت شرکت آماری از مرکز آمار ایران
  1. ممنون خیلی کمک کردین به ما


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کليک کنيد: ارتباط با پيام رسان سروش