مشاوره تلفنی نرم افزار SPSS و سایر نرم افزارهای آماری

با تماس با خط مشاوره کشوری ۹۰۹۹۰۷۱۷۴۳ ، پاسخ به سوالات تخصصی چگونگی کار، خروجی گرفتن و تفسیر خروجی نرم افزار spss یا سایر نرم افزارهای آماری را دریافت نمایید.

به عبارت دیگر برای آموزش تلفنی SPSS آمادگی کامل داریم. به جای صرف ساعتها وقت و هزینه زیاد، کافی است گوشی تلفن ثابت را برداشته و سوال خود را مطرح نمایید.

گاهی با چند دقیقه تماس با متخصص spss ، می توانید مساله پایان نامه یا پژوهش خویش را حل نمایید.

قابل ذکر است این مشاوره تلفنی را از شرکتی دریافت می دارید که تمام تمرکز خویش را بر روی «تحلیل آماری» قرار داده است و تحلیلگران این شرکت تجربه بسیار بالایی دارند. ضمنا این شرکت دارای گواهینامه صلاحیت از مرکز آمار ایران می باشد و اگر صلاحیت ما تایید نمی شد، موفق به دریافت این خط مشاوره از شرکت مخابرات نمی شدیم. بنابراین به ما می توانید اعتماد نمایید.

در صورتی که احساس می کنید از طریق تلفن امکان انتقال تمام مطالب وجود ندارد، مستندات و مدارک مورد نیاز یا داده ها را از طریق ایمیل و یا تلگرام ارسال تا مشاوران ما پس از مطالعه آنها با شما به گفتگو بپردازند.

نکته دیگر اینکه این خدمات مشاوره تلفنی برای نحوه کار و خروجی گرفتن با سایر نرم افزارهای آماری، اقتصاد سنجی و مدل سازی معادلات ساختاری مانند EViews، Lisrel , Smart Pls, Expert choice و امثال آن نیز می باشد.

همچنین مسائل و سوالات نمونه گیری و تعیین حجم نمونه، پایایی و روایی پرسشنامه با آلفای کرونباخ، نحوه نصب نرم افزار SPSS و سایر نرم افزارهای آماری، و مواردی از این دست نیز قابل طرح می باشد.

 

نکات لازم هنگام استفاده از مشاور تلفنی آماری:

 • غیر از شماره فوق، نیاز به گرفتن هیچ گونه کدی نمی باشد و با توجه به اینکه این خط کشوری می باشد، در هر نقطه از کشور که باشید، می توانید با این شماره تماس گرفته و خدمت دریافت نمایید.
 • با توجه به اینکه هزینه مشاوره روی قبض تلفن ثابت می آید، تنها از تلفن ثابت امکان تماس با این خط وجود دارد.
 • طبق اعلام سیستم، هزینه هر دقیقه تماس فقط۲۵۰۰ تومان می‌باشد (از جهت مقایسه به اطلاع می رساند برخی سرویس های مخابرات که برای طرح جوک و طنز به کار می رود قیمت ۲۰۰۰ تومان در دقیقه دارند. یا برخی سرویس های مشاوره در امور رایانه ای قیمت ۵۰۰۰ تومان به ازای هر دقیقه دارند.)

در تصویر زیر توضیحات لازم را ملاحظه نمایید:

مشاوره تلفنی spss

مشاوره تلفنی spss

درباره سيد مجتبي فرشچي

فوق ليسانس خود را از دانشگاه شهيد بهشتي تهران در رشته آمار- گرايش اقتصادي اجتماعي گرفته ام. به عنوان مديريت شرکت آماري اطمينان شرق، مایلم خدماتی مطمئن در زمینه تحلیل آماری، مشاوره spss و آموزش spss به دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور ارائه دهیم.

2 دیدگاه در مشاوره تلفنی SPSS
 1. سلام
  می خواستم بدونم که نرم افزار spss با ویندوز xp سازگار هست و میشه نصب نمود. با تشکر ضمنا خط مشاوره تلفنی شما خراب است

  • سلام
   حقیقتش ما خود از ویندوز ۷ استفاده می کنیم و سازگاری آنرا با قطعیت اعلام می کنیم. نرم افزار spss با نسخه های ویندوز ۷ به بالا مشکلی ندارد. نسخه ۱۶ spss فکر نکنم با ویندوز xp مغایرتی داشته باشد.
   خط مشاوره تلفنی وصل بوده و در حال کار می باشد. نکته این است که حتما از تلفن ثابت تماس بگیرید و قبل از شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۴۳ ، عدد صفر یا هیچ کد دیگری نیاز نیست.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.