به اطلاع کلیه دانشگاهیان و محققان گرامی، که به دنبال دریافت خدمات آماری مطمئن از یک شرکت آماری معتبر هستند، می رسانیم که  موفق به اخذ گواهینامه صلاحیت شرکت آماری از مرکز آمار ایران شده ایم.

همانگونه که مستحضرید مرکز آمار ایران به عنوان متولی رسمی و قانونی آمار در کشور شناخته می شود، و دریافت این گواهینامه به شما این اطمینان را می دهد که می توانید با خاطری آسوده نیازهای آماری و تحلیلی خویش را با ما در میان بگذارید.

قابل ذکر است در کنار گواهینامه فوق، این شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین دارای نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

برای مشاهده این نمادها می توانید به وب سایت سازمانی ما به آدرس : www.spss-iran.ir   مراجعه و مجوزها و تاییدیه های ما را مشاهده نمایید.

قابل ذکر است گواهی صلاحیت شرکت آماری اطمینان شرق که از مرکز آمار ایران اخذ شده، از طریق لینک سر صفحه تمام صفحات سایت قابل مشاهده می باشد و تصویر آن به قرار زیر می باشد:

گواهینامه صلاحیت از رئیس مرکز آمار ایران- شرکت آماری اطمینان شرق

گواهینامه صلاحیت از مرکز آمار ایران- شرکت آماری اطمینان شرق

 

 

اگر مطلب را برای دوستان خود مفید می بینید، در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید
درباره سید مجتبی فرشچی

فوق ليسانس خود را از شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت این شرکت آماري، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • 5 × 5 =

کليک کنيد: پاسخگويي تلگرامی